x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Ritter Snijmachines Serano 7

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Ritter Snijmachines Serano 7
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Ritter Snijmachines Serano 7
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Ritter Snijmachines Serano 7
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169651254.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219446436.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139719149.jpg?ts=1
Ritter Ritter Snijmachines Serano 7 Snijmachines Serano 7 Snijmachines Serano 7 Kwaliteitsproduct van Duitse makelij Volledig metalen uitvoering, schuin geplaatst: biedt een hoge stabiliteit en de beste snijresultaten Duo Plus: met extra gladde ham-/vleesmes voor flinterdunne schijven Het toerental van het mes kan aan het betreffende snijmateriaal worden aangepast (vario-elektronica) Grote, afneembare lichtlopende slee met roestvrijstalen bekleding, sledeweg ca. 24 cm, Gewicht: 10.582188576 Pond, Fabrikant: Ritter (1)
  • 04004822553511
3
  • Technische details
    • Vermogen: 130 Watt
  • Design
    • Kleur: Zilver
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 24.5 cm
    • Breedte (cm): 29 cm
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 232.74 244.99 EUR 3
    3
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Ritter Allessnijder Serano 7 Duo-Plus232.74, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Kwaliteitsproduct van Duitse makelij Volledig metalen uitvoering, schuin geplaatst: biedt een hoge stabiliteit en de beste snijresultaten...244.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Ritter Snijmachines Serano 7244.99, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Buffalo Proffesionele Vleessnijmachine 25 cm | Instelbaar snijdikte
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212446652.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133894494.jpg?ts=1
      Buffalo Buffalo Proffesionele Vleessnijmachine 25 cm | Instelbaar snijdikte Proffesionele Vleessnijmachine 25 cm | Instelbaar snijdikte Proffesionele Vleessnijmachine 25 cm | Instelbaar snijdikte Professionele vleessnijmachine van geanodiseerd aluminium. Duurzaam en uitgerust met sterke inductie motor. Mes eenvoudig te verwijderen voor snelle schoonmaak. Gehard RVS 25cm mes. Compleet met slijpapparaat. Vermogen 230V/180W. Afmeting 46(h)x40x54cm. Gewicht 18kg. (2)
      Buffalo Proffesionele Vleessnijmachine 25 cm | Instelbaar snijdikte
      • 05050984220968
      1
      deal
    • Royal Catering Groentesnijder - 230 mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211379373.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143279825.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211375662.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211379371.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211379370.jpg?ts=1
      Royal Catering Royal Catering Groentesnijder - 230 mm Groentesnijder - 230 mm Groentesnijder - 230 mm Als u als cateraar verse salades en vitaminerijke groenten in uw restaurant, bistro of buiten huis wilt serveren, dan gebruikt u best onze groentesnijder RCGS 155M van Royal Catering om snel en eenvoudig vers gesneden groenten te serveren. Eenvoudig te bevestigen aan het werkaanrecht zeer licht en gemakkelijk te vervoeren Snijbreedte instelbaar: 0 12 mm Behuizing uit aluminium / Snijschijf van roestvrij staal Halfronde vultrechter / ook geschikt voor hardere groenten zoals wortelen of rapen niet afhankelijk van stroombron / eenvoudig in gebruik (1)
      Royal Catering Groentesnijder - 230 mm
      • 04250928643513
      1
    • Rommelsbacher Hakmolen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251963280.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237583977.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251966118.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210091906.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251966116.jpg?ts=1
      Rommelsbacher Rommelsbacher Hakmolen Hakmolen Hakmolen Rommelsbacher Hakmolen (1)
      Rommelsbacher Hakmolen
      • 04001797854209
      • MZ 400
      2
    • Bartscher Snijmachine | Aluminium | Kaas&Worst
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162509487.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162509488.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162509490.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162509489.jpg?ts=1
      Bartscher Bartscher Snijmachine | Aluminium | Kaas&Worst Snijmachine | Aluminium | Kaas&Worst Snijmachine | Aluminium | Kaas&Worst Specificaties Controlelampje Gebruiksklaar Aansluitwaarde 0.16 kW Spanning 230 V Frequentie 50 Hz Aan/Uit-schakelaar ja Diameter mes 250 mm Toerental max. 300 omwentelingen per minuut Snijdikte 1 - 15 mm Snijlengte 200 mm Snijhoogte 160 mm Met messenslijper ja Uitvoering Schuine snijmachine / zwaartekrachtsnijder Aangedreven machine Ontworpen voor Kaas Worst Lengte kabel 2 m Beschermingssoort IP 33 Besturing Knop Mesbeschermer Enkelvoudig Magneetschakelaar nee Snijgeleiding ja Restenhouder ja Uitvoering slede 1 greep Afneembaar Inclusief 1 reinigingsborstel Materiaal Aluminium Belangrijke aanwijzing - Breedte 410 mm Diepte 560 mm Hoogte 400 mm Gewicht 22.3 kg (1)
      Bartscher Snijmachine | Aluminium | Kaas&Worst
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 210.91
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 210.91
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 210.91
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 210.91
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 210.91
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 244.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 244.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 244.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 210.91
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 210.91
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 210.91
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 210.91
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 210.91
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 210.91
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 210.91
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 232.74
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 232.74
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 232.74
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 232.74
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 232.74
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 232.74
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 232.74
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 232.74
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 232.74
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 232.74
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 232.74
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 232.74
    • partner@vergelijk.nl