x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Swimovate Poolmate2 Watch Paars

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Swimovate Poolmate2 Watch Paars
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Swimovate Poolmate2 Watch Paars
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Swimovate Poolmate2 Watch Paars
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90140968.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225164689.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164526493.jpg?ts=1
Swimovate Swimovate Poolmate2 Watch Paars Poolmate2 Watch Paars Poolmate2 Watch Paars Slaat meer dan 50 sessies voor oproepen, registreert individuele sets en totale sessiegegevens. Stappenteller-modus voor zwemmen in open water (kalibratie voor gebruik aanbevolen). Zwembaden van meer dan 18 m, chrono-modus voor tijdmeting in andere sporten. Waterdicht tot 50 m, 24-uurs klok en alarm. Werkt af fabriek met alle belangrijke zwemstijlen. (1)
  • 00702949875960
2
  • Design
    • Kleur: Paars
  • 72.51 72.98 EUR 2
    2
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Slaat meer dan 50 sessies voor oproepen, registreert individuele sets en totale sessiegegevens. Stappenteller-modus voor zwemmen in open ...72.51, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Bikeinn.com/nl Bikeinn.com/nl
      72.98, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Samsung Galaxy Watch Active2 Zilver / Zwart 40 mm RVS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147398747.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147398745.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147398746.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147398744.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147398748.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy Watch Active2 Zilver / Zwart 40 mm RVS Galaxy Watch Active2 Zilver / Zwart 40 mm RVS Galaxy Watch Active2 Zilver / Zwart 40 mm RVS Samsung Galaxy Watch Active2 - Stainless Steel - Smartwatch - 40 mm - Zilver (7)
      Samsung Galaxy Watch Active2 Zilver / Zwart 40 mm RVS
      • 08806090082122
      • SM-R830NSSAPHN
      • 6396313
      1
    • Samsung Galaxy Watch Active2 Rose Goud 40 mm Aluminium
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147398783.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147398785.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147398782.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147398784.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147398787.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy Watch Active2 Rose Goud 40 mm Aluminium Galaxy Watch Active2 Rose Goud 40 mm Aluminium Galaxy Watch Active2 Rose Goud 40 mm Aluminium Samsung Galaxy Watch Active2 - Aluminium - Smartwatch dames - 40 mm - Rosegoud (4)
      Samsung Galaxy Watch Active2 Rose Goud 40 mm Aluminium
      • 08806090075964
      • SM-R830NZDAPHN
      • 6396315
      1
    • Fitbit Versa 2 Speciale Editie Koper/Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146766512.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146718191.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229570556.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210073674.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237395661.jpg?ts=1
      Fitbit Fitbit Versa 2 Speciale Editie Koper/Blauw Versa 2 Speciale Editie Koper/Blauw Versa 2 Speciale Editie Koper/Blauw Fitbit Versa 2 SE - Smartwatch - Koper met blauw (1)
      Fitbit Versa 2 Speciale Editie Koper/Blauw
      • 00811138036737
      • FB507RGNV
      • 6385789
      • 0811138036737
      2
    • Apple Watch Series 5 44mm Zilver Aluminium Witte Sportband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147317273.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165107654.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165107653.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162128888.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162128889.jpg?ts=1
      Apple Apple Watch Series 5 44mm Zilver Aluminium Witte Sportband Watch Series 5 44mm Zilver Aluminium Witte Sportband Watch Series 5 44mm Zilver Aluminium Witte Sportband Apple Watch Series 5 - 44 mm - Wit (1)
      Apple Watch Series 5 44mm Zilver Aluminium Witte Sportband
      • 00190199263765
      • 6432135
      • 0190199263765
      • MWVD2NF/A
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 66.61
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 78.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 78.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 78.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 78.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 78.99
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 79.91
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 72.14
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 72.14
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 72.14
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 72.14
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 72.14
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 72.14
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 72.14
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 72.14
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 72.14
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 72.14
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 72.14
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 72.14
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 72.14
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 72.14
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 72.14
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 72.14
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 72.14
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 72.14
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 72.14
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 72.14
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 72.14
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 72.14
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 80.56
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 80.56
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 80.23
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 75.67
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 79.37
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 78.93
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 74.43
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 78.40
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 72.25
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 72.06
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 72.06
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 72.06
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 72.06
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 72.06
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 72.66
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 72.66
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 67.76
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 67.39
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 67.76
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 67.76
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 67.76
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 67.76
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 67.76
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 67.76
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 67.76
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 67.76
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 67.76
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 68.93
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 68.93
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 68.93
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 68.93
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 68.93
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 68.93
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 68.93
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 68.93
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 68.93
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 68.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 68.90
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 68.35
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 68.35
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 68.35
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 68.35
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 68.35
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 68.35
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 69.51
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 69.51
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 69.51
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 69.51
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 69.51
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 72.98
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 72.98
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 72.98
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 72.98
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 72.98
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 72.98
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 72.98
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 72.98
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 72.98
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 72.88
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 72.88
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 72.98
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 72.98
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 72.98
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 72.98
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 72.98
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 72.98
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 72.98
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 72.98
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 72.65
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 72.65
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 68.38
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 72.51
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 72.51
    • partner@vergelijk.nl