x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Garmin Forerunner 245 Music Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Garmin Forerunner 245 Music Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Garmin Forerunner 245 Music Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Garmin Forerunner 245 Music Zwart
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141185602.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166553029.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223486401.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200317700.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230084706.jpg?ts=1
Garmin Garmin Forerunner 245 Music Zwart Forerunner 245 Music Zwart Forerunner 245 Music Zwart INDRUKWEKKENDE HARDLOOPEIGENSCHAPPEN: de Forerunner 245 Smartwatch Music helpt je beter hard te lopen en fitter te worden; Uitgebreide hardloopfuncties met snelheidsgegevens, rondetijden en routeregistratie verhogen je motivatie; Beat Yesterday TRAIN SUCCESVOL: Ren effectiever dan ooit en houd altijd je hartslagmeting en VO2max in de gaten; De Body Battery-waarde geeft je huidige energieniveau weer en vertelt je of je fit genoeg bent voor de volgende training SPEEL MUZIEK AF: Je kunt je telefoon gerust thuis laten want op je Forerunner 245 Music kun je muziek en playlists opslaan en afspelen via Spotify, Amazon Music en Deezer. Sla tot wel 500 songs direct op je watch op GEMAAKT VOOR VEEL SPORTEN: Je bent actief in meerdere disciplines; Naast hardlopen zijn er veel andere sportprofielen voorgeïnstalleerd, bijvoorbeeld fietsen, loopband, crosstrainer of yoga; Kies je favoriete sport en ga direct aan de slag ALTIJD UP-TO-DATE: Analyseer je trainingsgegevens met Garmin Connect; Met slimme (1)
  • 00753759217211
  • 010-02120-30
5
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs
    • Materiaal: Polystyreen
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Dames, Unisex, Kinderen
  • Maat
    • Kledingmaat: Onesize
  • 246.98 271.00 EUR 10
    6
    • Bikeinn.com/nl Bikeinn.com/nl
      246.98, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      INDRUKWEKKENDE HARDLOOPEIGENSCHAPPEN: de Forerunner 245 Smartwatch Music helpt je beter hard te lopen en fitter te worden; Uitgebreide ha...249.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Garmin Forerunner 245 Music Hardloophorloge - Sporthorloge - Speel muziek af - Geschikt voor Hardlopen - Zwart263.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Garmin Forerunner 245 Music Hardloophorloge - Sporthorloge - Speel muziek af - Geschikt voor Hardlopen - Zwart263.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.857790020089912 (1050)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Garmin Forerunner 245 Music Zwart helpt jou met het behalen van je hardloopdoelen. Dit horloge is ideaal voor de fanatieke hardloper. ...271.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue Groningen Coolblue Groningen
      8.419063884586812 (6)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Garmin Forerunner 245 Music Zwart helpt jou met het behalen van je hardloopdoelen. Dit horloge is ideaal voor de fanatieke hardloper. ...271.00, 6.5831725, 53.2165862 LOW
      5
  • 0 0
    • Skagen Jorn Hybrid HR SKT3300 Roségoud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245915261.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236902015.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236902016.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236902012.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236902014.jpg?ts=1
      Skagen Skagen Jorn Hybrid HR SKT3300 Roségoud Jorn Hybrid HR SKT3300 Roségoud Jorn Hybrid HR SKT3300 Roségoud Maak kennis met de Jorn 38 mm Gen 6 Hybrid voor dames; de nieuwste, zowel digitale als analoge, toevoeging aan de Skagen Gen 6 familie! Deze nieuwe generatie is geüpgraded met een SPO2-sensor om bloedzuurstofmetingen uit te voeren. Het design is gecombineerd met de nieuwste technologie en een nieuwe interface die het gebruik van het horloge makkelijker maakt.De Gen 6 Hybrid Smartwatch heeft de looks van een traditioneel horloge gecombineerd met smartwatch functionaliteiten. Het heren horloge heeft een 38 mm horlogekast van roestvrij staal, afgedekt met sterk mineraalglas. Daarnaast beschikt het ook over een modern e-ink display achter de wijzers. Hierdoor blijf je de hele dag op de hoogte van bijvoorbeeld je stappen, het weer en notificaties van al jouw favoriete apps. Verbind hiervoor eenvoudig het horloge met jouw Android of iPhone® telefoon via Bluetooth. Geniet van een batterijduur van maar liefst tot 1 week na één keer opladen. Een klassiek analoog binnenwerk dat mechanische wijz (1)
      Skagen Jorn Hybrid HR SKT3300 Roségoud
      • 04064092126198
      • SKT3300
      2
    • Coros VERTIX Watch
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205232989.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206752454.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186487836.jpg?ts=1
      Coros Coros VERTIX Watch VERTIX Watch VERTIX Watch Designed for adventures with extreme durability and route navigation/checkpoint features supported with 45 days of regular battery life and 60 hours in full GPS mode Includes optical heart rate monitor, pulse ox monitor, barometric altimeter, accelerometer, compass, gyroscope and thermometer with 24/7 heart rate monitoring, sleep, step, and calorie tracking Built with a Grade 5 titanium alloy bezel and touchscreen-enabled diamond-like coating sapphire glass and weighs just 54 grams Interval, structured, triathlon, multisport and strength training modes with training programs and plans created by COROS athletes and coaches available free on COROS.com Featuring running, cycling, swimming, cardio, strength, winter and water sports modes with ongoing support and updates. (1)
      Coros VERTIX Watch
      • 00810005781503
      2
    • Apple Watch Series 4 44mm Zilver Aluminium/Grijze Nylon Sportband
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143733775.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131058122.jpg?ts=1
      Apple Apple Watch Series 4 44mm Zilver Aluminium/Grijze Nylon Sportband Watch Series 4 44mm Zilver Aluminium/Grijze Nylon Sportband Watch Series 4 44mm Zilver Aluminium/Grijze Nylon Sportband De Apple Watch Series 4 is voorzien van geavanceerde en slimme snufjes, technieken en mogelijkheden. Je hartslag wordt nu gemeten met elektrische en optische sensoren en je wordt gewaarschuwd wanneer je hartslag te hoog of juist te laag is. Zo helpt je Watch je om je stressniveau te verlagen, bijvoorbeeld met ademhalingsoefeningen. Wanneer je onverhoopt zou vallen, merkt je horloge dit direct op en zendt een SOS-noodmelding uit. Met je Apple Watch meet je echt alles van hoogte en afstand tot aantal stappen en verbrande calorieën én wordt je afgelegde route dankzij de ingebouwde gps-sensor altijd vastgelegd. De smartwatch is waterbestendig, zodat je er ook baantjes mee kunt trekken in het zwembad. En die workout leg je natuurlijk ook gewoon vast. Je horloge herkent meteen met welke sport je bezig bent en is voorzien van nieuwe workouts, onder andere voor wandelen en yoga. Het oled-display van de Watch Series 4 is nu nóg groter en is voorzien van Force Touch en een helderheid van max (1)
      Apple Watch Series 4 44mm Zilver Aluminium/Grijze Nylon Sportband
      • 00190198928467
      • MU6C2NF/A?NL
      • MU6C2NF/A
      • 5414264
      • 000000000000253154
      1
    • Apple Smartwatch Watch Series 6 inclusief oplaadstation (magnetische oplaadkabel)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182311095.jpg?ts=1
      Apple Apple Smartwatch Watch Series 6 inclusief oplaadstation (magnetische oplaadkabel) Smartwatch Watch Series 6 inclusief oplaadstation (magnetische oplaadkabel) Smartwatch Watch Series 6 inclusief oplaadstation (magnetische oplaadkabel) Apple Smartwatch Watch Series 6 inclusief oplaadstation (magnetische oplaadkabel) (3)
      Apple Smartwatch Watch Series 6 inclusief oplaadstation (magnetische oplaadkabel)
      • 00194252460788
      1
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 261.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 261.99
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 261.99
