x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sporttassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Reebok sporttas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sporttas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Reebok Active Core Mip Tas One Size Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186506394.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/255916072.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197598492.jpg?ts=1
      Reebok Reebok Active Core Mip Tas One Size Black Active Core Mip Tas One Size Black Active Core Mip Tas One Size Black REECYCLED bestaat uit ten minste 30% gerecyclede materialen, geen virgin polyester. Verstelbare schouderriem. Glad gebreid van 100% gerecycled polyester. Zijzak met ritssluiting Inhoud: 49 liter (1)
      Reebok Active Core Mip Tas One Size Black
      • 04064055238135
      2
      25.99 EUR
    • Reebok Vrouwen Essential Grip Sporttas Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217752589.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224112887.jpg?ts=1
      Reebok Reebok Vrouwen Essential Grip Sporttas Zwart Vrouwen Essential Grip Sporttas Zwart Vrouwen Essential Grip Sporttas Zwart Hoofdvak met ritssluiting Zijzak Glad gebreid 100% gerecycled polyester Afmetingen: 46 cm x 25 cm x 19,5 cm [REE] Cycled: gemaakt van ten minste 30% gerecyclede of herbruikbare materialen; geen nieuw polyester. (1)
      Reebok Vrouwen Essential Grip Sporttas Zwart
      • 04065422007743
      2
      deal
      35.99 EUR
    • Reebok Foundation Cylindertas Dames - Tassen En Rugzakken Zwart 1SIZE
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146972371.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234961944.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129259312.jpg?ts=1
      Reebok Reebok Foundation Cylindertas Dames - Tassen En Rugzakken Zwart 1SIZE Foundation Cylindertas Dames - Tassen En Rugzakken Zwart 1SIZE Foundation Cylindertas Dames - Tassen En Rugzakken Zwart 1SIZE Reebok - Womens Foundation Cylinder Bag - Sporttassen - One Size - Zwart (1)
      Reebok Foundation Cylindertas Dames - Tassen En Rugzakken Zwart 1SIZE
      • 04061617087668
      2
      25.90 EUR
    • Reebok United by Fitness 32L Sporttas Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186506379.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197598241.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197565198.jpg?ts=1
      Reebok Reebok United by Fitness 32L Sporttas Zwart United by Fitness 32L Sporttas Zwart United by Fitness 32L Sporttas Zwart Unised by fitness grip training sporttas (1)
      Reebok United by Fitness 32L Sporttas Zwart
      • 04064055191973
      2
      33.99 EUR
    • Reebok Training Epic Duffel Bag Black Unisex
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/250341540.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186506396.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197598519.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207730676.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197598521.jpg?ts=1
      Reebok Reebok Training Epic Duffel Bag Black Unisex Training Epic Duffel Bag Black Unisex Training Epic Duffel Bag Black Unisex Verstelbare schouderriem Afmetingen: 27 cm x 55 cm x 27 cm, volume: 35,75 liter Hoofdvak met ritssluiting Zijzakken Dubbele handgreep voor eenvoudig transport (1)
      Reebok Training Epic Duffel Bag Black Unisex
      • 04064047978476
      2
      deal
      38.99 EUR
    • Reebok Sportrugzak
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158851662.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239189498.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239189499.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169078255.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239189497.jpg?ts=1
      Reebok Reebok Sportrugzak Sportrugzak Sportrugzak Reebok Active Core S Backpack GH0342, voor meisje, Marineblauw, Rugzak, maat: One size (1)
      Reebok Sportrugzak
      • 04061612096870
      1
      27.84 EUR
    • Reebok Tas Reebok W PINNACLE fl5351
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201427394.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229149282.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197955167.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197955168.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197955174.jpg?ts=1
      Reebok Reebok Tas Reebok W PINNACLE fl5351 Tas Reebok W PINNACLE fl5351 Tas Reebok W PINNACLE fl5351 Code fl5351. (1)
      Reebok Tas Reebok W PINNACLE fl5351
      • 04051043919084
      1
      deal
      94.85 EUR
    • Reebok Tech Style Graphic Tote shopper zwart/blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158897146.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221466248.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197581326.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197581324.jpg?ts=1
      Reebok Reebok Tech Style Graphic Tote shopper zwart/blauw Tech Style Graphic Tote shopper zwart/blauw Tech Style Graphic Tote shopper zwart/blauw Ga goed georganiseerd naar je training met de nieuwe Reebok Tech Style Graphic Tote! (1)
