x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Reisenthel Activitybag

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Reisenthel Activitybag
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Reisenthel Activitybag
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Reisenthel Activitybag
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84507647.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84507649.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84507648.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220854839.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220854841.jpg?ts=1
Reisenthel Reisenthel Activitybag Activitybag Activitybag Inhoud: 35 l Hoofdvak met boogvormige 2-weg-ritssluiting Twee zijdelingse ritsopeningen met opbergzakken voor schoenen of wasgoed 1 opgezet voorvak met ritssluiting en steekvak voor mobiele telefoon 2 extra netvakken in het hoofdvak (1)
  • 04012013571916
3
  • Design
    • Kleur: Beige, Bruin, Taupe, Print
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
    • koffer type: Reistassen
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 54 cm
    • Diepte: 30 cm
    • Gewicht: 0.8 kg
    • Hoogte: 33 cm
  • 32.00 44.95 EUR 3
    3
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Inhoud: 35 l Hoofdvak met boogvormige 2-weg-ritssluiting Twee zijdelingse ritsopeningen met opbergzakken voor schoenen of wasgoed 1 opgez...32.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Reisenthel Activitybag Sporttas Reistas - 35L - Baroque Taupe32.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Pinkorblue.nl Pinkorblue.nl
      8.187925942563814 (18)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De dynamische tas voor sport of reizen! Product details: Afmetingen (breedte x hoogte x diepte): 54 x 33 x 30 cm Inhoud: 35 l Hoofdcompar...44.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Ferrino Uxmal 30l Baggage Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222545286.jpg?ts=1
      Ferrino Ferrino Uxmal 30l Baggage Zwart Uxmal 30l Baggage Zwart Uxmal 30l Baggage Zwart (1)
      Ferrino Uxmal 30l Baggage Zwart
      1
    • Head Padel Tas HEAD Alpha Sanyo Monstercombi Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228455623.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230713332.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230713441.jpg?ts=1
      Head Head Padel Tas HEAD Alpha Sanyo Monstercombi Black Padel Tas HEAD Alpha Sanyo Monstercombi Black Padel Tas HEAD Alpha Sanyo Monstercombi Black Deze padel tas is ontworpen voor alle spelers met en Alpha racket. De tas heeft het logo van Sanyo Gutiérrez en zijn handtekening in het design verwerkt. De... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Head Padel Tas HEAD Alpha Sanyo Monstercombi Black
      • 00724794407691
      1
    • Vaude Cordura Light Dry Sack 12l Oranje,Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222551478.jpg?ts=1
      Vaude Vaude Cordura Light Dry Sack 12l Oranje,Rood Cordura Light Dry Sack 12l Oranje,Rood Cordura Light Dry Sack 12l Oranje,Rood (1)
      Vaude Cordura Light Dry Sack 12l Oranje,Rood
      1
    • Reebok Sporttas ACT CORE CITY BAG
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209249002.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217987645.jpg?ts=1
      Reebok Reebok Sporttas ACT CORE CITY BAG Sporttas ACT CORE CITY BAG Sporttas ACT CORE CITY BAG Reebok Sporttas ACT CORE CITY BAG (1)
      Reebok Sporttas ACT CORE CITY BAG
      • 04064055000145
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 40.05
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 40.05
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 40.05
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 40.05
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 40.05
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 40.05
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 40.05
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 40.05
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 39.32
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 39.32
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 39.32
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 39.32
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 39.32
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 39.32
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 39.32
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 39.32
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 39.32
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 39.32
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 39.32
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 29.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 29.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 29.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 29.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 29.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 29.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 39.17
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 39.59
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 39.29
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 39.29
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 39.29
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 39.29
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 39.29
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 39.29
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 39.29
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 39.29
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 39.29
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 39.29
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 39.29
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 39.29
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 39.29
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 39.29
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 39.29
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 39.29
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 39.29
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 39.29
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 39.29
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 39.29
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 39.29
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 39.29
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 39.22
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 39.22
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 39.22
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 39.22
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 39.22
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 39.22
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 39.22
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 39.22
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 39.22
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 39.22
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 39.22
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 39.22
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 39.22
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 39.22
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 39.22
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 38.89
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 38.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 38.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 38.89
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 38.89
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 38.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 38.89
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 38.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 38.89
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 38.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 38.89
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 32.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 32.00
    • partner@vergelijk.nl