x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Garmin VivoActive 3 - Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Garmin VivoActive 3 - Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Garmin VivoActive 3 - Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Garmin VivoActive 3 - Zwart
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141508444.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181123068.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210702911.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237167421.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155184426.jpg?ts=1
Garmin Garmin VivoActive 3 - Zwart VivoActive 3 - Zwart VivoActive 3 - Zwart Garmin vivoactive 3, zwart met rvs rand en zwarte siliconen polsband (9)
  • 00753759173159
  • 00753759173173
  • 4575401
  • 010-01769-00
  • 000000000000249509
1
  • Algemene kenmerken
    • Activity tracker functions: GPS, Calorieënteller, Touchscreen, Afstandmeting, Hartslagmeter, Slaapmonitor, Waterproof, Stopwatch, Persoonlijke doelen, Alarm klok, Temperatuurmeter, Versnellingsmeter
    • Geslacht: Dames, Heren, Unisex
    • Activiteiten meten: Wandelen, Fietsen, Hardlopen, Zwemmen, Golf
    • Materiaal behuizing: Polymeer
    • Type gadget: Sporthorloge
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: Garmin OS
  • Design
    • Kleur: Zwart, Zilver
    • Vorm: Cirkel
    • Materiaal: Polystyreen, Kunststof, Roestvrijstaal
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Activity tracker aansluitmogelijkheden: Bluetooth
    • Bluetooth: Ja
    • GPS-functie: Ja
  • Technische details
    • Band kleur: Zwart
    • Display resolution (numeric): 240 pixels
    • Geïntegreerde timer: Ja
    • Hartslag monitor: Ja
    • Stopwatch: Ja
    • Thermometer: Ja
    • Vochtigheid: waterdicht tot: 50 m
    • Waterdicht: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 4.34 cm
    • Breedte: 43.4 mm
    • Diepte: 4.34 cm
    • Diepte product: 43.4 mm
    • Gewicht product: 43 g
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Beeldscherm
    • Touchscreen: Ja
  • Prestatie
    • Accelerometer: Ja
    • Afgelegde afstand: Ja
    • Calorieën verbrand: Ja
    • Persoonlijke doelen: Ja
    • Slaapkwaliteit: Ja
    • Slimme notificaties: Ja
  • Publiceren
    • Jaar van introductie: 2019
    • Introductiejaar: 2017
  • 209.99 209.99 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Garmin vivoactive 3, zwart met rvs rand en zwarte siliconen polsband209.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Michael Kors Gen 6 Display MKT5135 Roségoud/Roségoud met steentjes 44mm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233446273.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206977972.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216239762.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206977976.jpg?ts=1
      Michael Kors Michael Kors Gen 6 Display MKT5135 Roségoud/Roségoud met steentjes 44mm Gen 6 Display MKT5135 Roségoud/Roségoud met steentjes 44mm Gen 6 Display MKT5135 Roségoud/Roségoud met steentjes 44mm Wear OS by Google werkt met telefoons die de nieuwste versie van Android (met uitzondering van de Go-editie en telefoons zonder de Google Play Store) of iOS gebruiken. Ondersteunde functies kunnen per platform en land verschillen. De compatibiliteit ervan kan veranderen 26 uur + meerdaagse uitgebreide modus. Varieert op basis van gebruik en na installatie van updates. USB-datakabel met magnetisch dock klikt vast aan splitringen op de achterkant van de horlogekast en draait 360 graden voor gebruiksgemak. Bereikt in ongeveer een half uur 80% Altijd aan-weergave nu helderder met meer kleuren. Duizenden wijzerplaten om uw look te personaliseren en altijd de tijd te zien. Honderden apps van assistent tot fitness, betalingen, muziek, sociaal, nieuws, games, stopwatches en meer. Met een 3 ATM-ontwerp en opladen in ongeveer een half uur, is het perfect voor al uw activiteiten Houdt automatisch activiteitsdoelen, stappen, slaap, hartslag, cardio-niveau, SPO2 (bloedzuurstof) en meer bij. Activit (2)
      Michael Kors Gen 6 Display MKT5135 Roségoud/Roségoud met steentjes 44mm
      • 04064092070972
      • MKT5135
      4
    • Blokker Smartwatch Forever Amoled Icon Aw-100 Green
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223817126.jpg?ts=1
      Blokker Blokker Smartwatch Forever Amoled Icon Aw-100 Green Smartwatch Forever Amoled Icon Aw-100 Green Smartwatch Forever Amoled Icon Aw-100 Green Smartwatch Forever AMOLED ICON AW-100 green (1)
      Blokker Smartwatch Forever Amoled Icon Aw-100 Green
      • 07061114652175
      2
    • Apple Watch (Series 3) September 2017 42 mm Keramiek Spacegrijs Armband Geweven nylon Zwart | Refurbished - Goede conditie | Refurbished - Geweldige deal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166566411.jpg?ts=1
      Apple Apple Watch (Series 3) September 2017 42 mm Keramiek Spacegrijs Armband Geweven nylon Zwart | Refurbished - Goede conditie | Refurbished - Geweldige deal Watch (Series 3) September 2017 42 mm Keramiek Spacegrijs Armband Geweven nylon Zwart | Refurbished - Goede conditie | Refurbished - Geweldige deal Watch (Series 3) September 2017 42 mm Keramiek Spacegrijs Armband Geweven nylon Zwart | Refurbished - Goede conditie | Refurbished - Geweldige deal Apple Watch (Serie 3) 42 mm - Keramiek Spacegrijs - Geweven Sportbandje Zwart (1)
      Apple Watch (Series 3) September 2017 42 mm Keramiek Spacegrijs Armband Geweven nylon Zwart | Refurbished - Goede conditie | Refurbished - Geweldige deal
      1
    • Apple Watch S8 GPS + Cellular 41 mm Kast van Aluminium
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245895738.jpg?ts=1
      Apple Apple Watch S8 GPS + Cellular 41 mm Kast van Aluminium Watch S8 GPS + Cellular 41 mm Kast van Aluminium Watch S8 GPS + Cellular 41 mm Kast van Aluminium Apple Watch S8 + Cellular - 41mm Aluminium - (PRODUCT)RED - (PRODUCT)RED Sportband (1)
      Apple Watch S8 GPS + Cellular 41 mm Kast van Aluminium
      • 00194253178040
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 177.91
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 187.99
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 177.91
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 177.91
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 177.91
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 186.72
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 184.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 184.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 177.91
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 177.91
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 177.91
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 177.91
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 169.10
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 169.10
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 169.10
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 169.10
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 169.10
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 169.10
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 169.10
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 169.10
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 169.10
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 169.10
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 169.10
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 169.10
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 169.10
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 169.10
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 169.10
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 169.10
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 169.10
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 169.10
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 169.10
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 169.10
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 169.10
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 188.48
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 186.72
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 184.96
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 186.72
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 186.72
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 188.48
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 188.48
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 183.20
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 183.20
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 188.48
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 188.48
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 179.67
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 188.48
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 188.48
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 179.67
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 179.67
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 188.48
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 179.67
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 188.48
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 186.72
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 188.48
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 179.67
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 188.48
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 186.72
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 186.72
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 188.48
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 188.48
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 177.91
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 177.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 177.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 177.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 177.91
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 169.10
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 169.10
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 201.49
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 201.49
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 184.03
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 184.03
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 181.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 181.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 181.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 181.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 181.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 181.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 181.99
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 209.99
    • partner@vergelijk.nl