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 261.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 261.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 261.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 250.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 250.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 250.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 250.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 250.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 249.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 250.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 250.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 250.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 250.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 250.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 250.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 250.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 250.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 250.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 250.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 250.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 250.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 250.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 250.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 250.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 250.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 262.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 262.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 262.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 262.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 262.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 243.98
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 243.98
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 243.98
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 243.98
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 243.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 243.98
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 243.98
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 233.98
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 233.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 233.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 233.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 233.98
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 256.74
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 256.74
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 246.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 249.99
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 246.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 206.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 206.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 206.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 206.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 206.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 206.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 206.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 206.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 206.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 206.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 206.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 206.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 206.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 254.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 254.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 254.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 237.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 237.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 237.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 237.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 237.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 237.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 237.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 237.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 237.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 237.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 245.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 245.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 227.99
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 230.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 230.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 230.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 230.99
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 230.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 230.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 230.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 227.99
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 227.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 227.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 227.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 227.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 227.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 227.99
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 233.98
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 233.98
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 227.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 233.98
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 233.98
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 227.99
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 227.99
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 227.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 227.99
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 227.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 227.99
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 227.99
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 229.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 228.99
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 233.98
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 236.98
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 236.98
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 245.99
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 236.98
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 236.98
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 245.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 233.99
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 233.99
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 233.99
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 233.99
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 245.99
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 233.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 233.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 245.99
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 245.99
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 245.99
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 246.98
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 246.98
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 246.98
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 246.98
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 245.48
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 245.48
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 245.48
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 240.98
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 240.98
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 240.98
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 240.98
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 240.98
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 240.98
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 240.98
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 240.98
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 240.98
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 240.98
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 240.98
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 240.98
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 240.98
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 240.98
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 240.98
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 238.65
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 240.98
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 243.43
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 243.43
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 247.48
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 246.98
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 246.98
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 246.98
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 246.98
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 246.98
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 246.98
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 246.98
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 246.98
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 246.98
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 246.98
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 246.98
    • partner@vergelijk.nl