x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sporttassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Joluvi sporttas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sporttas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Joluvi Beta Bag Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/266398575.jpg?ts=1
      Joluvi Joluvi Beta Bag Zwart Beta Bag Zwart Beta Bag Zwart (1)
      Joluvi Beta Bag Zwart
      1
      31.98 EUR
    • Joluvi Gym Bag 18l Bag Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243819991.jpg?ts=1
      Joluvi Joluvi Gym Bag 18l Bag Roze Gym Bag 18l Bag Roze Gym Bag 18l Bag Roze (1)
      Joluvi Gym Bag 18l Bag Roze
      1
      31.98 EUR
    • Joluvi Gym Bag 18l Bag Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243820088.jpg?ts=1
      Joluvi Joluvi Gym Bag 18l Bag Zwart Gym Bag 18l Bag Zwart Gym Bag 18l Bag Zwart (1)
      Joluvi Gym Bag 18l Bag Zwart
      1
      31.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Chiemsee DEFAULT
        • chiemsee
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Hummel (hummel)
      • puma (puma)
      • Erima (erima)
      • 24 uomo (24_uomo)
      • AEVOR (aevor)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Ajax (ajax)
      • Aku (aku)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Altus (altus)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Apeks (apeks)
      • Aqua Marina (aqua_marina)
      • Aquatone (aquatone)
      • Arena (arena)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Asics (asics)
      • Athlecia (athlecia)
      • Avento (avento)
      • Axi (axi)
      • Aztron (aztron)
      • Babolat (babolat)
      • Baby Shark (baby_shark)
      • Bach (bach)
      • Bach Equipment (bach_equipment)
      • Bagbase (bagbase)
      • Barts (barts)
      • Batman (batman)
      • BEAL (beal)
      • Beco (beco)
      • Benetton (benetton)
      • Berghaus (berghaus)
      • Bestway (bestway)
      • BEUCHAT (beuchat)
      • Billabong (billabong)
      • BioLite (biolite)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACK BANANAS (black_bananas)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blokker (blokker)
      • Blue Ice (blue_ice)
      • Born Living Yoga (born_living_yoga)
      • Brabo (brabo)
      • Brandit (brandit)
      • Bric's (bric_s)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bugatti (bugatti)
      • Build Your Brand (build_your_brand)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Caribee (caribee)
      • Carlton (carlton)
      • Castelijn & beerens (castelijn_beerens)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • CCM (ccm)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • Cocomelon (cocomelon)
      • Color Baby (color_baby)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Coolslide (coolslide)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cressi (cressi)
      • Croyez (croyez)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Db Journey (db_journey)
      • Defcon 5 (defcon_5)
      • Delsey (delsey)
      • Delta Tactics (delta_tactics)
      • Derbystar (derbystar)
      • Deuter (deuter)
      • Dickies (dickies)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Donnay (donnay)
      • Douchebags (douchebags)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dunlop (dunlop)
      • E9 (e9)
      • EA7 (ea7)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Easton (easton)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Ecoalf (ecoalf)
      • Edelrid (edelrid)
      • Elbrus (elbrus)
      • Emoji (emoji)
      • Equalité (equalite_)
      • Ergobag (ergobag)
      • Eurodisc (eurodisc)
      • Everlast (everlast)
      • Evoc (evoc)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Faconnable (faconnable)
      • Fairtex (fairtex)
      • Fan Toys (fan_toys)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • FeelFree (feelfree)
      • Ferrino (ferrino)
      • Festool (festool)
      • Fischer (fischer)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gaiam (gaiam)
      • Garcia (garcia)
      • Gilbert (gilbert)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Granite (granite)
      • Grays (grays)
      • Gregory (gregory)
      • Grivel (grivel)
      • GUESS (guess)
      • Gymstick (gymstick)
      • Hackett (hackett)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Head (head)
      • Head Racket (head_racket)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hurley (hurley)
      • Hydroponic (hydroponic)
      • Indiana (indiana)
      • iON (ion)
      • IQ (iq)
      • Izas (izas)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • JanSport (jansport)
      • Jobe (jobe)
      • Joluvi (joluvi)
      • Joma (joma)
      • Kappa (kappa)
      • Kempa (kempa)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kohala (kohala)
      • Kruskis (kruskis)
      • Ksix (ksix)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Le coq sportif (le_coq_sportif)
      • Legend (legend)
      • Lenz (lenz)
      • Leone1947 (leone1947)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Levi's (levi_s)
      • Lifemaxx (lifemaxx)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Lolë (lole_)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Magnum (magnum)
      • Mako (mako)
      • Malelions (malelions)
      • Malik (malik)
      • Mammut (mammut)
      • Mares (mares)
      • Mares Aquazone (mares_aquazone)
      • Mares Pure Passion (mares_pure_passion)
      • Masterdis (masterdis)
      • Matsuru (matsuru)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • MIKASA (mikasa)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Molten (molten)
      • Moses (moses)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Munich (munich)
      • Mystic (mystic)
      • Na! Na! Na! (na_na_na_)
      • Napapijri (napapijri)
      • NEOXX (neoxx)
      • Neverlost (neverlost)
      • New Balance (new_balance)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijdam (nijdam)
      • Nitro (nitro)
      • Nordisk (nordisk)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Ocean & Earth (ocean_earth)
      • Ogio (ogio)
      • Oliver (oliver)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osaga (osaga)
      • Osaka (osaka)
      • Osprey (osprey)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Penn (penn)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Perona (perona)
      • Petromax (petromax)
      • Petzl (petzl)
      • Pick & Pack (pick_pack)
      • Piquadro (piquadro)
      • Poler (poler)
      • Precision (precision)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Prince (prince)
      • Psv (psv)
      • Quadra (quadra)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Quotrell (quotrell)
      • Rab (rab)
      • Rafiki (rafiki)
      • Rains (rains)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rollerblade (rollerblade)
      • Roncato (roncato)
      • Ronhill (ronhill)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Rs (rs)
      • Rucanor (rucanor)
      • RVCA (rvca)
      • Safe Waterman (safe_waterman)
      • Safta (safta)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seac Sub (seac_sub)
      • SealLine (sealline)
      • Seaside (seaside)
      • Select (select)
      • Sfr Skates (sfr_skates)
      • Sigikid (sigikid)
      • Silva (silva)
      • Siux (siux)
      • Smell Well (smell_well)
      • Snap (snap)
      • Sols (sols)
      • Source (source)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Sportec (sportec)
      • Sprayground (sprayground)
      • Stanno (stanno)
      • StarVie (starvie)
      • Super Pro (super_pro)
      • Super Pro Combat Gear (super_pro_combat_gear)
      • Superdry (superdry)
      • Surflogic (surflogic)
      • Swix (swix)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tempish (tempish)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Thule (thule)
      • Tk (tk)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topeak (topeak)
      • Totto (totto)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Travel-Blue (travel_blue)
      • Travelite (travelite)
      • Trespass (trespass)
      • Tunturi (tunturi)
      • Tusa (tusa)
      • Tuyo (tuyo)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varlion (varlion)
      • Vaude (vaude)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Versace (versace)
      • vidaXL (vidaxl)
      • VirtuFit (virtufit)
      • Völkl (vo_lkl)
      • Wilson (wilson)
      • Xootz (xootz)
      • XPLCT (xplct)
      • Y&Y VERTICAL (y_y_vertical)
      • Yeti (yeti)
      • Yonex (yonex)
      • YOW (yow)
      • YY VERTICAL (yy_vertical)
      • Z3R0D (z3r0d)
      • Zipp (zipp)
      • Zone3 (zone3)
      • Zulupack (zulupack)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 35 (budget)
      • € 35 - € 50 (price_2)
      • € 50 - € 90 (price_3)
      • ≥ € 90 (price_4)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 30 L (capaciteit_liter_1)
      • 30 L - 40 L (capaciteit_liter_2)
      • 40 L - 60 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 60 L (capaciteit_liter_4)
    • Sport (fitness, hardlopen) (sport_fitness_hardlopen_):
      • Badminton (badminton)
      • Ballet (ballet)
      • Basketbal (basketbal)
      • Bicycle racing (bicycle_racing)
      • boksen (boksen)
      • Fitness (fitness)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Ice hockey (ice_hockey)
      • Leisure (leisure)
      • Mountain biking (mountain_biking)
      • Padel (padel)
      • Skiën (skie_n)
      • Tennis (tennis)
      • veld hockey (veld_hockey)
      • Voetbal (voetbal)
      • volleybal (volleybal)
      • Yoga (yoga)
    • Strap type (strap_type):
      • Lange schouderriemen (lange_schouderriemen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl