x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Garmin Forerunner 245 Music Wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Garmin Forerunner 245 Music Wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Garmin Forerunner 245 Music Wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Garmin Forerunner 245 Music Wit
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141185608.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172371739.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162148576.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247585546.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166553526.jpg?ts=1
Garmin Garmin Forerunner 245 Music Wit Forerunner 245 Music Wit Forerunner 245 Music Wit De Garmin Forerunner 245 Music Wit helpt jou met het behalen van je hardloopdoelen. Dit horloge is ideaal voor de fanatieke hardloper. Je houdt tijdens je training goed in de gaten of je jezelf niet overbelast en maakt een aangepast trainingsplan met Garmin Coach. Tijdens het hardlopen luister je naar je favoriete muziek. Je downloadt tot 500 nummers van Spotify, Deezer of Amazon Music op je horloge. De Garmin Forerunner heeft een ingebouwde gps tracker, je laat je smartphone dus thuis tijdens het rennen. Je houdt je training en gezondheid extra goed in de gaten met de Vo2 Max en Body Battery functies. Op de smartwatch ontvang je ook al je smartphone meldingen, zo blijf je op de hoogte. Het horloge gaat tot wel 6 dagen mee, zo hoef je hem niet vaak op te laden. Dit horloge is aanbevolen voor een polsomtrek van 17 tot 19 centimeter. Let op: je krijgt geen adapter meegeleverd. Wil je het horloge opladen via het stopcontact? Gebruik de adapter van je telefoonoplader of bestel er een losse (1)
  • 00753759217228
  • 010-02120-31
5
  • Design
    • Kleur: Zwart/Wit, Wit, Roze
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Dames, Unisex, Kinderen
  • Maat
    • Kledingmaat: Onesize
  • Publiceren
    • Jaar van introductie: 2019
  • 235.98 270.00 EUR 10
    6
    • Bikeinn.com/nl Bikeinn.com/nl
      235.98, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Hardloop.com Hardloop.com
      Forerunner® 245 Music - Multifunctioneel horloge Black / White Unieke maat Sporthorloges - Wandel | Gratis levering vanaf € 50, Gratis re...
      249.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      INDRUKWEKKENDE HARDLOOPEIGENSCHAPPEN: de Forerunner 245 Smartwatch Music helpt je beter hard te lopen en fitter te worden; Uitgebreide ha...251.91, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Garmin Forerunner 245 Music Hardloophorloge - Sporthorloge - Speel muziek af - Geschikt voor Hardlopen - Wit269.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.857790020089912 (1050)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Garmin Forerunner 245 Music Wit helpt jou met het behalen van je hardloopdoelen. Dit horloge is ideaal voor de fanatieke hardloper. Je...270.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue Groningen Coolblue Groningen
      8.419063884586812 (6)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Garmin Forerunner 245 Music Wit helpt jou met het behalen van je hardloopdoelen. Dit horloge is ideaal voor de fanatieke hardloper. Je...270.00, 6.5831725, 53.2165862 LOW
      5
  • 0 0
    • Kronaby Horologe Kronaby A1000-0556 Analoog Quartz
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164146550.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157562837.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150767937.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164146551.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169061494.jpg?ts=1
      Kronaby Kronaby Horologe Kronaby A1000-0556 Analoog Quartz Horologe Kronaby A1000-0556 Analoog Quartz Horologe Kronaby A1000-0556 Analoog Quartz Horologe Kronaby A1000-0556 Analoog Quartz (1)
      Kronaby Horologe Kronaby A1000-0556 Analoog Quartz
      • 07350012580216
      • A1000-0556
      2
    • Skagen Jorn Hybrid HR SKT3300 Roségoud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245915261.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236902015.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236902016.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236902012.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236902014.jpg?ts=1
      Skagen Skagen Jorn Hybrid HR SKT3300 Roségoud Jorn Hybrid HR SKT3300 Roségoud Jorn Hybrid HR SKT3300 Roségoud Maak kennis met de Jorn 38 mm Gen 6 Hybrid voor dames; de nieuwste, zowel digitale als analoge, toevoeging aan de Skagen Gen 6 familie! Deze nieuwe generatie is geüpgraded met een SPO2-sensor om bloedzuurstofmetingen uit te voeren. Het design is gecombineerd met de nieuwste technologie en een nieuwe interface die het gebruik van het horloge makkelijker maakt.De Gen 6 Hybrid Smartwatch heeft de looks van een traditioneel horloge gecombineerd met smartwatch functionaliteiten. Het heren horloge heeft een 38 mm horlogekast van roestvrij staal, afgedekt met sterk mineraalglas. Daarnaast beschikt het ook over een modern e-ink display achter de wijzers. Hierdoor blijf je de hele dag op de hoogte van bijvoorbeeld je stappen, het weer en notificaties van al jouw favoriete apps. Verbind hiervoor eenvoudig het horloge met jouw Android of iPhone® telefoon via Bluetooth. Geniet van een batterijduur van maar liefst tot 1 week na één keer opladen. Een klassiek analoog binnenwerk dat mechanische wijz (1)
      Skagen Jorn Hybrid HR SKT3300 Roségoud
      • 04064092126198
      • SKT3300
      2
    • Coros VERTIX Watch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205232989.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206752454.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186487836.jpg?ts=1
      Coros Coros VERTIX Watch VERTIX Watch VERTIX Watch Designed for adventures with extreme durability and route navigation/checkpoint features supported with 45 days of regular battery life and 60 hours in full GPS mode Includes optical heart rate monitor, pulse ox monitor, barometric altimeter, accelerometer, compass, gyroscope and thermometer with 24/7 heart rate monitoring, sleep, step, and calorie tracking Built with a Grade 5 titanium alloy bezel and touchscreen-enabled diamond-like coating sapphire glass and weighs just 54 grams Interval, structured, triathlon, multisport and strength training modes with training programs and plans created by COROS athletes and coaches available free on COROS.com Featuring running, cycling, swimming, cardio, strength, winter and water sports modes with ongoing support and updates. (1)
      Coros VERTIX Watch
      • 00810005781503
      2
    • Apple Watch Series 4 44mm Zilver Aluminium/Grijze Nylon Sportband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143733775.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131058122.jpg?ts=1
      Apple Apple Watch Series 4 44mm Zilver Aluminium/Grijze Nylon Sportband Watch Series 4 44mm Zilver Aluminium/Grijze Nylon Sportband Watch Series 4 44mm Zilver Aluminium/Grijze Nylon Sportband De Apple Watch Series 4 is voorzien van geavanceerde en slimme snufjes, technieken en mogelijkheden. Je hartslag wordt nu gemeten met elektrische en optische sensoren en je wordt gewaarschuwd wanneer je hartslag te hoog of juist te laag is. Zo helpt je Watch je om je stressniveau te verlagen, bijvoorbeeld met ademhalingsoefeningen. Wanneer je onverhoopt zou vallen, merkt je horloge dit direct op en zendt een SOS-noodmelding uit. Met je Apple Watch meet je echt alles van hoogte en afstand tot aantal stappen en verbrande calorieën én wordt je afgelegde route dankzij de ingebouwde gps-sensor altijd vastgelegd. De smartwatch is waterbestendig, zodat je er ook baantjes mee kunt trekken in het zwembad. En die workout leg je natuurlijk ook gewoon vast. Je horloge herkent meteen met welke sport je bezig bent en is voorzien van nieuwe workouts, onder andere voor wandelen en yoga. Het oled-display van de Watch Series 4 is nu nóg groter en is voorzien van Force Touch en een helderheid van max (1)
      Apple Watch Series 4 44mm Zilver Aluminium/Grijze Nylon Sportband
      • 00190198928467
      • MU6C2NF/A?NL
      • MU6C2NF/A
      • 5414264
      • 000000000000253154
      1
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 260.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 260.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 260.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 260.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 260.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 260.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 260.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 260.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 260.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 244.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 244.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 244.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 244.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 244.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 244.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 244.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 242.76
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 242.76
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 242.76
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 235.48
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 235.48
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 235.48
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 235.48
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 233.98
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 233.98
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 233.98
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 233.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 233.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 233.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 233.98
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 258.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 249.49
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 249.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 249.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 249.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 242.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 242.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 245.85
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 245.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 245.85
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 233.85
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 233.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 233.85
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 222.85
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 214.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 244.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 244.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 244.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 245.98
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 245.98
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 244.48
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 245.98
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 245.98
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 244.48
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 244.48
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 244.48
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 245.98
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 245.98
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 244.48
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 224.90
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 224.90
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 245.98
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 244.48
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 244.48
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 244.48
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 244.48
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 244.48
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 243.98
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 243.98
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 243.98
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 243.98
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 243.98
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 237.98
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 237.98
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 242.98
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 244.48
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 244.48
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 244.48
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 244.48
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 244.48
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 244.48
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 244.48
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 244.48
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 244.48
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 244.48
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 244.48
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 244.48
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 244.48
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 244.48
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 244.48
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 244.48
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 244.48
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 244.48
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 244.48
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 245.98
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 245.98
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 245.98
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 245.98
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 245.98
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 245.98
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 245.98
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 245.98
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 245.98
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 245.98
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 245.98
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 233.98
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 233.98
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 233.98
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 233.98
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 238.98
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 238.98
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 238.98
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 238.98
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 238.98
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 238.98
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 238.98
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 238.98
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 238.98
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 238.98
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 245.98
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 245.98
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 245.98
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 239.48
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 239.48
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 238.98
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 238.98
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 231.98
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 231.98
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 231.98
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 231.98
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 231.98
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 231.98
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 231.98
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 235.98
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 235.98
    • partner@vergelijk.nl