x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sporttassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Harold's sporttas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sporttas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Harold's Aktentas 'Twister'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145203378.jpg?ts=1
      Harold's Harold's Aktentas 'Twister' Aktentas 'Twister' Aktentas 'Twister' Dit artikel van Harold's is 49 x 19 x 37 cm. Het gewicht is 1.98 kg en de kleurnaam is natur. (1)
      Harold's Aktentas 'Twister'
      • 04011766270459
      1
      deal
      299.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Hummel DEFAULT
        • hummel
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Hummel (hummel)
      • puma (puma)
      • Erima (erima)
      • 24hShop (24hshop)
      • Abbey (abbey)
      • Adventure Time (adventure_time)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Ajax (ajax)
      • Aku (aku)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Aqua Marina (aqua_marina)
      • Arawaza (arawaza)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Athlecia (athlecia)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Avento (avento)
      • Axi (axi)
      • Babolat (babolat)
      • Bach (bach)
      • Bagbase (bagbase)
      • Batman (batman)
      • BEAL (beal)
      • Beco (beco)
      • Bench (bench)
      • Benlee (benlee)
      • Berghaus (berghaus)
      • BEUCHAT (beuchat)
      • BioLite (biolite)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BLACK BANANAS (black_bananas)
      • Black Crown (black_crown)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blokker (blokker)
      • Blue Ice (blue_ice)
      • Bogner (bogner)
      • Brabo (brabo)
      • Brandit (brandit)
      • Bric's (bric_s)
      • Buckle & Seam (buckle_seam)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Burton Dg (burton_dg)
      • Cadomotus (cadomotus)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Campz (campz)
      • Carlton (carlton)
      • CCM (ccm)
      • Cerda Group (cerda_group)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Columbus (columbus)
      • Compactor (compactor)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cruyff (cruyff)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Delsey (delsey)
      • Delta Tactics (delta_tactics)
      • Derbystar (derbystar)
      • DERDIEDAS (derdiedas)
      • Design Letters (design_letters)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dolomite (dolomite)
      • Donnay (donnay)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dunlop (dunlop)
      • E9 (e9)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Easton (easton)
      • Eastpak (eastpak)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Edelrid (edelrid)
      • Emoji (emoji)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Errea (errea)
      • Etnies (etnies)
      • Eurodisc (eurodisc)
      • Everlast (everlast)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Ferrino (ferrino)
      • Festool (festool)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fixe (fixe)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fresk (fresk)
      • Fuji Mae (fuji_mae)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gabbag (gabbag)
      • Gilbert (gilbert)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Granite (granite)
      • Grays (grays)
      • Greenland Nature (greenland_nature)
      • Gregory (gregory)
      • Grivel (grivel)
      • GUESS (guess)
      • Gymstick (gymstick)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Harold's (harold_s)
      • Hart Hunting (hart_hunting)
      • Hartmann (hartmann)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Heltiq (heltiq)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hg (hg)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hydroponic (hydroponic)
      • HyperX (hyperx)
      • Indiana SUP (indiana_sup)
      • Inov-8 (inov_8)
      • Izas (izas)
      • Jako (jako)
      • Jamie Dwyer JDH (jamie_dwyer_jdh)
      • Jobe (jobe)
      • Joluvi (joluvi)
      • Joma (joma)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Joya (joya)
      • Kempa (kempa)
      • Kipling (kipling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacd (lacd)
      • Lacoste (lacoste)
      • Legend (legend)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • LEKI (leki)
      • Lenz (lenz)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lief! (lief_)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Light My Fire (light_my_fire)
      • Lipault Paris (lipault_paris)
      • Lowepro (lowepro)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • M-Wave (m_wave)
      • Magnum (magnum)
      • Malelions (malelions)
      • Mammut (mammut)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Mares (mares)
      • Marmot (marmot)
      • Masterdis (masterdis)
      • Matsuru (matsuru)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • Minions (minions)
      • MISS LULU (miss_lulu)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mizuno (mizuno)
      • Moleskine (moleskine)
      • Molten (molten)
      • Moses (moses)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • My Brand (my_brand)
      • Napapijri (napapijri)
      • NEOXX (neoxx)
      • New Balance (new_balance)
      • Newwood (newwood)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijdam (nijdam)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nitro (nitro)
      • Nordisk (nordisk)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • OBO (obo)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osaka (osaka)
      • Osprey (osprey)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Overboard (overboard)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • PATRICK (patrick)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Penn (penn)
      • Petromax (petromax)
      • Petzl (petzl)
      • Phoenix (phoenix)
      • Piquadro (piquadro)
      • Poler (poler)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Prince (prince)
      • Princess (princess)
      • Project Rock (project_rock)
      • Psv (psv)
      • Pure 2 Improve (pure_2_improve)
      • Quadra (quadra)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Rains (rains)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Robens (robens)
      • Robey (robey)
      • Rollerblade (rollerblade)
      • Ronhill (ronhill)
      • Route 66 (route_66)
      • Roxy (roxy)
      • Rs (rs)
      • Rucanor (rucanor)
      • Safe Waterman (safe_waterman)
      • Safta (safta)
      • Sailfish (sailfish)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Satch (satch)
      • Scooli (scooli)
      • SCUBAPRO (scubapro)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Seac Sub (seac_sub)
      • SealLine (sealline)
      • Select (select)
      • Sfr Skates (sfr_skates)
      • Sigikid (sigikid)
      • Silva (silva)
      • Siux (siux)
      • SKLZ (sklz)
      • Skpat (skpat)
      • Snap (snap)
      • Sols (sols)
      • Source (source)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Spokey (spokey)
      • Sportec (sportec)
      • Sprayground (sprayground)
      • Stanno (stanno)
      • StarVie (starvie)
      • Stiga (stiga)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Strellson (strellson)
      • Super Pro (super_pro)
      • Superdry (superdry)
      • Surflogic (surflogic)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tempish (tempish)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • TOPModel (topmodel)
      • Trangoworld (trangoworld)
      • Travel-Blue (travel_blue)
      • Trespass (trespass)
      • Tunturi (tunturi)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ultimate Performance (ultimate_performance)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vadobag (vadobag)
      • Valentino (valentino)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Venum (venum)
      • Versace (versace)
      • Victorinox (victorinox)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Völkl (vo_lkl)
      • Wilson (wilson)
      • XPLCT (xplct)
      • Yogistar (yogistar)
      • YOW (yow)
      • Zipp (zipp)
      • Zone3 (zone3)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 30 (budget)
      • € 30 - € 40 (price_2)
      • € 40 - € 80 (price_3)
      • ≥ € 80 (price_4)
    • Kleur product (kleur):
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 30 L (capaciteit_liter_1)
      • 30 L - 35 L (capaciteit_liter_2)
      • 35 L - 50 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 50 L (capaciteit_liter_4)
    • Sport (fitness, hardlopen) (sport_fitness_hardlopen_):
      • Badminton (badminton)
      • Ballet (ballet)
      • Basketbal (basketbal)
      • Bicycle racing (bicycle_racing)
      • boksen (boksen)
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • handbal (handbal)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Ice hockey (ice_hockey)
      • Leisure (leisure)
      • Mountain biking (mountain_biking)
      • Padel (padel)
      • rugby (rugby)
      • Skiën (skie_n)
      • Squash (squash)
      • Tennis (tennis)
      • Voetbal (voetbal)
      • volleybal (volleybal)
    • Strap type (strap_type):
      • Lange schouderriemen (lange_schouderriemen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl