x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Apple Watch Series 4 40mm Space Gray Aluminium/Zwarte Sportband

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Apple Watch Series 4 40mm Space Gray Aluminium/Zwarte Sportband
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Apple Watch Series 4 40mm Space Gray Aluminium/Zwarte Sportband
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Apple Watch Series 4 40mm Space Gray Aluminium/Zwarte Sportband
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143733808.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130575888.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165115339.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165115338.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165113812.jpg?ts=1
Apple Apple Watch Series 4 40mm Space Gray Aluminium/Zwarte Sportband Watch Series 4 40mm Space Gray Aluminium/Zwarte Sportband Watch Series 4 40mm Space Gray Aluminium/Zwarte Sportband Apple Watch Series 4 - Smartwatch - 40 mm - Spacegrijs (1)
  • 00190198928368
  • MU662NF/A?NL
  • 000000000000253149
  • MU662NF/A
  • 5414254
1
  • Algemene kenmerken
    • Activity tracker functions: Calorieënteller, Snelheidsmeter, Afstandmeting, Stappenteller, Hartslagmeter, Waterproof, GPS, Touchscreen, Barometer, Versnellingsmeter, Alarm klok, Omgevingslichtsensor, Muziekspeler
    • Geslacht: Volwassenen, Unisex
    • Activiteiten meten: Wandelen, Fietsen, Hardlopen, Zwemmen
    • Bewegingssensor: Nee
    • FM-radio: Nee
    • Garantie: 2 jaar
    • Sms: Ja
    • Trillingsarm: Ja
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: watchOS
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zwart
    • Vorm: Rechthoek
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Activity tracker aansluitmogelijkheden: Bluetooth, NFC, WiFi-verbinding
    • Bluetooth: Ja
    • GPS-functie: Ja
    • Near Field Communication (NFC): Ja
  • Technische details
    • Kleur behuizing: Grijs
    • Band kleur: Zwart
    • Besturingssysteem: iOS
    • Ingebouwde microfoon: Ja
    • Ingebouwde luidsprekers: Ja
    • Afneembare band: Ja
    • Agenda: Ja
    • Hartslag monitor: Ja
    • Thermometer: Nee
    • Vochtigheid: waterdicht tot: 50 m
    • Waterdicht: Ja
    • Wekker: Ja
  • Accu/Batterij
    • Batterij levensduur (uur): 18 Uur
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 3.4 cm
    • Diepte: 4 cm
    • Diepte product: 10.7 mm
    • Gewicht product: 30.1 g
    • Hoogte: 40 mm
    • Product thickness (cm): 1.07 cm
  • Functies
    • Ambient light sensor: Ja
    • Voice control: Ja
  • Audio
    • Muziekspeler: Ja
  • Beeldscherm
    • Kleurenscherm: Ja
    • Touchscreen: Ja
  • Harde schijf
    • Totale opslagcapaciteit: 16 GB
  • Navigatie
    • Electronisch kompas: Nee
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Prestatie
    • Accelerometer: Ja
    • Barometer: Ja
  • 599.95 599.95 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Apple Watch Series 4 - Smartwatch - 40 mm - Spacegrijs599.95, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Garmin Venu Sq Grijs + Samsung Adaptive Fast Charging Oplader met Usb A Poort 15W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235194980.jpg?ts=1
      Garmin Garmin Venu Sq Grijs + Samsung Adaptive Fast Charging Oplader met Usb A Poort 15W Venu Sq Grijs + Samsung Adaptive Fast Charging Oplader met Usb A Poort 15W Venu Sq Grijs + Samsung Adaptive Fast Charging Oplader met Usb A Poort 15W Je laadt direct je smartwatch op met de Garmin Venu Sq Grijs + Samsung Adaptive Fast Charging Oplader met Usb A Poort 15W. Deze vierkante Venu variant is een goede basis om je dagelijkse activiteiten bij te houden. De Venu Sq meet je hartslag en stressniveau, zodat je weet wanneer je moet ontspannen met ademhalingsoefeningen of mindfulness. Dankzij de ingebouwde gps ontvanger laat jij je smartphone thuis tijdens het hardlopen. Het horloge houdt je route voor je bij. Wil je ook muziek luisteren tijdens het hardlopen? Dan neem jij je smartphone wel mee. Deze Venu Sq heeft namelijk geen zelfstandige muziekspeler. Je betaalt met je horloge via Garmin Pay. Je gebruikt de Venu Sq om workouts als hardlopen, krachttraining en pilates bij te houden. De Garmin Venu Sq heeft een lcd scherm, wat relatief donker is maar wel energiezuinig. Wanneer de batterij toch leeg raakt, laad je de Garmin direct op met de meegeleverde kabel en oplader. (1)
      Garmin Venu Sq Grijs + Samsung Adaptive Fast Charging Oplader met Usb A Poort 15W
      • 06095605024098
      6
    • Apple Watch (Series 3) September 2017 42 mm Keramiek Spacegrijs Armband Geweven nylon Zwart | Refurbished - Goede conditie | Refurbished - Geweldige deal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166566411.jpg?ts=1
      Apple Apple Watch (Series 3) September 2017 42 mm Keramiek Spacegrijs Armband Geweven nylon Zwart | Refurbished - Goede conditie | Refurbished - Geweldige deal Watch (Series 3) September 2017 42 mm Keramiek Spacegrijs Armband Geweven nylon Zwart | Refurbished - Goede conditie | Refurbished - Geweldige deal Watch (Series 3) September 2017 42 mm Keramiek Spacegrijs Armband Geweven nylon Zwart | Refurbished - Goede conditie | Refurbished - Geweldige deal Apple Watch (Serie 3) 42 mm - Keramiek Spacegrijs - Geweven Sportbandje Zwart (2)
      Apple Watch (Series 3) September 2017 42 mm Keramiek Spacegrijs Armband Geweven nylon Zwart | Refurbished - Goede conditie | Refurbished - Geweldige deal
      1
    • Garmin Venu Sq Music Blauw/Goud + Garmin Leren Bandje Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233788797.jpg?ts=1
      Garmin Garmin Venu Sq Music Blauw/Goud + Garmin Leren Bandje Blauw Venu Sq Music Blauw/Goud + Garmin Leren Bandje Blauw Venu Sq Music Blauw/Goud + Garmin Leren Bandje Blauw Met de Garmin Venu Sq Music Blauw/Goud + Garmin Leren Bandje Blauw bundel haal je een stijlvol slim horloge in huis. Het leren bandje is ontworpen voor je Garmin Venu Sq en sluit daarom naadloos aan op de horlogekast. Met deze vierkante Venu houd je je dagelijkse activiteiten en je gezondheid bij. Zo meet de Venu Sq je hartslag en stressniveau, waardoor je weet wanneer je moet ontspannen met ademhalingsoefeningen of mindfulness. Je laat je smartphone tijdens het hardlopen thuis, want je luistert jouw favoriete afspeellijsten direct op de Sq Music. De ingebouwde gps ontvanger houdt je route voor je bij. Je betaalt met je horloge via Garmin Pay. De Garmin Venu Sq Music heeft een lcd scherm, wat relatief donker is maar wel energiezuinig. Let op: je krijgt geen thuislader meegeleverd. Wil je het horloge opladen via het stopcontact? Bestel er dan een thuislader bij. (1)
      Garmin Venu Sq Music Blauw/Goud + Garmin Leren Bandje Blauw
      • 07423411373304
      6
    • Fitbit Luxe Roze + Fitbit Aria Air Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233419953.jpg?ts=1
      Fitbit Fitbit Luxe Roze + Fitbit Aria Air Wit Luxe Roze + Fitbit Aria Air Wit Luxe Roze + Fitbit Aria Air Wit Met de Fitbit Luxe Roze + Fitbit Aria Air Wit bundel zie je gemakkelijk welke invloed jouw gezonde levensstijl heeft op je gewicht en gezondheid. De weegschaal meet niet alleen je gewicht, maar ook je bmi. Zo weet je precies wanneer je jezelf en je Fitbit Luxe aan het werk moet zetten om fit te worden. Deze stijlvolle activity tracker houdt al je dagelijkse activiteiten bij zoals je stappen, verbrande calorieën en je hartslag. Met die hartslagmeting berekent de Luxe ook je stressbeheersingsscore. Is je score te laag? Dan doe je ademhalingsoefeningen of mindfulnessoefeningen op de Luxe om je stressbeheersingsscore te verhogen. Ook houd je het zuurstofniveau van je bloed in de gaten dankzij de zuurstofsaturatie of SpO2 functie. Je krijgt 6 maanden gratis Fitbit Premium, waarmee je nog uitgebreidere gezondheidsrapportages ontvangt. Let op: je krijgt geen adapter meegeleverd. Wil je het horloge opladen via het stopcontact? Gebruik de adapter van je telefoonoplader of bestel er een losse ad (1)
      Fitbit Luxe Roze + Fitbit Aria Air Wit
      • 07423408744773
      6
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 599.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 599.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 599.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 599.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 599.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 599.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 599.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 599.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 599.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 599.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 599.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 599.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 599.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 599.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 599.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 599.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 599.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 599.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 599.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 599.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 599.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 599.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 599.95
    • partner@vergelijk.nl