x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

VacuVin Tomorrow's Kitchen ananassnijder - RVS - groen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews VacuVin Tomorrow's Kitchen ananassnijder - RVS - groen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties VacuVin Tomorrow's Kitchen ananassnijder - RVS - groen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
VacuVin Tomorrow's Kitchen ananassnijder - RVS - groen
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118627095.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84732792.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116249376.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/243665282.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/35612611.jpg?ts=1
VacuVin VacuVin Tomorrow's Kitchen ananassnijder - RVS - groen Tomorrow's Kitchen ananassnijder - RVS - groen Tomorrow's Kitchen ananassnijder - RVS - groen Tomorrow's Kitchen Ananassnijder - RVS (1)
  • 08714793487239
  • 149413
  • 772662
3
  • Technische details
    • Type snijmachine: Handmatig
  • Algemene kenmerken
    • Machine-wasbaar: Ja
    • Snijmachine opties: Vaatwasserbestendig
    • Geslacht: Unisex
    • Materiaal behuizing: RVS, Kunststof
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zilver, Multi, Wit, Groen
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof, Roestvrijstaal
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 17 cm
  • 26.90 28.95 EUR 3
    3
    • Etrias Etrias
      5.0 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.21-SNAPSHOT/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Pineapple Slicer & Wedger Tomorrow's Kitchen Medium Giftpack RVS Groen online. Bekijk alle Overige Keukenapparatuur van het merk T...26.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kookexpert.nl Kookexpert.nl
      Met deze VacuVin ananassnijder verwijdert u in een handomdraai de kern en schil van de ananas en snijdt u deze ook nog eens in stukjes. D...26.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Tomorrow's Kitchen Ananassnijder - RVS28.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • GEFU Cutto groentesnijderinzet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115062838.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223695552.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112001817.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236981430.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236981429.jpg?ts=1
      GEFU GEFU Cutto groentesnijderinzet Cutto groentesnijderinzet Cutto groentesnijderinzet Dit scherpe snijblad Cutto Vegetables is geschikt als aanvullend onderdeel voor de Gefu Fritessnijder. Het snijblad is eenvoudig te monteren en is voorzien ... Kijk voor meer informatie op de website. (2)
      GEFU Cutto groentesnijderinzet
      • 04006664137607
      • 13760
      6
    • Graef Master M 80 Electrisch 170W Glas, Metaal, Kunststof Zwart, Zilver snijmachine
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122247495.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161434946.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251942821.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251942824.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251942822.jpg?ts=1
      Graef Graef Master M 80 Electrisch 170W Glas, Metaal, Kunststof Zwart, Zilver snijmachine Master M 80 Electrisch 170W Glas, Metaal, Kunststof Zwart, Zilver snijmachine Master M 80 Electrisch 170W Glas, Metaal, Kunststof Zwart, Zilver snijmachine Graef M 80 - Metalen allessnijder Ø 17cm + 170W + glad/holgeslepen mes (1)
      Graef Master M 80 Electrisch 170W Glas, Metaal, Kunststof Zwart, Zilver snijmachine
      • 04001627001834
      1
    • Metaltex uien/groentehakker Twist
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/249635961.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/249636291.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/249636295.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/249636289.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/249636287.jpg?ts=1
      Metaltex Metaltex uien/groentehakker Twist uien/groentehakker Twist uien/groentehakker Twist Hakt uien en groenten snel en veilig Vaatwasmachinebestendig. Met scherp roestvrijstalen lemmet. (1)
      Metaltex uien/groentehakker Twist
      • 08002522513053
      • 25.13.05
      2
    • HorecaTraders Broodsnijmachine | Zwart | Automatisch | Brood via Achterzijde | 550W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132642932.jpg?ts=1
      HorecaTraders HorecaTraders Broodsnijmachine | Zwart | Automatisch | Brood via Achterzijde | 550W Broodsnijmachine | Zwart | Automatisch | Brood via Achterzijde | 550W Broodsnijmachine | Zwart | Automatisch | Brood via Achterzijde | 550W Specificaties: Kleur: Zwart (RAL 9011 ) 200 RAL kleuren op aanvraag met extra kosten (6 weken levertijd) Brood vanaf de achterkant Snij breedte: 450mm Dikte broodsneetjes : 11mm (andere diktes mogelijk, dit heeft een levertijd van 5 weken) Maximale hoogte van het brood: 16cm Machine voldoet aan de europese richtlijn 2006/42 CE Veiligheidsknop(Noodstop) aan de voorzijde van de machine 3-fases (400V) of 1 fase (230V) - LET OP!: Geef bij bestelling aan welke uw wenst! Bladspanning door een schroef Systeem start door middel van de start knop Gewicht: 131kg (1)
      HorecaTraders Broodsnijmachine | Zwart | Automatisch | Brood via Achterzijde | 550W
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 18.29
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 18.29
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 18.29
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 18.29
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 18.29
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 18.29
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 18.29
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 18.29
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 18.29
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 23.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 23.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 23.90
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 23.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 23.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 23.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 23.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 23.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 23.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 23.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 23.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 23.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 23.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 23.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 23.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 23.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 21.89
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 21.89
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 21.89
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 21.89
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 21.89
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 21.89
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 21.89
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 21.89
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 18.79
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 18.79
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 18.79
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 18.79
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 18.79
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 18.79
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 18.79
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 18.79
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 18.79
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 18.79
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 18.79
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 20.50
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 20.50
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 23.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 23.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 23.95
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 23.95
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 26.90
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 26.90
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 26.90
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 21.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 25.98
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 25.98
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 25.98
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 21.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 25.98
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 21.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 21.95
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 25.98
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 25.98
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 25.98
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 25.98
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 25.98
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 25.98
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 25.98
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 25.98
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 25.98
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 25.98
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 26.90
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 26.90
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 26.90
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 26.90
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 26.90
    • partner@vergelijk.nl