      Reebok Tech Style Graphic Tote shopper zwart/blauw
      • 04061612143321
      1
      29.99 EUR
    • Reebok Sportrugzak
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165322508.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152116919.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197566130.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197566132.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197566129.jpg?ts=1
      Reebok Reebok Sportrugzak Sportrugzak Sportrugzak Reebok One Series Sportrugzak Medium (1)
      Reebok Sportrugzak
      • 04051043899911
      1
      89.85 EUR
    • Reebok Sporttas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169702611.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190704802.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169343570.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234913376.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197578692.jpg?ts=1
      Reebok Reebok Sporttas Sporttas Sporttas active core grip sports bag intermediateeen sports bag met een zijdepocketdeze veelzijdige sporttas is de perfecte uitrusting om mee te nemen naar het toernooi in een weekend houd altijd een kleine snack bij de hand in het zijvak het hoofdvak heeft een praktische ritssluiting details 100 gerecycled polyester afmetingen 27 cm x 57 cm x 27 cm 49l zijvak hoofdvak met rits verstelbare gewatteerde schouderriem en twee handgrepen plain weave (1)
      Reebok Sporttas
      • 04064047959192
      1
      deal
      33.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Hummel DEFAULT
        • hummel
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Hummel (hummel)
      • puma (puma)
      • Erima (erima)
      • 5.11 Tactical (5_11_tactical)
      • Abbey (abbey)
      • Adventure Time (adventure_time)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Ajax (ajax)
      • Aku (aku)
      • Alp Design (alp_design)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Aqua Marina (aqua_marina)
      • Aquatone (aquatone)
      • Arawaza (arawaza)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Athlecia (athlecia)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Avento (avento)
      • Axi (axi)
      • Aztron (aztron)
      • Babolat (babolat)
      • Bach (bach)
      • Bagbase (bagbase)
      • Batman (batman)
      • BEAL (beal)
      • Beco (beco)
      • Benlee (benlee)
      • Berghaus (berghaus)
      • BEUCHAT (beuchat)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Crown (black_crown)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • BlackFit8 (blackfit8)
      • Blokker (blokker)
      • Blue Ice (blue_ice)
      • Bogner (bogner)
      • Brabo (brabo)
      • Brandit (brandit)
      • Bric's (bric_s)
      • Buckle & Seam (buckle_seam)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Burton Dg (burton_dg)
      • Cadomotus (cadomotus)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Carlton (carlton)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • CCM (ccm)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • CMP (cmp)
      • Cocomelon (cocomelon)
      • Columbia (columbia)
      • Columbus (columbus)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cressi (cressi)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Delsey (delsey)
      • Derbystar (derbystar)
      • DERDIEDAS (derdiedas)
      • Design Letters (design_letters)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Donnay (donnay)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Easton (easton)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elbrus (elbrus)
      • Emoji (emoji)
      • Errea (errea)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Etnies (etnies)
      • Eurodisc (eurodisc)
      • Evoc (evoc)
      • EYE (eye)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Ferrino (ferrino)
      • Festool (festool)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fischer (fischer)
      • Fixe (fixe)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Fresk (fresk)
      • Fuji Mae (fuji_mae)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gaiam (gaiam)
      • Gilbert (gilbert)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Granite (granite)
      • Grays (grays)
      • Gregory (gregory)
      • Grivel (grivel)
      • GUESS (guess)
      • Gymstick (gymstick)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Harold's (harold_s)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hart Hunting (hart_hunting)
      • Head (head)
      • Head Ski (head_ski)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Heltiq (heltiq)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hg (hg)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Horizn Studios (horizn_studios)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hydroponic (hydroponic)
      • HyperX (hyperx)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Izas (izas)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • JanSport (jansport)
      • Jekyll & Hide (jekyll_hide)
      • Jobe (jobe)
      • Joluvi (joluvi)
