x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sporttassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bench sporttas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sporttas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Bench sporttas 50 x 29 x 29 cm polyester rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206840176.jpg
      Bench Bench sporttas 50 x 29 x 29 cm polyester rood sporttas 50 x 29 x 29 cm polyester rood sporttas 50 x 29 x 29 cm polyester rood Bench Sporttas 50 X 29 X 29 Cm Polyester Rood (1)
      Bench sporttas 50 x 29 x 29 cm polyester rood
      • 04002282195159
      2
      38.90 EUR
    • Bench sporttas dames 36 liter 50 x 28 cm polyester oker
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190743721.jpg
      Bench Bench sporttas dames 36 liter 50 x 28 cm polyester oker sporttas dames 36 liter 50 x 28 cm polyester oker sporttas dames 36 liter 50 x 28 cm polyester oker Bench sporttas Deze okergele Bench sporttas heeft een totale inhoud van 36 liter, verdeeld over vier vakken. De vakken worden afgesloten met een ritssluiting. De tas heeft zowel een handvat als een schouderband. Specificaties: Geslacht: dames Kleur: oker Materiaal: polyester Inhoud: 36 liter Afmeting: 50 x 26 x 28 cm (LxBxH) (1)
      Bench sporttas dames 36 liter 50 x 28 cm polyester oker
      • 04002282188618
      2
      39.90 EUR
    • Bench sporttas 50 x 29 x 29 cm polyester multicolor
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171828274.jpg
      Bench Bench sporttas 50 x 29 x 29 cm polyester multicolor sporttas 50 x 29 x 29 cm polyester multicolor sporttas 50 x 29 x 29 cm polyester multicolor Bench sporttas Een praktische sporttas met een mooi design, deze tas is ontworpen om ideaal te zijn om al je sportspullen in op te bergen en gemakkelijk mee te nemen naar de training. Daarnaast is de tas ook ideaal om je spullen in te pakken als je een nachtje gaat logeren of een weekendje weg. Vanwege de compacte afmetingen neem je deze tas ook gemakkelijk mee in het openbaar vervoer of in het vliegtuig. Makkelijk om mee te nemen door de draagband met klittenband handvat. De tas heeft een ru... (1)
      Bench sporttas 50 x 29 x 29 cm polyester multicolor
      • 04002282182593
      2
      31.90 EUR
    • Bench Sporttas 50 X 29 X 29 Cm Polyester Donkerblauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206836957.jpg
      Bench Bench Sporttas 50 X 29 X 29 Cm Polyester Donkerblauw Sporttas 50 X 29 X 29 Cm Polyester Donkerblauw Sporttas 50 X 29 X 29 Cm Polyester Donkerblauw Bench Sporttas 50 X 29 X 29 Cm Polyester Donkerblauw (1)
      Bench Sporttas 50 X 29 X 29 Cm Polyester Donkerblauw
      • 04002282195128
      2
      38.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Hummel DEFAULT
        • hummel
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Hummel (hummel)
      • puma (puma)
      • Erima (erima)
      • Abbey (abbey)
      • Adventure Time (adventure_time)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Ajax (ajax)
      • Ali’s Fightgear (ali_s_fightgear)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Arawaza (arawaza)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Axi (axi)
      • Babolat (babolat)
      • Bach (bach)
      • Bagbase (bagbase)
      • Beco (beco)
      • Bench (bench)
      • Benlee (benlee)
      • Bestway (bestway)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Brabo (brabo)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Campz (campz)
      • Carlton (carlton)
      • CCM (ccm)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Compactor (compactor)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dare2Tri (dare2tri)
      • Derbystar (derbystar)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Donnay (donnay)
      • Douchebags (douchebags)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Easton (easton)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Eurodisc (eurodisc)
      • Everlast (everlast)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Festool (festool)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Funkita (funkita)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gabol (gabol)
      • Gaiam (gaiam)
      • Gilbert (gilbert)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Grays (grays)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hg (hg)
      • HP (hp)
      • Huismerk (huismerk)
      • Iceberg (iceberg)
      • Indiana SUP (indiana_sup)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jartazi (jartazi)
      • Joya (joya)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kempa (kempa)
      • Kipling (kipling)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lassig (lassig)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lenz (lenz)
      • Lifemaxx (lifemaxx)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lundhags (lundhags)
      • Malik (malik)
      • Mammut (mammut)
      • Manduka (manduka)
      • Matsuru (matsuru)
      • Maupiti (maupiti)
      • MIKASA (mikasa)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • Minions (minions)
      • Mizuno (mizuno)
      • Molten (molten)
      • Most (most)
      • My Brand (my_brand)
      • Nijdam (nijdam)
      • Nitro (nitro)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • OBO (obo)
      • Oliver (oliver)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osaka (osaka)
      • Osprey (osprey)
      • Overige (overige)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Papillon (papillon)
      • Patagonia (patagonia)
      • Penn (penn)
      • Petromax (petromax)
      • Piquadro (piquadro)
      • Ppd (ppd)
      • Precision (precision)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Prince (prince)
      • Princess (princess)
      • Pure 2 Improve (pure_2_improve)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Ronhill (ronhill)
      • Rucanor (rucanor)
      • Samsonite (samsonite)
      • Satch (satch)
      • Scooli (scooli)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Select (select)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sonic (sonic)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Sportec (sportec)
      • Stanno (stanno)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stiga (stiga)
      • STONES and BONES (stones_and_bones)
      • Super Pro (super_pro)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tempish (tempish)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • TOPModel (topmodel)
      • Tunturi (tunturi)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vaude (vaude)
      • Venum (venum)
      • Victorinox (victorinox)
      • vidaXL (vidaxl)
      • WANDRD (wandrd)
      • Wilson (wilson)
      • Yogistar (yogistar)
      • Yonex (yonex)
      • Zone3 (zone3)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 30 (budget)
      • € 30 - € 35 (price_2)
      • € 35 - € 60 (price_3)
      • ≥ € 60 (price_4)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 30 L (capaciteit_liter_1)
      • 30 L - 50 L (capaciteit_liter_2)
      • 50 L - 70 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 70 L (capaciteit_liter_4)
    • Sport (fitness, hardlopen) (sport_fitness_hardlopen_):
      • Badminton (badminton)
      • Basketbal (basketbal)
      • Bicycle racing (bicycle_racing)
      • boksen (boksen)
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • handbal (handbal)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Ice hockey (ice_hockey)
      • Leisure (leisure)
      • Mountain biking (mountain_biking)
      • Padel (padel)
      • rugby (rugby)
      • Schaatsen (schaatsen)
      • Skiën (skie_n)
      • Tennis (tennis)
      • Trail Running (trail_running)
      • veld hockey (veld_hockey)
      • Voetbal (voetbal)
      • volleybal (volleybal)
      • Wandelen (wandelen)
      • Yoga (yoga)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl