x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sporttassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Benlee sporttas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sporttas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Benlee Training Sports Bag L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174711022.jpg
      Benlee Benlee Training Sports Bag L Training Sports Bag L Training Sports Bag L Goed gemaakte sporttas van Benlee Rocky Marciano. Ideaal voor het vervoer van trainingsapparatuur. Bestand tegen vocht en scheuren. De Benlee losse sporttas is zeer ruim, sterk en solide afgewerkt en heeft een ritssluiting. Aan de zijkanten bevinden zich drie extra zakken en een kleine vierde zak voor kleine voorwerpen. Van onderaf is het uitgerust met rubberen voetjes zodat de tas bij het verplaatsen niet wrijft. Aan de zijkant en aan de riem bevinden zich Benlee Rocky Marciano-logo's. Mater... (1)
      Benlee Training Sports Bag L
      • 04250818848493
      2
      42.92 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Hummel DEFAULT
        • hummel
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Hummel (hummel)
      • puma (puma)
      • Erima (erima)
      • Abbey (abbey)
      • Adventure Time (adventure_time)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Ajax (ajax)
      • Ali’s Fightgear (ali_s_fightgear)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Arawaza (arawaza)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Axi (axi)
      • Babolat (babolat)
      • Bach (bach)
      • Bagbase (bagbase)
      • Beco (beco)
      • Bench (bench)
      • Benlee (benlee)
      • Bestway (bestway)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Brabo (brabo)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Campz (campz)
      • Carlton (carlton)
      • CCM (ccm)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Compactor (compactor)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dare2Tri (dare2tri)
      • Derbystar (derbystar)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Donnay (donnay)
      • Douchebags (douchebags)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Easton (easton)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Eurodisc (eurodisc)
      • Everlast (everlast)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Festool (festool)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Funkita (funkita)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gabol (gabol)
      • Gaiam (gaiam)
      • Gilbert (gilbert)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Grays (grays)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hg (hg)
      • HP (hp)
      • Huismerk (huismerk)
      • Iceberg (iceberg)
      • Indiana SUP (indiana_sup)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jartazi (jartazi)
      • Joya (joya)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kempa (kempa)
      • Kipling (kipling)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lassig (lassig)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lenz (lenz)
      • Lifemaxx (lifemaxx)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lundhags (lundhags)
      • Malik (malik)
      • Mammut (mammut)
      • Manduka (manduka)
      • Matsuru (matsuru)
      • Maupiti (maupiti)
      • MIKASA (mikasa)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • Minions (minions)
      • Mizuno (mizuno)
      • Molten (molten)
      • Most (most)
      • My Brand (my_brand)
      • Nijdam (nijdam)
      • Nitro (nitro)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • OBO (obo)
      • Oliver (oliver)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osaka (osaka)
      • Osprey (osprey)
      • Overige (overige)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Penn (penn)
      • Petromax (petromax)
      • Piquadro (piquadro)
      • Ppd (ppd)
      • Precision (precision)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Prince (prince)
      • Princess (princess)
      • Pure 2 Improve (pure_2_improve)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Ronhill (ronhill)
      • Rucanor (rucanor)
      • Samsonite (samsonite)
      • Satch (satch)
      • Scooli (scooli)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Select (select)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sonic (sonic)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Sportec (sportec)
      • Stanno (stanno)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stiga (stiga)
      • STONES and BONES (stones_and_bones)
      • Super Pro (super_pro)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tempish (tempish)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • TOPModel (topmodel)
      • Tunturi (tunturi)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vaude (vaude)
      • Venum (venum)
      • Victorinox (victorinox)
      • vidaXL (vidaxl)
      • WANDRD (wandrd)
      • Wilson (wilson)
      • Yogistar (yogistar)
      • Yonex (yonex)
      • Zone3 (zone3)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 30 (budget)
      • € 30 - € 35 (price_2)
      • € 35 - € 60 (price_3)
      • ≥ € 60 (price_4)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 30 L (capaciteit_liter_1)
      • 30 L - 50 L (capaciteit_liter_2)
      • 50 L - 70 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 70 L (capaciteit_liter_4)
    • Sport (fitness, hardlopen) (sport_fitness_hardlopen_):
      • Badminton (badminton)
      • Ballet (ballet)
      • Basketbal (basketbal)
      • Bicycle racing (bicycle_racing)
      • boksen (boksen)
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • handbal (handbal)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Ice hockey (ice_hockey)
      • Leisure (leisure)
      • Mountain biking (mountain_biking)
      • Padel (padel)
      • rugby (rugby)
      • Schaatsen (schaatsen)
      • Skiën (skie_n)
      • Tennis (tennis)
      • Trail Running (trail_running)
      • veld hockey (veld_hockey)
      • Voetbal (voetbal)
      • volleybal (volleybal)
      • Wandelen (wandelen)
      • Yoga (yoga)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl