x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er soundbars verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Technosmart soundbar

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in soundbar categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Technosmart - Endoscoop Camera met WiFi - LED verlichting
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207493494.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190123446.jpg
      Technosmart Technosmart - Endoscoop Camera met WiFi - LED verlichting - Endoscoop Camera met WiFi - LED verlichting - Endoscoop Camera met WiFi - LED verlichting Inspectiecamera: deze inspectiecamera komt goed van pas wanneer je bijvoorbeeld een ontstopping hebt in de wasbak en geen idee hebt waar het vandaan komt. Met deze mini camera heb je binnen no time in de gaten wat het probleem is. Waterdichte endoscopische camera: de endoscoop camera is IP67 gecertificeerd en kan daarom zonder enkel probleem onder water gebruikt worden. Dankzij de app is het apparaat ook zeer eenvoudig te koppelen met je mobiel of tablet. Endoscoop camera met LED: het draad v... (1)
      Technosmart - Endoscoop Camera met WiFi - LED verlichting
      • 08720195382249
      3
      44.45 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Sonos DEFAULT
        • sonos
      • Samsung DEFAULT
        • samsung
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Draadloos DEFAULT
        • bedraad_en_draadloos
        • draadloos
    • Merk (brand):
      • Bose (bose)
      • Samsung (samsung)
      • Sonos (sonos)
      • Philips (philips)
      • LG (lg)
      • Aquasound (aquasound)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • BlitzWolf (blitzwolf)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Canton (canton)
      • Continental Edison (continental_edison)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Dali (dali)
      • Definitive Technology (definitive_technology)
      • Dell (dell)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Dutch originals (dutch_originals)
      • Fenton (fenton)
      • GALAXY (galaxy)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • Harman/Kardon (harman_kardon)
      • Heatkeeper (heatkeeper)
      • Hisense (hisense)
      • HP (hp)
      • Humax (humax)
      • Hyundai (hyundai)
      • Ices Electronics (ices_electronics)
      • Infocus (infocus)
      • JBL (jbl)
      • Klipsch (klipsch)
      • Krüger&Matz (kru_ger_matz)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • LOEWE (loewe)
      • Magnat (magnat)
      • Medion (medion)
      • Megasat (megasat)
      • Monitor Audio (monitor_audio)
      • Nedis (nedis)
      • OK. (ok_)
      • Omega (omega)
      • Panasonic (panasonic)
      • PEAQ (peaq)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Polycom (polycom)
      • QUANTIS (quantis)
      • Salora (salora)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sangean (sangean)
      • Schneider (schneider)
      • Sharp (sharp)
      • Shure (shure)
      • Sony (sony)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • TCL (tcl)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technosmart (technosmart)
      • Teufel (teufel)
      • Trust (trust)
      • Under Control (under_control)
      • URage (urage)
      • Vision (vision)
      • VONYX (vonyx)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xssive (xssive)
      • Yamaha (yamaha)
      • Yealink (yealink)
      • ZVOX (zvox)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €200 (budget)
      • €200 - €300 (low)
      • €300 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Opties Soundbar (luidsprekerfuncties):
      • Airplay (airplay)
      • Audio Return Channel (ARC) (audio_return_channel_arc_)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Meegeleverde subwoofer (meegeleverde_subwoofer)
      • Op afstand te bedienen (op_afstand_te_bedienen)
      • Wifi (wifi)
    • Verbindingstechnologie (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
      • Bedraad en Draadloos (bedraad_en_draadloos)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Audiokanalen (audiokanalen):
      • 1.0 (1_0)
      • 2.0 (2_0)
      • 2.1 (2_1)
      • 3.0 (3_0)
      • 3.1 (3_1)
      • 4.0 (4_0)
      • 4.1 (4_1)
      • 4.2 (4_2)
      • 5.0 (5_0)
      • 5.1 (5_1)
      • 5.2 (5_2)
      • 6.1 (6_1)
      • 7.1 (7_1)
      • 9.1 (9_1)
    • Surround Systeem (ingebouwde_audio_decoders):
      • Dolby Atmos (dolby_atmos)
      • Dolby Digital (dolby_digital)
      • Dolby Digital 5.1 (dolby_digital_5_1)
      • Dolby Digital Plus (dolby_digital_plus)
      • Dolby Dual Mono (dolby_dual_mono)
      • Dolby Pro Logic (dolby_pro_logic)
      • Dolby Pro Logic IIx (dolby_pro_logic_iix)
      • Dolby Surround (dolby_surround)
      • Dolby TrueHD (dolby_truehd)
      • DSD (dsd)
      • DTS (dts)
      • DTS 96/24 (dts_96_24)
      • DTS Digital Surround (dts_digital_surround)
      • DTS-HD Master Audio (dts_hd_master_audio)
      • Silent Cinema (silent_cinema)
      • THX (thx)
    • Optische ingangen (optische_aansluiting):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 35 cm (breedte_cm_1)
      • 35 cm - 85 cm (breedte_cm_2)
      • 85 cm - 100 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 100 cm (breedte_cm_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 5.8 cm (hoogte_cm_1)
      • 5.8 cm - 6.5 cm (hoogte_cm_2)
      • 6.5 cm - 8.7 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 8.7 cm (hoogte_cm_4)
    • Gemiddeld vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • < 95 Watt (gemiddeld_vermogen_1)
      • 95 Watt - 160 Watt (gemiddeld_vermogen_2)
      • 160 Watt - 330 Watt (gemiddeld_vermogen_3)
      • ≥ 330 Watt (gemiddeld_vermogen_4)
    • Aantal hdmi-poorten (aantal_hdmi_poorten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
    • HDMI in (hdmi_in):
      • 0 (hdmi_in_0.0)
      • 1 (hdmi_in_1.0)
      • 2 (hdmi_in_2.0)
      • 3 (hdmi_in_3.0)
      • 4 (hdmi_in_4.0)
    • HDMI out (hdmi_out):
      • 0 (0)
      • 1 (1)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Google Assistant (google_assistant)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl