x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sporttassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Gaiam sporttas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sporttas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Gaiam Yogatas - Gaiam Embroidered Cargo Mat Bag - Aubergine Swirl
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163540344.jpg
      Gaiam Gaiam Yogatas - Gaiam Embroidered Cargo Mat Bag - Aubergine Swirl Yogatas - Gaiam Embroidered Cargo Mat Bag - Aubergine Swirl Yogatas - Gaiam Embroidered Cargo Mat Bag - Aubergine Swirl Met de Embroidered Cargo Mat Bag van Gaiampak je gemakkelijk de yoga mat in. De tas is voorzien van een volledige ritssluiting. Hiermee kun je gemakkelijk bij de mat en andere benodigdheden. De lengte van de tas is 20% langer dan de meeste yoga tassen waardoor elke mat gemakkelijk kan worden meegenomen. De tas is gemaakt van 100% zacht katoen en is verkrijgbaar in een opvallende tint met een mooi geborduurd patroon.\\n \\n Materiaal: 100% katoen Wasinstructie: koude machinewas en vlak laten d... (1)
      Gaiam Yogatas - Gaiam Embroidered Cargo Mat Bag - Aubergine Swirl
      • 00018713629142
      1
      44.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Hummel DEFAULT
        • hummel
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Hummel (hummel)
      • puma (puma)
      • Erima (erima)
      • Abbey (abbey)
      • Adventure Time (adventure_time)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Ajax (ajax)
      • Ali’s Fightgear (ali_s_fightgear)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Arawaza (arawaza)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Axi (axi)
      • Babolat (babolat)
      • Bach (bach)
      • Bagbase (bagbase)
      • Beco (beco)
      • Bench (bench)
      • Benlee (benlee)
      • Bestway (bestway)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Brabo (brabo)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Campz (campz)
      • Carlton (carlton)
      • CCM (ccm)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Compactor (compactor)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dare2Tri (dare2tri)
      • Derbystar (derbystar)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Donnay (donnay)
      • Douchebags (douchebags)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Easton (easton)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Eurodisc (eurodisc)
      • Everlast (everlast)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Festool (festool)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Funkita (funkita)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gabol (gabol)
      • Gaiam (gaiam)
      • Gilbert (gilbert)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Grays (grays)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hg (hg)
      • HP (hp)
      • Huismerk (huismerk)
      • Iceberg (iceberg)
      • Indiana SUP (indiana_sup)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jartazi (jartazi)
      • Joya (joya)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kempa (kempa)
      • Kipling (kipling)
      • Lassig (lassig)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lenz (lenz)
      • Lifemaxx (lifemaxx)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lundhags (lundhags)
      • Malik (malik)
      • Mammut (mammut)
      • Manduka (manduka)
      • Matsuru (matsuru)
      • Maupiti (maupiti)
      • MIKASA (mikasa)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • Minions (minions)
      • Mizuno (mizuno)
      • Molten (molten)
      • Most (most)
      • My Brand (my_brand)
      • Nijdam (nijdam)
      • Nitro (nitro)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • OBO (obo)
      • Oliver (oliver)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osaka (osaka)
      • Osprey (osprey)
      • Overige (overige)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Penn (penn)
      • Petromax (petromax)
      • Piquadro (piquadro)
      • Ppd (ppd)
      • Precision (precision)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Prince (prince)
      • Princess (princess)
      • Pure 2 Improve (pure_2_improve)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Ronhill (ronhill)
      • Rucanor (rucanor)
      • Samsonite (samsonite)
      • Satch (satch)
      • Scooli (scooli)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Select (select)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sonic (sonic)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Sportec (sportec)
      • Stanno (stanno)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stiga (stiga)
      • STONES and BONES (stones_and_bones)
      • Super Pro (super_pro)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tempish (tempish)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • TOPModel (topmodel)
      • Tunturi (tunturi)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vaude (vaude)
      • Venum (venum)
      • Victorinox (victorinox)
      • vidaXL (vidaxl)
      • WANDRD (wandrd)
      • Wilson (wilson)
      • Yogistar (yogistar)
      • Yonex (yonex)
      • Zone3 (zone3)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 30 (budget)
      • € 30 - € 35 (price_2)
      • € 35 - € 60 (price_3)
      • ≥ € 60 (price_4)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 30 L (capaciteit_liter_1)
      • 30 L - 45 L (capaciteit_liter_2)
      • 45 L - 70 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 70 L (capaciteit_liter_4)
    • Sport (fitness, hardlopen) (sport_fitness_hardlopen_):
      • Badminton (badminton)
      • Ballet (ballet)
      • Basketbal (basketbal)
      • Bicycle racing (bicycle_racing)
      • boksen (boksen)
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • handbal (handbal)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Ice hockey (ice_hockey)
      • Leisure (leisure)
      • Mountain biking (mountain_biking)
      • Padel (padel)
      • rugby (rugby)
      • Schaatsen (schaatsen)
      • Skiën (skie_n)
      • Tennis (tennis)
      • Trail Running (trail_running)
      • veld hockey (veld_hockey)
      • Voetbal (voetbal)
      • volleybal (volleybal)
      • Wandelen (wandelen)
      • Yoga (yoga)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl