x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sokken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Wolford Sokken

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sokken categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Wolford Kniekousen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154252399.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187693584.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181261957.jpg
      Wolford Wolford Kniekousen Kniekousen Kniekousen Individual hold-ups in 10 denier (1)
      Wolford Kniekousen
      • 09006682197404
      • WOL0009002000002
      8
      most_sold
      31.00 EUR
    • Wolford Overknee kousen '8 Lace Stay-Up'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161543918.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187687911.jpg
      Wolford Wolford Overknee kousen '8 Lace Stay-Up' Overknee kousen '8 Lace Stay-Up' Overknee kousen '8 Lace Stay-Up' Nude 8 Lace stay-ups in 8 denier caramel/white (1)
      Wolford Overknee kousen '8 Lace Stay-Up'
      • 09010352022323
      • WOL0027001000004
      8
      37.00 EUR
    • Wolford Kniekousen 'Aurora'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172168092.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187679017.jpg
      Wolford Wolford Kniekousen 'Aurora' Kniekousen 'Aurora' Kniekousen 'Aurora' Aurora pantysokken in 20 denier (1)
      Wolford Kniekousen 'Aurora'
      • 09010352113083
      • WOL0071001000001
      8
      25.00 EUR
    • Wolford Fijne panty's 'Velvet 80 Overknees'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163384659.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161544014.jpg
      Wolford Wolford Fijne panty's 'Velvet 80 Overknees' Fijne panty's 'Velvet 80 Overknees' Fijne panty's 'Velvet 80 Overknees' Velvet 80 kniekousen in 80 denier (1)
      Wolford Fijne panty's 'Velvet 80 Overknees'
      • 09009752985741
      • WOL0028001000001
      8
      37.00 EUR
    • Wolford Sokken 'Velvet de Luxe 50'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153652622.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187717394.jpg
      Wolford Wolford Sokken 'Velvet de Luxe 50' Sokken 'Velvet de Luxe 50' Sokken 'Velvet de Luxe 50' Zachte enkelkousen van Wolford met een matte look voor een elegante uitstraling. Met platte naden voor optimaal draagcomfort. (1)
      Wolford Sokken 'Velvet de Luxe 50'
      • 09002839677843
      • WOL0010001000002
      8
      21.00 EUR
    • Wolford Sokken 'Velvet de Luxe 50'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153652589.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187677779.jpg
      Wolford Wolford Sokken 'Velvet de Luxe 50' Sokken 'Velvet de Luxe 50' Sokken 'Velvet de Luxe 50' Zachte enkelkousen van Wolford met een matte look voor een elegante uitstraling. Met platte naden voor optimaal draagcomfort. (1)
      Wolford Sokken 'Velvet de Luxe 50'
      • 09002839678147
      • WOL0010002000002
      8
      21.00 EUR
    • Wolford Overknee kousen 'Satin Touch 20'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153676702.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207599435.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172572272.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165788145.jpg
      Wolford Wolford Overknee kousen 'Satin Touch 20' Overknee kousen 'Satin Touch 20' Overknee kousen 'Satin Touch 20' Stay-up Satin Touch 20 van Wolford. Transparante stay-up met elegante glans. Dit model is voorzien van platte naden en een kanten band. Ideaal voor dagelijks gebruik en voor elke gelegenheid. (1)
      Wolford Overknee kousen 'Satin Touch 20'
      • 09003996767484
      • 09003996318549
      • WOL0008001000001
      8
      31.00 EUR
    • Wolford Aurora pantysokken in 70 denier
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176635654.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174825751.jpg
      Wolford Wolford Aurora pantysokken in 70 denier Aurora pantysokken in 70 denier Aurora pantysokken in 70 denier Aurora pantysokken in 70 denier (1)
      Wolford Aurora pantysokken in 70 denier
      • 09009752987967
      8
      21.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Happy Socks DEFAULT
        • happy_socks
      • Falke DEFAULT
        • falke
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Grijs DEFAULT
        • grijs
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €15 (budget)
      • €15 - €20 (low)
      • €20 - €24 (medium)
      • €24 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • 2XU (2xu)
      • 7mesh (7mesh)
      • 100% (100_)
      • Able 2 (able_2)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas (adidas)
      • Agu (agu)
      • Aguila (aguila)
      • AIR (air)
      • Ajax (ajax)
      • Albatros (albatros)
      • Alfredo Gonzales (alfredo_gonzales)
      • ALÉ (ale_)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • Apollo (apollo)
      • Areco (areco)
      • Arena (arena)
      • Arizona (arizona)
      • Asics (asics)
      • Assos (assos)
      • Atipick (atipick)
      • Avento (avento)
      • Babolat (babolat)
      • Balega (balega)
      • Bama (bama)
      • Bamboo (bamboo)
      • Bamboo Basics (bamboo_basics)
      • Bampidano (bampidano)
      • Barts (barts)
      • Bata (bata)
      • Bauerfeind (bauerfeind)
      • Bench (bench)
      • Benson (benson)
      • Bergzeit (bergzeit)
      • BIDI BADU (bidi_badu)
      • Biehler (biehler)
      • Bioracer (bioracer)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Bleed (bleed)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Bonnie Doon (bonnie_doon)
      • Brabo (brabo)
      • Bridgedale (bridgedale)
      • Buckler (buckler)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bula (bula)
      • Burlington (burlington)
      • Burton (burton)
      • C&A (c_a)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camano (camano)
      • Canterbury (canterbury)
      • Care plus (care_plus)
      • Carhartt (carhartt)
      • Castelli (castelli)
      • CAT (cat)
      • CCM (ccm)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chimb (chimb)
      • Chrome (chrome)
      • CMP (cmp)
      • Colorful Standard (colorful_standard)
      • Compressport (compressport)
      • Cotton republic (cotton_republic)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy Idea (crazy_idea)
      • Crep Protect (crep_protect)
      • Cube (cube)
      • Darn Tough (darn_tough)
      • Dassy (dassy)
      • Devold (devold)
      • Difuzed (difuzed)
      • DillySocks (dillysocks)
      • Disney (disney)
      • Disée (dise_e)
      • Doiy (doiy)
      • Donnay (donnay)
      • Dotout (dotout)
      • Drop Shot (drop_shot)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutchy Pro (dutchy_pro)
      • Duukies (duukies)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • Eightsox (eightsox)
      • ELBEO (elbeo)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emma (emma)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Enforma (enforma)
      • Erima (erima)
      • Esda (esda)
      • Esprit (esprit)
      • Eterna (eterna)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Ewers (ewers)
      • Exped (exped)
      • Falcon (falcon)
      • Falke (falke)
      • Falke KGaA (falke_kgaa)
      • Fastrider (fastrider)
      • Fe226 (fe226)
      • Feetures (feetures)
      • Fehn (fehn)
      • FILA (fila)
      • Fingerscrossed (fingerscrossed)
      • Fisura (fisura)
      • Fitness-Mad (fitness_mad)
      • Fizik (fizik)
      • Footjoy (footjoy)
      • FOX (fox)
      • Fristads Kansas (fristads_kansas)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gaiam (gaiam)
      • Gevavi (gevavi)
      • Giro (giro)
      • Gladiator (gladiator)
      • Globe (globe)
      • Gm Medical (gm_medical)
      • Go in (go_in)
      • Goform (goform)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Grisport (grisport)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hama (hama)
      • Hannah (hannah)
      • Hanwag (hanwag)
      • Happy socks (happy_socks)
      • HappySocks (happysocks)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • Heroes on Socks (heroes_on_socks)
      • Herzog (herzog)
      • Hilly (hilly)
      • Hingly (hingly)
      • His Jeans (his_jeans)
      • Horka (horka)
      • Hudson (hudson)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Huub (huub)
      • Hydas (hydas)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Import (import)
      • Incylence (incylence)
      • Injinji (injinji)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iron-IC (iron_ic)
      • Ironman (ironman)
      • Isadore (isadore)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • JBS (jbs)
      • JCB (jcb)
      • Jobst (jobst)
      • Joma (joma)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kelfort (kelfort)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kipkep (kipkep)
      • Knitido (knitido)
      • Kunert (kunert)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Lasting (lasting)
      • Lavana (lavana)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • LEKI (leki)
      • Lenz (lenz)
      • Levi's (levi_s)
      • Liiteguard (liiteguard)
      • LimbO (limbo)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Lorpen (lorpen)
      • Lowa (lowa)
      • Lucovitaal (lucovitaal)
      • Lusana (lusana)
      • M-Wave (m_wave)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Maloja (maloja)
      • Mango (mango)
      • Marcmarcs (marcmarcs)
      • Mavic (mavic)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Medi (medi)
      • Meindl (meindl)
      • Meru (meru)
      • Michaelis (michaelis)
      • Mico (mico)
      • MIKASA (mikasa)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Minymo (minymo)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mizuno (mizuno)
      • Monnet (monnet)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Moses (moses)
      • Mountain Peak (mountain_peak)
      • Muchachomalo (muchachomalo)
      • Name it (name_it)
      • Naproz (naproz)
      • Nike (nike)
      • Nomad (nomad)
      • Noppies (noppies)
      • Northwave (northwave)
      • Novamed (novamed)
      • NRS (nrs)
      • O'daddy (o_daddy)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Ockyz (ockyz)
      • Odlo (odlo)
      • Oilily (oilily)
      • On Running (on_running)
      • Oroblu (oroblu)
      • Ortovox (ortovox)
      • OS1st (os1st)
      • Osaka (osaka)
      • OTTO (otto)
      • Outwet (outwet)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Paprika (paprika)
      • PATRICK (patrick)
      • Paul Smith (paul_smith)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pinned By K (pinned_by_k)
      • Playboy (playboy)
      • Playshoes (playshoes)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • POC (poc)
      • Poederbaas (poederbaas)
      • Powerslide (powerslide)
      • Princess (princess)
      • Profuomo (profuomo)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Quapi (quapi)
      • Quick (quick)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redbrick (redbrick)
      • Reece (reece)
      • Reece Australia (reece_australia)
      • Regatta (regatta)
      • Rehband (rehband)
      • Reiss (reiss)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rohner (rohner)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • Russell athletic (russell_athletic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Santini (santini)
      • Schiesser (schiesser)
      • SCOTT (scott)
      • Sealskinz (sealskinz)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sherwood (sherwood)
      • Shimano (shimano)
      • Sidas (sidas)
      • Sidi (sidi)
      • Silipos (silipos)
      • Sinner (sinner)
      • Sissel (sissel)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Skinners (skinners)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snickers (snickers)
      • Sockmyfeet (sockmyfeet)
      • Sockwell (sockwell)
      • Soggs (soggs)
      • Solvacare (solvacare)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Sportful (sportful)
      • SQlab (sqlab)
      • Stance (stance)
      • Stanno (stanno)
      • Stapp (stapp)
      • Stapp Horse (stapp_horse)
      • Starling (starling)
      • Suitable (suitable)
      • Supacaz (supacaz)
      • Super Pro (super_pro)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Superrebel (superrebel)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Sympatico (sympatico)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • The Indian Maharadja (the_indian_maharadja)
      • Therm-ic (therm_ic)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Tricorp (tricorp)
      • Trigema (trigema)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • TruSox (trusox)
      • TSG (tsg)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unique living (unique_living)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • UphillSport (uphillsport)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Veith (veith)
      • VeloToze (velotoze)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Vinnie-G (vinnie_g)
      • VOID (void)
      • Wapiti (wapiti)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wilier (wilier)
      • Wilson (wilson)
      • Winter-Grip (winter_grip)
      • Wolford (wolford)
      • Woolin (woolin)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wouf (wouf)
      • Wrightsock (wrightsock)
      • Wäschepur (wa_schepur)
      • X-socks (x_socks)
      • Xlc (xlc)
      • Xpandasox (xpandasox)
      • Xpooos (xpooos)
      • Xtreme (xtreme)
      • Yes Studio (yes_studio)
      • Yonex (yonex)
    • Maat (sock_size):
      • 18-19 (18_19)
      • 19-22 (19_22)
      • 19-20 (19_20)
      • 21-22 (21_22)
      • 23-26 (23_26)
      • 23-24 (23_24)
      • 25-29 (25_29)
      • 25-27 (25_27)
      • 27-30 (27_30)
      • 27-28 (27_28)
      • 28-30 (28_30)
      • 29-30 (29_30)
      • 30-34 (30_34)
      • 31-35 (31_35)
      • 31-34 (31_34)
      • 31-33 (31_33)
      • 31-32 (31_32)
      • 34-37 (34_37)
      • 34-36 (34_36)
      • 35-39 (35_39)
      • 35-38 (35_38)
      • 35-37 (35_37)
      • 35-36 (35_36)
      • 36-40 (36_40)
      • 36-39 (36_39)
      • 36-38 (36_38)
      • 36-37 (36_37)
      • 37-39 (37_39)
      • 37-38 (37_38)
      • 38-42 (38_42)
      • 38-41 (38_41)
      • 38-40 (38_40)
      • 38-39 (38_39)
      • 39-42 (39_42)
      • 39-41 (39_41)
      • 39-40 (39_40)
      • 40-46 (40_46)
      • 40-44 (40_44)
      • 40-43 (40_43)
      • 40-42 (40_42)
      • 40-41 (40_41)
      • 41-46 (41_46)
      • 41-43 (41_43)
      • 41-42 (41_42)
      • 42-45 (42_45)
      • 42-44 (42_44)
      • 42-43 (42_43)
      • 43-46 (43_46)
      • 43-45 (43_45)
      • 43-44 (43_44)
      • 44-47 (44_47)
      • 44-46 (44_46)
      • 44-45 (44_45)
      • 45-48 (45_48)
      • 45-47 (45_47)
      • 45-46 (45_46)
      • 46-49 (46_49)
      • 46-48 (46_48)
      • 47-50 (47_50)
      • 47-49 (47_49)
      • 47-48 (47_48)
      • 49-50 (49_50)
      • 50-56 (50_56)
      • One size (one_size)
    • Kleur (kleur):
      • Crème (creme)
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Powder (powder)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Bamboe (bamboe)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Gerecycled (gerecycled)
      • Hout (hout)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Merino (merino)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Samengesteld (samengesteld)
      • Siliconen (siliconen)
      • Stretch (stretch)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Type sok (type_sok):
      • Enkelsokken (enkelsokken)
      • Hardloop sokken (hardloop_sokken)
      • Kniekousen (kniekousen)
      • Sportsokken (sportsokken)
      • Wandelsokken (wandelsokken)
    • Dessin (motief):
      • Gestreept (gestreept)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Asymmetrisch patroon (asymmetrisch_patroon)
      • Bloemen (bloemen)
      • Effen (effen)
      • Geruit (geruit)
      • Grafisch (grafisch)
      • Hartjes (hartjes)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Symmetrisch patroon (symmetrisch_patroon)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl