x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sporttassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Afc ajax sporttas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sporttas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Afc ajax Zwemtas Ajax wit/rood/wit xxx 34x45 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168973407.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163811629.jpg
      Afc ajax Afc ajax Zwemtas Ajax wit/rood/wit xxx 34x45 cm Zwemtas Ajax wit/rood/wit xxx 34x45 cm Zwemtas Ajax wit/rood/wit xxx 34x45 cm Zwemtas Ajax wit/rood/wit xxx 34x45 cm (1)
      Afc ajax Zwemtas Ajax wit/rood/wit xxx 34x45 cm
      • 08718712036423
      1
      24.99 EUR
    • Afc ajax Sporttas met schoenenvak Ajax witroodwit xxx 53x28x35 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167093119.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185056034.jpg
      Afc ajax Afc ajax Sporttas met schoenenvak Ajax witroodwit xxx 53x28x35 cm Sporttas met schoenenvak Ajax witroodwit xxx 53x28x35 cm Sporttas met schoenenvak Ajax witroodwit xxx 53x28x35 cm Sporttas met schoenenvak Ajax witroodwit xxx 53x28x35 cm (1)
      Afc ajax Sporttas met schoenenvak Ajax witroodwit xxx 53x28x35 cm
      • 08718712036430
      1
      35.11 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Hummel DEFAULT
        • hummel
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Hummel (hummel)
      • puma (puma)
      • Erima (erima)
      • Abbey (abbey)
      • Adventure Time (adventure_time)
      • Afc ajax (afc_ajax)
      • Affenzahn (affenzahn)
      • Ajax (ajax)
      • Ali’s Fightgear (ali_s_fightgear)
      • American Tourister (american_tourister)
      • Arawaza (arawaza)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Avento (avento)
      • Axi (axi)
      • Babolat (babolat)
      • Bach (bach)
      • Bagbase (bagbase)
      • Bauer (bauer)
      • Beco (beco)
      • Bench (bench)
      • Benlee (benlee)
      • Bestway (bestway)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Brabo (brabo)
      • Bullpadel (bullpadel)
      • Burton (burton)
      • Campz (campz)
      • Carlton (carlton)
      • CCM (ccm)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Compactor (compactor)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dare2Tri (dare2tri)
      • Derbystar (derbystar)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Donnay (donnay)
      • Douchebags (douchebags)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dryrobe (dryrobe)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eagle creek (eagle_creek)
      • Easton (easton)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Eurodisc (eurodisc)
      • Everlast (everlast)
      • Evoc (evoc)
      • Exped (exped)
      • Fabrizio (fabrizio)
      • Festool (festool)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Funkita (funkita)
      • Funky Trunks (funky_trunks)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gaiam (gaiam)
      • Gilbert (gilbert)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Grays (grays)
      • Greenland Nature (greenland_nature)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hama (hama)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herlitz (herlitz)
      • Herschel (herschel)
      • Hg (hg)
      • HP (hp)
      • Huismerk (huismerk)
      • Iceberg (iceberg)
      • Indiana SUP (indiana_sup)
      • inov-8 (inov_8)
      • Instinct (instinct)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jartazi (jartazi)
      • Joya (joya)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kempa (kempa)
      • Kipling (kipling)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lassig (lassig)
      • Legend Sports (legend_sports)
      • Lenz (lenz)
      • Lifemaxx (lifemaxx)
      • LUMO Stars (lumo_stars)
      • Lundhags (lundhags)
      • Malik (malik)
      • Mammut (mammut)
      • Manduka (manduka)
      • Matsuru (matsuru)
      • Maupiti (maupiti)
      • MIKASA (mikasa)
      • Milky Kiss (milky_kiss)
      • Minions (minions)
      • Mizuno (mizuno)
      • Molten (molten)
      • Most (most)
      • My Brand (my_brand)
      • Nijdam (nijdam)
      • Nitro (nitro)
      • NOX (nox)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • OBO (obo)
      • Oliver (oliver)
      • Orca (orca)
      • Ortlieb (ortlieb)
      • Osaka (osaka)
      • Osprey (osprey)
      • Overige (overige)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Papillon (papillon)
      • Parkland (parkland)
      • Patagonia (patagonia)
      • Penn (penn)
      • Petromax (petromax)
      • Piquadro (piquadro)
      • Ppd (ppd)
      • Precision (precision)
      • Pride And Soul (pride_and_soul)
      • Prince (prince)
      • Princess (princess)
      • Pure 2 Improve (pure_2_improve)
      • Pusheen (pusheen)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Ronhill (ronhill)
      • Rucanor (rucanor)
      • Samsonite (samsonite)
      • Satch (satch)
      • Scooli (scooli)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Select (select)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sonic (sonic)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Sportec (sportec)
      • Stanno (stanno)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stiga (stiga)
      • STONES and BONES (stones_and_bones)
      • Super Pro (super_pro)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tempish (tempish)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thule (thule)
      • TOPModel (topmodel)
      • Tunturi (tunturi)
      • Tyr (tyr)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ultimate Direction (ultimate_direction)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vaude (vaude)
      • Venum (venum)
      • Victorinox (victorinox)
      • vidaXL (vidaxl)
      • WANDRD (wandrd)
      • Wilson (wilson)
      • Yogistar (yogistar)
      • Yonex (yonex)
      • Zone3 (zone3)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 35 (price_2)
      • € 35 - € 55 (price_3)
      • ≥ € 55 (price_4)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Capaciteit liter (capaciteit_liter):
      • < 30 L (capaciteit_liter_1)
      • 30 L - 45 L (capaciteit_liter_2)
      • 45 L - 70 L (capaciteit_liter_3)
      • ≥ 70 L (capaciteit_liter_4)
    • Sport (fitness, hardlopen) (sport_fitness_hardlopen_):
      • Badminton (badminton)
      • Ballet (ballet)
      • Basketbal (basketbal)
      • Bicycle racing (bicycle_racing)
      • boksen (boksen)
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • handbal (handbal)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Ice hockey (ice_hockey)
      • Leisure (leisure)
      • Mountain biking (mountain_biking)
      • Padel (padel)
      • rugby (rugby)
      • Schaatsen (schaatsen)
      • Skiën (skie_n)
      • Tennis (tennis)
      • Trail Running (trail_running)
      • veld hockey (veld_hockey)
      • Voetbal (voetbal)
      • volleybal (volleybal)
      • Wandelen (wandelen)
      • Yoga (yoga)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl