x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Nike Sneakers 'Air Max 270'

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Nike Sneakers 'Air Max 270'
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Nike Sneakers 'Air Max 270'
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Nike Sneakers 'Air Max 270'
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220464246.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220507985.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150678308.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122158601.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164261173.jpg?ts=1
Nike Nike Sneakers 'Air Max 270' Sneakers 'Air Max 270' Sneakers 'Air Max 270' Producteigenschappen: Nike Air Max 270 LOOP OP LUCHT. De Nike Air Max 270 hardloopschoen voor kids is uitgerust met de eerste Max Air unit die speciaal voor Nike Sportswear gemaakt is en biedt merkbare demping bij elke stap. De schoen refereert aan de Air Max 180 uit 1991 met nieuwe updates voor modern comfort, zijn oversized tong en een klassiek logo. Grote Max Air unit in de hiel voor responsieve demping. Bootieconstructie van elastisch neopreen voor een aansluitende pasvorm. Driedelig stuk... (1)
  • 00888412141883
19
deal
  • Design
    • Kleur: Zwart, Zwart/Wit
    • Materiaal: Synthetisch, Textiel
    • Hakhoogte (cm): 0 cm
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 38, 38.5
    • Geslacht: Jongens, Unisex, Kinderen
    • Motief: Monochroom
  • Technische details
    • Insole material: Textile
  • 119.99 134.98 EUR 19
    2
    • Intersport Twinsport Alphen a/d Rijn Intersport Twinsport Alphen a/d Rijn
      Producteigenschappen: Nike Air Max 270 LOOP OP LUCHT. De Nike Air Max 270 hardloopschoen voor kids is uitgerust met de eerste Max Air uni...
      129.99, 4.6605792, 52.1294297 HIGH
      18
    • Intersporttwinsport.nl Intersporttwinsport.nl
      Producteigenschappen: Nike Air Max 270 LOOP OP LUCHT. De Nike Air Max 270 hardloopschoen voor kids is uitgerust met de eerste Max Air uni...
      124.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Sacha Bruine suède sneakers met gekleurde details
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205650271.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205650273.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205650279.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205650277.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205650275.jpg?ts=1
      Sacha Sacha Bruine suède sneakers met gekleurde details Bruine suède sneakers met gekleurde details Bruine suède sneakers met gekleurde details Hoe tof zijn deze sneakers uit de Men Sport Est 1909 collectie van Sacha?! De mix van kleuren en materialen geven deze sneakers echt een stoere uitstraling. De buitenkant is gemaakt van suède en leer en de binnenkant van de sneakers bestaat uit leer. De sneakers hebben een dikke zool van ongeveer 3 cm, gemeten vanaf de hiel. De sneakers hebben zwarte veters, wat ze een stoer karakter geven. Draag ze onder een donkere denim jeans en een sweater. Good to know: het voetbed is uitneembaar. (1)
      Sacha Bruine suède sneakers met gekleurde details
      1
      deal
    • Manfield Zwarte suède sneakers met cheetahprint
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186434005.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186434010.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186434006.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186434007.jpg?ts=1
      Manfield Manfield Zwarte suède sneakers met cheetahprint Zwarte suède sneakers met cheetahprint Zwarte suède sneakers met cheetahprint Stoere suède sneakers van het merk Manfield. De platform sneakers hebben een leren binnenzijde en een plateauzool met een hoogte van 4 cm. Op de sneakers zitten verschillende gekleurde details en cheetahprint: dé trend van dit seizoen! Draag ze onder een zwarte pantalon met een losvallende blouse voor een casual, maar stoere look. Het voetbed is uitneembaar. (1)
      Manfield Zwarte suède sneakers met cheetahprint
      1
      deal
    • Sacha Zwarte nubuck sneakers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186460424.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186460428.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186460427.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186460425.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186460426.jpg?ts=1
      Sacha Sacha Zwarte nubuck sneakers Zwarte nubuck sneakers Zwarte nubuck sneakers Zwarte sneakers zijn altijd goed onder je outfit! Deze variant komen uit de Est.1909 collectie van Sacha. De buitenkant is gemaakt van nubuck en de binnenkant van leer. Het hielstuk heeft een printje, waardoor de sneakers een casual uitstraling krijgen. Een extra leuk detail is dat de bovenste veterogen goudkleurig zijn! Draag de sneakers onder een stoere jeans in combinatie met een overhemd of sweater. Good to know: het voetbed is uitneembaar. Maak gebruik van de juiste onderhoudsproducten. (1)
      Sacha Zwarte nubuck sneakers
      1
      deal
    • Sacha Zwarte leren sneakers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/188034121.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/188034124.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/188034123.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/188034125.jpg?ts=1
      Sacha Sacha Zwarte leren sneakers Zwarte leren sneakers Zwarte leren sneakers Met een paar classy sneakers zit je altijd goed. Deze zwarte variant van Sacha is een goede staple om aan je schoenencollectie toe te voegen, omdat hij met al je outfits te combineren is. De contrasterende witte zool en de opvallende stiksels geven de sneakers een sporty uistraling. De sneakers zijn aan de binnen- en buitenkant gemaakt van leer. Draag ze onder cropped jeans met een T-shirt voor een casual look. (1)
      Sacha Zwarte leren sneakers
      1
      deal
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 40 (40)
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 113.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 113.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 113.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 113.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 113.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 113.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 113.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 113.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 87.50
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 113.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 113.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 113.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 113.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 113.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 113.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 113.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 113.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 113.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 113.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 113.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 113.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 113.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 113.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 89.00
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 123.49
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 119.99
    • partner@vergelijk.nl