x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Polar H10 Hartslagmeter Borstband Zwart M-XXL

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Polar H10 Hartslagmeter Borstband Zwart M-XXL
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Polar H10 Hartslagmeter Borstband Zwart M-XXL
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Polar H10 Hartslagmeter Borstband Zwart M-XXL
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102582433.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181122988.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181122991.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183462691.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156403111.jpg?ts=1
Polar Polar H10 Hartslagmeter Borstband Zwart M-XXL H10 Hartslagmeter Borstband Zwart M-XXL H10 Hartslagmeter Borstband Zwart M-XXL HOOGSTE NAUWKEURIGHEID: De Polar H10 wordt algemeen erkend vanwege zijn hoogste precisie en is de meest nauwkeurige hartslagsensor in de geschiedenis van Polar. De Polar H10 biedt ECG-metingen van topkwaliteit en het is de keuze van veel professionele atleten. CONNECTIVITEIT: Bluetooth, ANT + en 5 kHz bieden een uitstekende variëteit aan verbindingsopties (bijvoorbeeld met Peloton). Je kunt Bluetooth- en ANT + -verbindingen tegelijk gebruiken, net als twee Bluetooth-verbindingen tegelijkertijd. POLAR PRO BORSTBAND: met verbeterde elektroden, een gebruiksvriendelijke gesp en siliconen stippen, is de band comfortabel en storingsvrij, en blijft hij perfect zitten als je in beweging bent. VEELZIJDIGHEID: Draag een Polar hartslag sensor tijdens het roeien, fietsen, hardlopen, zwemmen of je indoor training. Polar H10 is volledig waterdicht en heeft intern geheugen voor één trainingssessie. SOFTWARE UPDATES: Via Polar Beat app. De hartslagmeting van Polar werkt met vele sporten en smartwatche (2)
  • 00725882051291
  • 00725882035468
  • 92061854
  • 92075957
  • 6263855
9
  • Algemene kenmerken
    • Activity tracker functions: Waterproof
    • Geslacht: Heren, Unisex, Dames
    • Garantie: 2 jaar
    • W-LAN: Ja
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Activity tracker aansluitmogelijkheden: ANT+, Bluetooth
    • Bluetooth: Ja
  • Technische details
    • Besturingssysteem: iOS 9.0, iOS 8.1, iOS 7.2, iOS 8.0, Android, iOS 7.1, iOS 9.2, iOS, iOS 8.3, iOS 9.1, iOS 8.2, iOS 8.4, iOS 9.3, Android 5.0, iOS 5.0, iOS 7.0, iOS 6.1, iOS 6.0
    • Draadloze technologie: Wi-Fi
    • Verbinding: Draadloos
    • Waterdicht: Ja
  • Accu/Batterij
    • Batterij levensduur (uur): 400 Uur
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 34 mm
    • Diepte product: 65 mm
    • Hoogte: 10 mm
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Inhoud van de verpakking
    • Borstband: Ja
  • Prestatie
    • GPS: Ja
  • 71.99 89.90 EUR 14
    10
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Polar H10 Hartslagsensor - BLE ANT+ - Pro Strap Zwart M-XXL71.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      HOOGSTE NAUWKEURIGHEID: De Polar H10 wordt algemeen erkend vanwege zijn hoogste precisie en is de meest nauwkeurige hartslagsensor in de ...71.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bikeinn.com/nl Bikeinn.com/nl
      77.98, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.950695594760225 (1049)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Polar H10 Hartslagmeter Borstband Zwart M-XXL is onmisbaar voor sporters die hun precieze hartslag willen weten. De gegevens worden vi...89.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Polar H10-borstband meet zeer nauwkeurig jouw hartslag. Omdat deze hartslagsensor werkt met Bluetooth en Ant+, is het mogelijk om hem ...89.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Coolblue Groningen Coolblue Groningen
      8.419063884586812 (6)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Polar H10 Hartslagmeter Borstband Zwart M-XXL is onmisbaar voor sporters die hun precieze hartslag willen weten. De gegevens worden vi...89.00, 6.5831725, 53.2165862 LOW
      5
    • Fitnessmerken.nl Fitnessmerken.nl
      8.700958395197876 (7)
      De Polar H10 borstband is de nieuwe standaard voor hartslagregistratie. Deze comfortabele borstband heeft meer eletroden en een vernieuwd...89.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Fitnessapparaat.nl Fitnessapparaat.nl
      8.428717461354701 (5)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Polar H10 borstband is de nieuwe standaard voor hartslagregistratie. Deze comfortabele borstband heeft meer eletroden en een vernieuwd...89.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • NRGfitness.nl NRGfitness.nl
      7.2 (1)
      De Polar H10 presteert op alle punten maximaal en is Polar's meest nauwkeurige hartslagsensor ooit. De Polar H10 krijgt ook software-upda...89.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      De Polar H10 borstband is de nieuwe standaard voor hartslagregistratie. Deze comfortabele borstband heeft meer eletroden en een vernieuwd...89.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Garmin Vivomove Luxe hybride smartwatch 010-02241-03
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156938367.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151495256.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148773495.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151495259.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151495258.jpg?ts=1
      Garmin Garmin Vivomove Luxe hybride smartwatch 010-02241-03 Vivomove Luxe hybride smartwatch 010-02241-03 Vivomove Luxe hybride smartwatch 010-02241-03 Breeze through checkout lines and select transit systems with the Garmin Pay contactless payment solution. Receive emails, texts and alerts right on your watch when paired with a compatible smartphone. Easily see your plans for the day with a dedicated calendar screen. See your health and fitness information all in one place. The Garmin Connect app is a thriving online community where people on the go can connect, compete and share. More time working it, less time charging it. Get up to 5 days of battery life. (1)
      Garmin Vivomove Luxe hybride smartwatch 010-02241-03
      • 00753759234539
      2
    • Apple Smartwatch Watch SE GPS, 40 mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237856038.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210110311.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237856045.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237856041.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237856035.jpg?ts=1
      Apple Apple Smartwatch Watch SE GPS, 40 mm Smartwatch Watch SE GPS, 40 mm Smartwatch Watch SE GPS, 40 mm Apple Smartwatch Watch SE GPS, 40 mm (1)
      Apple Smartwatch Watch SE GPS, 40 mm
      • 00194252584286
      • 00194252584255
      1
    • Samsung Galaxy Watch4 40mm 4g Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223858561.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy Watch4 40mm 4g Zilver Galaxy Watch4 40mm 4g Zilver Galaxy Watch4 40mm 4g Zilver SAMSUNG Galaxy Watch4 40mm 4G Zilver (5)
      Samsung Galaxy Watch4 40mm 4g Zilver
      • 08806092607088
      2
    • Huawei Watch Fit 2 Premium Goud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246680386.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246992020.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246992018.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238343486.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238343483.jpg?ts=1
      Huawei Huawei Watch Fit 2 Premium Goud Watch Fit 2 Premium Goud Watch Fit 2 Premium Goud Met de Huawei smartwatch Watch Fit 2 Milanese Strap kom je goed voor de dag. De smartwatch in de kleur goud, heeft met het 4,42 cm (1,74-inch) AMOLED-display, omkaderd met ultradunne randen, geeft Huawei Watch Fit 2 met één lichte polsbeweging je precies wat je nodig hebt. Van workouts tot oproepen, alles wordt op een verfrissend natuurlijke manier voor je weergegeven. Blijf mobiel, blijf verbonden De Huawei smartwatch Watch Fit 2 is niet alleen een horloge, maar ook je betrouwbare communicatiehub die bellen via Bluetooth, snelle antwoordberichten en geïmporteerde contacten ondersteunt. Waar je ook heengaat, je kunt ervan op aan dat oproepen op je pols binnenkomen en je ze direct kunt beantwoorden of weigeren. Op je wenken bediend Jouw wens is zijn bevel zeg gewoon wat je nodig hebt en je watch zorgt ervoor. Van je wekker zetten en het weerbericht checken tot een foto maken! Veeg naar rechts op het HUAWEI AssistantTODAY-scherm en druk op de knop van de spraak (8)
      Huawei Watch Fit 2 Premium Goud
      • 06941487260768
      • 55029109
      3
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 80.49
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 82.49
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 82.49
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 82.49
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 82.49
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 82.49
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 82.49
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 82.49
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 82.49
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 82.49
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 82.49
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 82.49
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 82.49
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 82.49
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 82.49
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 82.49
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 82.49
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 82.49
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 82.49
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 79.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 78.48
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 78.48
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 78.48
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 78.48
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 78.48
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 88.89
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 83.09
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 83.09
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 83.09
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 83.09
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 83.09
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 83.09
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 83.09
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 83.09
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 83.09
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 83.09
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 83.09
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 83.09
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 83.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 83.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 83.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 83.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 83.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 83.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 83.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 83.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 83.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 83.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 88.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 88.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 80.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 80.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 79.49
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 79.49
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 79.49
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 79.49
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 79.49
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 79.49
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 79.49
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 79.49
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 79.49
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 79.49
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 79.49
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 79.49
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 79.49
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 79.49
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 79.49
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 79.49
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 79.49
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 79.49
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 79.49
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 79.49
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 79.49
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 79.49
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 79.49
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 79.49
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 74.98
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 74.98
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 74.98
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 74.98
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 74.98
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 74.98
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 74.98
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 74.98
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 77.98
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 70.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 70.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 70.99
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 70.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 70.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 70.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 77.98
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 77.98
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 70.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 74.98
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 74.98
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 74.98
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 74.98
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 74.98
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 74.98
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 74.98
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 74.98
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 74.98
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 74.98
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 74.98
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 74.98
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 77.98
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 74.98
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 74.98
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 74.98
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 74.98
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 74.98
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 74.98
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 71.89
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 71.89
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 71.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 71.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 71.99
    • partner@vergelijk.nl