      • Joma (joma)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Joya (joya)
      • Jump (jump)
      • Jurassic World (jurassic_world)
      • Kappa (kappa)
      • Karakal (karakal)
      • Kempa (kempa)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Legend (legend)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lenz (lenz)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lief! (lief_)
      • Lifemaxx (lifemaxx)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Light My Fire (light_my_fire)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Magnum (magnum)
      • Maison Mollerus (maison_mollerus)
      • Malelions (malelions)
      • Malik (malik)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Manduka (manduka)
      • Mares (mares)
      • Marmot (marmot)
      • Masterdis (masterdis)
      • Matsuru (matsuru)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • Millet (millet)
      • Minions (minions)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mizuno (mizuno)
      • Molten (molten)
      • Moses (moses)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • My Brand (my_brand)
      • Napapijri (napapijri)
      • NEOXX (neoxx)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Newwood (newwood)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijdam (nijdam)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nitro (nitro)
      • Nordisk (nordisk)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • OBO (obo)
      • Ogio (ogio)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osaka (osaka)
      • Osprey (osprey)
      • Overboard (overboard)
      • Patagonia (patagonia)
      • PATRICK (patrick)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Penn (penn)
      • Petromax (petromax)
      • Petzl (petzl)
      • Phoenix (phoenix)
      • Piquadro (piquadro)
      • Poler (poler)
      • Power System (power_system)
      • Precision (precision)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Prince (prince)
      • Princess (princess)
      • Psv (psv)
      • Quadra (quadra)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Quotrell (quotrell)
      • Rainbow (rainbow)
      • Rains (rains)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Robens (robens)
      • Robey (robey)
      • Rollerblade (rollerblade)
      • Roncato (roncato)
      • Ronhill (ronhill)
      • Rucanor (rucanor)
      • Safe Waterman (safe_waterman)
      • Safta (safta)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Satch (satch)
      • SCUBAPRO (scubapro)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seac Sub (seac_sub)
      • SealLine (sealline)
      • Seaside (seaside)
      • Select (select)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Sfr Skates (sfr_skates)
      • Sigikid (sigikid)
      • Silva (silva)
      • Siux (siux)
      • Smellwell (smellwell)
      • Sols (sols)
      • Source (source)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spokey (spokey)
      • Sportec (sportec)
      • Sprayground (sprayground)
      • Stanno (stanno)
      • StarVie (starvie)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Super Pro (super_pro)
      • Surflogic (surflogic)
      • Swix (swix)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tempish (tempish)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topeak (topeak)
      • TOPModel (topmodel)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Travel-Blue (travel_blue)
      • Travelite (travelite)
      • Trespass (trespass)
      • Tunturi (tunturi)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ultimate Performance (ultimate_performance)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vadobag (vadobag)
      • Valentino (valentino)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Venum (venum)
      • Versace (versace)
      • Victorinox (victorinox)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Völkl (vo_lkl)
      • Wilson (wilson)
      • XPLCT (xplct)
      • Yonex (yonex)
      • YY VERTICAL (yy_vertical)
      • Zipp (zipp)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 30 (budget)
      • € 30 - € 45 (price_2)
      • € 45 - € 85 (price_3)
      • ≥ € 85 (price_4)
    • Kleur product (kleur):
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 28 L (capaciteit_liter_1)
      • 28 L - 36 L (capaciteit_liter_2)
      • 36 L - 46 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 46 L (capaciteit_liter_4)
    • Sport (fitness, hardlopen) (sport_fitness_hardlopen_):
      • Badminton (badminton)
      • Basketbal (basketbal)
      • Bicycle racing (bicycle_racing)
      • boksen (boksen)
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • handbal (handbal)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Ice hockey (ice_hockey)
      • Leisure (leisure)
      • Mountain biking (mountain_biking)
      • Padel (padel)
      • rugby (rugby)
      • Squash (squash)
      • Tennis (tennis)
      • veld hockey (veld_hockey)
      • Voetbal (voetbal)
      • volleybal (volleybal)
      • Yoga (yoga)
    • Strap type (strap_type):
      • Lange schouderriemen (lange_schouderriemen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl