x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Samsung Galaxy Watch Active2 Zilver / Zwart 44 mm RVS

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Samsung Galaxy Watch Active2 Zilver / Zwart 44 mm RVS
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Samsung Galaxy Watch Active2 Zilver / Zwart 44 mm RVS
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Samsung Galaxy Watch Active2 Zilver / Zwart 44 mm RVS
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147398810.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147398808.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147398809.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147398812.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147398811.jpg?ts=1
Samsung Samsung Galaxy Watch Active2 Zilver / Zwart 44 mm RVS Galaxy Watch Active2 Zilver / Zwart 44 mm RVS Galaxy Watch Active2 Zilver / Zwart 44 mm RVS Samsung Galaxy Watch Active2 - Stainless Steel - Smartwatch - 44 mm - Zilver (1)
  • 08806090082689
  • SM-R820NSSAPHN
  • 6396303
1
  • Algemene kenmerken
    • Activity tracker functions: GPS, Slaapmonitor, Hartslagmeter, Touchscreen, Draadloos opladen, Barometer, Stappenteller, Versnellingsmeter, Omgevingslichtsensor
    • Grootte horlogekast: 44 mm
    • Geslacht: Unisex
    • FM-radio: Nee
    • Oplaadstation basis: Ja
    • Type glas: Gorilla Glass
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 1.4 inch
    • Beeldscherm, aantal kleuren: 16.78 miljoen kleuren
    • Display technology: Super AMOLED
    • Resolutie: 360 x 360
    • Touchscreen: Ja
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: Tizen
  • Design
    • Kleur: Zwart, Zilver
    • Vorm: Cirkel
    • Materiaal: Roestvrijstaal
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Activity tracker aansluitmogelijkheden: Bluetooth, NFC, WiFi-verbinding
    • Bluetooth: Ja
    • Bluetooth versie: 5.0
    • GPS-functie: Ja
    • Near Field Communication (NFC): Ja
    • Usb-poort: Nee
  • Technische details
    • Band kleur: Zwart
    • Besturingssysteem: Android 7.1.2, Android, iOS, Android 6.0, Android 5.0, Android 5.1, Android 7.1
    • Ingebouwde microfoon: Ja
    • Ingebouwde luidsprekers: Ja
    • Activiteismonitoring: Ja
    • Afneembare band: Ja
    • Beschermd tegen: Waterbestendig
    • Dikte: 10.9 mm
    • Gyroscope: Ja
    • Hartslag monitor: Ja
    • Ingebouwde camera: Nee
    • Multi core type: 2
    • Trilalarm: Ja
    • Vochtigheid: waterdicht tot: 50 m
    • Weather forecast: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Band breedte: 20 mm
    • Breedte: 44 mm
    • Diepte product: 44 mm
    • Gewicht product: 30 g
  • Functies
    • Ambient light sensor: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Snelstartgids: Ja
  • Accu/Batterij
    • Accucapaciteit: 340 mAh
    • Draadloos opladen: Ja
    • Oplaadbare batterij: Ja
  • Beveiliging
    • International Protection (IP) code: IP68
  • Harde schijf
    • Compatibele geheugenkaarten: Niet ondersteund
    • Totale opslagcapaciteit: 4 GB
  • Navigatie
    • Galileo: Ja
    • GLONASS: Ja
  • Netwerk
    • Bluetoothprofielen: A2DP
    • Wifi-standaard: WiFi b
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Poorten & interfaces
    • ANT + ingeschakeld: Nee
  • Prestatie
    • Accelerometer: Ja
    • Afgelegde afstand: Ja
    • Barometer: Ja
    • Ingebouwde stappenteller: Ja
    • Multisport-modus: Ja
    • Slaapkwaliteit: Ja
  • Processor
    • Processorkloksnelheid: 1150 MHz
  • 239.00 239.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Samsung Galaxy Watch Active2 - Stainless Steel - Smartwatch - 44 mm - Zilver239.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Skagen Jorn Hybrid HR SKT3300 Roségoud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245915261.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236902015.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236902016.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236902012.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236902014.jpg?ts=1
      Skagen Skagen Jorn Hybrid HR SKT3300 Roségoud Jorn Hybrid HR SKT3300 Roségoud Jorn Hybrid HR SKT3300 Roségoud Maak kennis met de Jorn 38 mm Gen 6 Hybrid voor dames; de nieuwste, zowel digitale als analoge, toevoeging aan de Skagen Gen 6 familie! Deze nieuwe generatie is geüpgraded met een SPO2-sensor om bloedzuurstofmetingen uit te voeren. Het design is gecombineerd met de nieuwste technologie en een nieuwe interface die het gebruik van het horloge makkelijker maakt.De Gen 6 Hybrid Smartwatch heeft de looks van een traditioneel horloge gecombineerd met smartwatch functionaliteiten. Het heren horloge heeft een 38 mm horlogekast van roestvrij staal, afgedekt met sterk mineraalglas. Daarnaast beschikt het ook over een modern e-ink display achter de wijzers. Hierdoor blijf je de hele dag op de hoogte van bijvoorbeeld je stappen, het weer en notificaties van al jouw favoriete apps. Verbind hiervoor eenvoudig het horloge met jouw Android of iPhone® telefoon via Bluetooth. Geniet van een batterijduur van maar liefst tot 1 week na één keer opladen. Een klassiek analoog binnenwerk dat mechanische wijz (1)
      Skagen Jorn Hybrid HR SKT3300 Roségoud
      • 04064092126198
      • SKT3300
      2
    • Coros VERTIX Watch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205232989.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206752454.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186487836.jpg?ts=1
      Coros Coros VERTIX Watch VERTIX Watch VERTIX Watch Designed for adventures with extreme durability and route navigation/checkpoint features supported with 45 days of regular battery life and 60 hours in full GPS mode Includes optical heart rate monitor, pulse ox monitor, barometric altimeter, accelerometer, compass, gyroscope and thermometer with 24/7 heart rate monitoring, sleep, step, and calorie tracking Built with a Grade 5 titanium alloy bezel and touchscreen-enabled diamond-like coating sapphire glass and weighs just 54 grams Interval, structured, triathlon, multisport and strength training modes with training programs and plans created by COROS athletes and coaches available free on COROS.com Featuring running, cycling, swimming, cardio, strength, winter and water sports modes with ongoing support and updates. (1)
      Coros VERTIX Watch
      • 00810005781503
      2
    • Apple Watch Series 4 44mm Zilver Aluminium/Grijze Nylon Sportband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143733775.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131058122.jpg?ts=1
      Apple Apple Watch Series 4 44mm Zilver Aluminium/Grijze Nylon Sportband Watch Series 4 44mm Zilver Aluminium/Grijze Nylon Sportband Watch Series 4 44mm Zilver Aluminium/Grijze Nylon Sportband De Apple Watch Series 4 is voorzien van geavanceerde en slimme snufjes, technieken en mogelijkheden. Je hartslag wordt nu gemeten met elektrische en optische sensoren en je wordt gewaarschuwd wanneer je hartslag te hoog of juist te laag is. Zo helpt je Watch je om je stressniveau te verlagen, bijvoorbeeld met ademhalingsoefeningen. Wanneer je onverhoopt zou vallen, merkt je horloge dit direct op en zendt een SOS-noodmelding uit. Met je Apple Watch meet je echt alles van hoogte en afstand tot aantal stappen en verbrande calorieën én wordt je afgelegde route dankzij de ingebouwde gps-sensor altijd vastgelegd. De smartwatch is waterbestendig, zodat je er ook baantjes mee kunt trekken in het zwembad. En die workout leg je natuurlijk ook gewoon vast. Je horloge herkent meteen met welke sport je bezig bent en is voorzien van nieuwe workouts, onder andere voor wandelen en yoga. Het oled-display van de Watch Series 4 is nu nóg groter en is voorzien van Force Touch en een helderheid van max (1)
      Apple Watch Series 4 44mm Zilver Aluminium/Grijze Nylon Sportband
      • 00190198928467
      • MU6C2NF/A?NL
      • MU6C2NF/A
      • 5414264
      • 000000000000253154
      1
    • Apple Smartwatch Watch Series 6 inclusief oplaadstation (magnetische oplaadkabel)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182311095.jpg?ts=1
      Apple Apple Smartwatch Watch Series 6 inclusief oplaadstation (magnetische oplaadkabel) Smartwatch Watch Series 6 inclusief oplaadstation (magnetische oplaadkabel) Smartwatch Watch Series 6 inclusief oplaadstation (magnetische oplaadkabel) Apple Smartwatch Watch Series 6 inclusief oplaadstation (magnetische oplaadkabel) (3)
      Apple Smartwatch Watch Series 6 inclusief oplaadstation (magnetische oplaadkabel)
      • 00194252460788
      1
    • Kleur (kleur):
      • Roze (roze)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Grootte horlogekast (grootte_horlogekast):
      • 40 mm (40)
      • 44 mm (44)
    • min
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 253.95
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 239.00
    • partner@vergelijk.nl