x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er soundbars verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    VONYX soundbar

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in soundbar categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • VONYX VPS122A
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147868023.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146614559.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147868027.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147868025.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147868026.jpg
      VONYX VONYX VPS122A VPS122A VPS122A Bluetooth: Tijdens een feestje wil je zelf misschien ook wel op de dansvloer staan. Met de Bluetooth functie is dit geen enkel probleem. Je hoeft alleen maar je telefoon, pc of tablet te verbinden met de speaker en je kan je favoriete playlist streamen. Plug & Play: Omdat de versterker is ingebouwd en niet los wordt geleverd is aansluiting en installatie kinderspel. Bij de VPS122A zit de versterker in een van de twee speakers (actieve speaker). Je hoeft dus alleen nog maar je speakerset aan t... (1)
      VONYX VPS122A
      • 08715693296570
      • 5823237
      • 178.130
      5
      243.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Sonos DEFAULT
        • sonos
      • Samsung DEFAULT
        • samsung
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Draadloos DEFAULT
        • bedraad_en_draadloos
        • draadloos
    • Merk (brand):
      • Bose (bose)
      • Samsung (samsung)
      • Sonos (sonos)
      • Philips (philips)
      • LG (lg)
      • Aquasound (aquasound)
      • Audac (audac)
      • Avantree (avantree)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bluesound (bluesound)
      • BNC (bnc)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Canton (canton)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Dali (dali)
      • Definitive Technology (definitive_technology)
      • Dell (dell)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Dutch originals (dutch_originals)
      • Edifier (edifier)
      • Fenton (fenton)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • Harman/Kardon (harman_kardon)
      • Hisense (hisense)
      • HP (hp)
      • Humax (humax)
      • Hyundai (hyundai)
      • Ices Electronics (ices_electronics)
      • Infocus (infocus)
      • JBL (jbl)
      • Klipsch (klipsch)
      • Krüger&Matz (kru_ger_matz)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • LOEWE (loewe)
      • Medion (medion)
      • Megasat (megasat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Music Man (music_man)
      • Nedis (nedis)
      • Omega (omega)
      • Panasonic (panasonic)
      • PEAQ (peaq)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Polycom (polycom)
      • QUANTIS (quantis)
      • Salora (salora)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sangean (sangean)
      • Schneider (schneider)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • Sharp (sharp)
      • Shure (shure)
      • Sony (sony)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • SPC (spc)
      • TCL (tcl)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technosmart (technosmart)
      • Teufel (teufel)
      • Thomson (thomson)
      • Trust (trust)
      • URage (urage)
      • Vision (vision)
      • VONYX (vonyx)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xssive (xssive)
      • Yamaha (yamaha)
      • ZVOX (zvox)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €200 (budget)
      • €200 - €300 (low)
      • €300 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Opties Soundbar (luidsprekerfuncties):
      • Airplay (airplay)
      • Audio Return Channel (ARC) (audio_return_channel_arc_)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Meegeleverde subwoofer (meegeleverde_subwoofer)
      • Op afstand te bedienen (op_afstand_te_bedienen)
      • Wifi (wifi)
    • Verbindingstechnologie (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad en Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Audiokanalen (audiokanalen):
      • 1.0 (1_0)
      • 2.0 (2_0)
      • 2.1 (2_1)
      • 3.0 (3_0)
      • 3.1 (3_1)
      • 4.0 (4_0)
      • 4.1 (4_1)
      • 4.2 (4_2)
      • 5.0 (5_0)
      • 5.1 (5_1)
      • 5.2 (5_2)
      • 6.1 (6_1)
      • 7.1 (7_1)
      • 8.0 (8_0)
      • 9.1 (9_1)
    • Surround Systeem (ingebouwde_audio_decoders):
      • Dolby Atmos (dolby_atmos)
      • Dolby Digital (dolby_digital)
      • Dolby Digital 5.1 (dolby_digital_5_1)
      • Dolby Digital Plus (dolby_digital_plus)
      • Dolby Dual Mono (dolby_dual_mono)
      • Dolby Pro Logic (dolby_pro_logic)
      • Dolby Pro Logic IIx (dolby_pro_logic_iix)
      • Dolby Surround (dolby_surround)
      • Dolby TrueHD (dolby_truehd)
      • DSD (dsd)
      • DTS (dts)
      • DTS 96/24 (dts_96_24)
      • DTS Digital Surround (dts_digital_surround)
      • DTS-HD Master Audio (dts_hd_master_audio)
      • Silent Cinema (silent_cinema)
      • THX (thx)
    • Optische ingangen (optische_aansluiting):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 45 cm (breedte_cm_1)
      • 45 cm - 90 cm (breedte_cm_2)
      • 90 cm - 100 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 100 cm (breedte_cm_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 5.9 cm (hoogte_cm_1)
      • 5.9 cm - 6.5 cm (hoogte_cm_2)
      • 6.5 cm - 8.5 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 8.5 cm (hoogte_cm_4)
    • Gemiddeld vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 100 Watt (gemiddeld_vermogen_1)
      • 100 Watt - 160 Watt (gemiddeld_vermogen_2)
      • 160 Watt - 335 Watt (gemiddeld_vermogen_3)
      • ≥ 335 Watt (gemiddeld_vermogen_4)
    • Aantal hdmi-poorten (aantal_hdmi_poorten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
    • HDMI in (hdmi_in):
      • 0 (hdmi_in_0.0)
      • 1 (hdmi_in_1.0)
      • 2 (hdmi_in_2.0)
      • 3 (hdmi_in_3.0)
      • 4 (hdmi_in_4.0)
    • HDMI out (hdmi_out):
      • 0 (0)
      • 1 (1)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Google Assistant (google_assistant)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl