x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er speelgoed werkvoertuigen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Wiking speelgoed werkvoertuig

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in speelgoed werkvoertuig categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Wiking Voorlader Toebehoren Set B Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149773145.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90827957.jpg
      Wiking Wiking Voorlader Toebehoren Set B Groen Voorlader Toebehoren Set B Groen Voorlader Toebehoren Set B Groen Wiking voorlader toebehoren set B groen Bevat 3 verschillende voorladers. Schaal 1:32. (1)
      Wiking Voorlader Toebehoren Set B Groen
      • 04006874073849
      2
      20.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Bruder DEFAULT
        • bruder
      • Big DEFAULT
        • big
      • Burago DEFAULT
        • burago
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Bruder (bruder)
      • Big (big)
      • Burago (burago)
      • Goki (goki)
      • Gear2Play (gear2play)
      • Basic (basic)
      • Bburago (bburago)
      • Britains (britains)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Fisher Price (fisher_price)
      • Green Toys (green_toys)
      • Hot Wheels (hot_wheels)
      • John Deere (john_deere)
      • Johntoy (johntoy)
      • Jonotoys (jonotoys)
      • Jouéco (joue_co)
      • Klein (klein)
      • Mattel (mattel)
      • Monster Jam (monster_jam)
      • No name (no_name)
      • Ottinger (ottinger)
      • Robocar Poli (robocar_poli)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Schleich (schleich)
      • Siku (siku)
      • Simba (simba)
      • Sluban (sluban)
      • Spin Master (spin_master)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Wiking (wiking)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Kleur product (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Soort speelgoed (soort_speelgoed):
      • Auto (auto)
      • Construction vehicles (construction_vehicles)
      • Emergency vehicles (emergency_vehicles)
      • Farm vehicles (farm_vehicles)
      • Trekker (trekker)
      • Truck (truck)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3+ (3_)
      • 4+ (4_)
      • 8+ (8_)
      • Alle leeftijden (alle_leeftijden)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl