x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Vans Sneakers laag 'OLD SKOOL'

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Vans Sneakers laag 'OLD SKOOL'
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Vans Sneakers laag 'OLD SKOOL'
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Vans Sneakers laag 'OLD SKOOL'
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124121658.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106458324.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109238175.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126355310.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225949625.jpg?ts=1
Vans Vans Sneakers laag 'OLD SKOOL' Sneakers laag 'OLD SKOOL' Sneakers laag 'OLD SKOOL' Bovenmateriaal: Leer Binnenmateriaal: Textiel Zool: Rubber Sluiting: Veterband Materiaalsamenstelling: canvas/leer Schachtbreedte: Normaal (1)
  • 00700053803749
  • VNS0043003008001
5
  • Design
    • Kleur: Zwart, Zwart/Wit
    • Materiaal: Leer, Canvas, Suède, Textiel, Rubber, Katoen
    • Hakhoogte (cm): 0 cm
    • Schoenneus: Ronde neus
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 39, 36, 38, 37, 47, 46, 43, 42, 45, 44, 41, 40
    • Geslacht: Jongens, Heren, Unisex, Dames
    • Motief: Meerkleurig
  • Maat
    • Kledingmaat: 36
  • 58.90 79.99 EUR 5
    5
    • Kicksshop.nl Kicksshop.nl
      De Vans Old Skool in het Zwart met Wit VD3HY28 is een unisex sneaker van Vans dus voor dames en heren. De Zwarte Vans Old Skool is een kl...58.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Uniseks62.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Vans - Heren Sneakers Old Skool - Zwart - Maat 3664.89, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Bovenmateriaal: Leer Binnenmateriaal: Textiel Zool: Rubber Sluiting: Veterband Materiaalsamenstelling: canvas/leer Schachtbreedte: Normaal67.20, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Sneakers.nl Sneakers.nl
      De Vans Old Skool Zwart/Wit Dames - VD3HY28 - is een echte klassieker uit de skate scene. De Old Skool is tegenwoordig niet meer weg te d...
      74.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Manfield Witte leren sneakers met roze details
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216447392.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216447395.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216447394.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216447393.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216447396.jpg?ts=1
      Manfield Manfield Witte leren sneakers met roze details Witte leren sneakers met roze details Witte leren sneakers met roze details Witte leren sneakers met roze details van Manfield. Deze sportieve sneakers met roze en lichtgroene details fleuren je outfits echt op! De hak is 4 cm hoog en het plateau 2 cm. Handig om te weten: de binnenzool is uitneembaar. De sneakers zijn volledig van leer. Bescherm ze met onderhoudsproducten zoals Collonil Carbon Pro. (1)
      Manfield Witte leren sneakers met roze details
      1
      deal
    • New Balance Schoenen New Balance WL574 wl574-evm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231849940.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219170473.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231330663.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226710687.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Schoenen New Balance WL574 wl574-evm Schoenen New Balance WL574 wl574-evm Schoenen New Balance WL574 wl574-evm Wandel in stijl door de stad met NB schoenen! Profiteer nu! (1)
      New Balance Schoenen New Balance WL574 wl574-evm
      • 00195907796016
      1
    • O'Neill Ditsy Sun Sandals Zwart EU 42
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228687440.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219092265.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219350426.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219350425.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218752226.jpg?ts=1
      O'Neill O'Neill Ditsy Sun Sandals Zwart EU 42 Ditsy Sun Sandals Zwart EU 42 Ditsy Sun Sandals Zwart EU 42 (1)
      O'Neill Ditsy Sun Sandals Zwart EU 42
      • 08720388074036
      1
    • New Balance Schoenen New Balance WL373 wl373-su2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238489921.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239149955.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235932266.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235932335.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Schoenen New Balance WL373 wl373-su2 Schoenen New Balance WL373 wl373-su2 Schoenen New Balance WL373 wl373-su2 Ben jij een echte sneakerfan en op zoek naar New Balance sneakers? Dan is de New Balance 373 Grijs Dames - WL373SU2 - echt een must have voor in jouw collectie! Met deze sneaker kies je voor extra comfort en een unieke/sportieve/nette oid uitstraling. Kies voor deze populaire sneaker en maak jouw outfit compleet. Kies jij voor deze trendy sneakers? Of kijk je liever nog even rond tussen onze volledige New Balance sneakers collectie. (1)
      New Balance Schoenen New Balance WL373 wl373-su2
      • 00195907643853
      1
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Geel (geel)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Roze (roze)
      • Beige (beige)
    • Maat (schoenmaat):
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 58.90
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 58.90
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 58.90
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 52.47
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 52.47
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 53.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 53.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 53.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 58.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 58.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 58.90
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 52.45
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 52.45
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 52.45
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 52.45
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 52.45
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 58.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 58.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 58.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 58.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 58.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 58.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 58.90
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 58.90
    • partner@vergelijk.nl