x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sporttassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Eagle creek sporttas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sporttas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Eagle creek Cargo Hauler Duffel 60L / M 60l Stof/Weefsel Zwart duffeltas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132967951.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108726066.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144006883.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/62083070.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135239931.jpg
      Eagle creek Eagle creek Cargo Hauler Duffel 60L / M 60l Stof/Weefsel Zwart duffeltas Cargo Hauler Duffel 60L / M 60l Stof/Weefsel Zwart duffeltas Cargo Hauler Duffel 60L / M 60l Stof/Weefsel Zwart duffeltas Type: reistas; Sluitsysteem: ritssluiting; Materiaal: 100 % polyester, versterkte stiksels; Waterdicht: ja; Categorie: 46 - 60 l; Volume (l): 60 l; Maat (L x B x H): 67 x 26 x 34 cm; Gewicht: 820 g; Bijzonderheden: Met reflectoren; Met handgrepen: ja; Diefstalbescherming: afsluitbare ritsen, afsluitbaar; Coating: ja; Aanvullende gegevens: waterafstotend bi-tech pantser licht materiaal voor een maximale slijtvastheid, geschikt voor het Pack-It systeem, drie draagmogelijkheden: Afneembare rugza... (1)
      Eagle creek Cargo Hauler Duffel 60L / M 60l Stof/Weefsel Zwart duffeltas
      • 00658100622389
      • 161369
      • EC020584010
      1
      deal
      93.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Hummel DEFAULT
        • hummel
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Hummel (hummel)
      • puma (puma)
      • Erima (erima)
      • Abbey (abbey)
      • Arena (arena)
      • Avento (avento)
      • Axi (axi)
      • Babolat (babolat)
      • Bear design (bear_design)
      • Benlee (benlee)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • BOXEUR DES RUES (boxeur_des_rues)
      • Bristol (bristol)
      • Buffalo (buffalo)
      • Burkely (burkely)
      • Burton (burton)
      • Camel active (camel_active)
      • Casall (casall)
      • CCM (ccm)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Cowboysbag (cowboysbag)
      • Craft (craft)
      • Dakine (dakine)
      • Delsey (delsey)
      • Deuter (deuter)
      • Douchebags (douchebags)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Eastpak (eastpak)
      • Evoc (evoc)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fitnessdelivery (fitnessdelivery)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Gabol (gabol)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Greenland (greenland)
      • Haglofs (haglofs)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Heltiq (heltiq)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jost (jost)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Kipling (kipling)
      • LAPERTI (laperti)
      • Lassig (lassig)
      • Lenz (lenz)
      • Leonhard heyden (leonhard_heyden)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Marmot (marmot)
      • Mercian (mercian)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nijdam (nijdam)
      • Nitro (nitro)
      • Osprey (osprey)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Panther (panther)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peak Design (peak_design)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Piquadro (piquadro)
      • Piri Sport (piri_sport)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rs Sports (rs_sports)
      • Rucanor (rucanor)
      • Samsonite (samsonite)
      • Satch (satch)
      • Shock Doctor (shock_doctor)
      • SKLZ (sklz)
      • Slazenger (slazenger)
      • Spalding (spalding)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Stanno (stanno)
      • Still Nordic (still_nordic)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Tempish (tempish)
      • Terapy (terapy)
      • The North Face (the_north_face)
      • The Pack Society (the_pack_society)
      • Thule (thule)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topmodel (topmodel)
      • Tumi (tumi)
      • Tunturi (tunturi)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wilson (wilson)
      • Woeffies (woeffies)
      • XQ Max (xq_max)
      • Yonex (yonex)
      • Zone3 (zone3)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 30 (budget)
      • € 30 - € 35 (price_30_35)
      • € 35 - € 55 (price_35_55)
      • ≥ € 55 (price_55)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 30 L (capaciteit_liter_30)
      • 30 L - 50 L (capaciteit_liter_30_50)
      • 50 L - 70 L (capaciteit_liter_50_70)
      • ≥ 70 L (capaciteit_liter_70)
    • Sport (fitness, hardlopen) (sport_fitness_hardlopen_):
      • Ballet (ballet)
      • Fitness (fitness)
      • Hockey (hockey)
      • Leisure (leisure)
      • Tennis (tennis)
      • Voetbal (voetbal)
      • Wandelen (wandelen)
    • Strap type (strap_type):
      • lange schouderriemen (lange_schouderriemen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl