x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er telefoonhoesjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    telefoonhoesje

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in telefoonhoesje categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Fab Fab. Reversed Star Booktype Samsung Galaxy S6
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134850423.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139960513.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139960366.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139960020.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139960044.jpg
      Fab Fab Fab. Reversed Star Booktype Samsung Galaxy S6 Fab. Reversed Star Booktype Samsung Galaxy S6 Fab. Reversed Star Booktype Samsung Galaxy S6 Deze prachtige flipcase van Fab. mag gezien worden! De hoes is gemaakt van leder, bedrukt met Fab. sterren aan de voor- en achterzijde en langs de randen voorzien van stiksels. De hoes sluit goed af dankzij de krachtige magneet aan de bovenzijde. * Aqua Reversed Star Flipcase van het merk Fab. * Op maat voor de Samsung Galaxy S6 * Van echt lederen materiaal gemaakt * Met de hand versierd met Fab. sterren * Het originele Fab. logo is in het leder aan de voorzijde gedrukt * Langs de randen zijn... (2)
      Fab Fab. Reversed Star Booktype Samsung Galaxy S6
      • 08718949793410
      • 08718949697602
      • G920F56887202
      1
      deal
      9.95 EUR
    • Prijs (price):
      • < €19 (budget)
      • €19 - €23 (price_19_23)
      • €23 - €32 (price_23_32)
      • > €32 (price_32)
    • Geschikt voor (type telefoon) (compatibiliteit):
      • G6 (g6)
      • Galaxy A3 (galaxy_a3)
      • Galaxy A5 (galaxy_a5)
      • Galaxy A6 (galaxy_a6)
      • Galaxy A8 (galaxy_a8)
      • GALAXY A8 (2018) (galaxy_a8_2018_)
      • Galaxy J3 (galaxy_j3)
      • Galaxy J5 (galaxy_j5)
      • Galaxy J7 (galaxy_j7)
      • Galaxy Note 8 (galaxy_note_8)
      • Galaxy Note 9 (galaxy_note_9)
      • Galaxy S10+ (galaxy_s10_)
      • Galaxy S10E (galaxy_s10e)
      • Galaxy S3 (galaxy_s3)
      • Galaxy S4 (galaxy_s4)
      • Galaxy S6 (galaxy_s6)
      • Galaxy S6 Edge (galaxy_s6_edge)
      • Galaxy S6 Edge Plus (galaxy_s6_edge_plus)
      • Galaxy S7 (galaxy_s7)
      • Galaxy S7 Edge (galaxy_s7_edge)
      • Galaxy S8 (galaxy_s8)
      • Galaxy S8 Plus (galaxy_s8_plus)
      • Galaxy S9 (galaxy_s9)
      • Galaxy S9+ (galaxy_s9_)
      • Galaxy S9 Plus (galaxy_s9_plus)
      • Galaxy Xcover 4 (galaxy_xcover_4)
      • Honor 9 (honor_9)
      • Honor 10 (honor_10)
      • iPad (2017) (ipad_2017_)
      • iPad (2018) (ipad_2018_)
      • iPad Pro 12.9 (ipad_pro_12_9)
      • iPhone 5 (iphone_5)
      • iPhone 5 / 5s (iphone_5_5s)
      • iPhone 5c (iphone_5c)
      • iPhone 5s (iphone_5s)
      • iPhone 6 (iphone_6)
      • iPhone 6/6s (iphone_6_6s)
      • iPhone 6/6s/7 (iphone_6_6s_7)
      • iPhone 6/7/8 (iphone_6_7_8)
      • iPhone 6 Plus (iphone_6_plus)
      • iPhone 6 Plus/7 Plus/8 Plus (iphone_6_plus_7_plus_8_plus)
      • iPhone 6s (iphone_6s)
      • iPhone 6s Plus (iphone_6s_plus)
      • iPhone 7 (iphone_7)
      • iPhone 7 Plus (iphone_7_plus)
      • iPhone 8 (iphone_8)
      • iPhone 8 Plus (iphone_8_plus)
      • iPhone 11 (iphone_11)
      • iPhone 11 Pro (iphone_11_pro)
      • iPhone 11 Pro Max (iphone_11_pro_max)
      • iPhone SE (iphone_se)
      • iPhone X (iphone_x)
      • iPhone Xr (iphone_xr)
      • iPhone XS (iphone_xs)
      • iPhone Xs Max (iphone_xs_max)
      • Mate 10 Lite (mate_10_lite)
      • Mate 10 Pro (mate_10_pro)
      • Mate 20 Lite (mate_20_lite)
      • Mate 20 Pro (mate_20_pro)
      • Moto G5 Plus (moto_g5_plus)
      • Moto G5s Plus (moto_g5s_plus)
      • Nokia 5 (nokia_5)
      • Nokia 6 (nokia_6)
      • P Smart (p_smart)
      • P10 Lite (p10_lite)
      • P20 (p20)
      • P20 Lite (p20_lite)
      • P20 Pro (p20_pro)
      • P30 (p30)
      • P30 Pro (p30_pro)
      • P8 Lite (p8_lite)
      • P9 (p9)
      • Sony (sony)
      • Universele Hoes (universele_hoes)
      • Xperia X (xperia_x)
      • Xperia XA2 (xperia_xa2)
      • Xperia XZ Premium (xperia_xz_premium)
      • Xperia XZ1 (xperia_xz1)
      • Xperia XZ2 (xperia_xz2)
      • Xperia Z1 (xperia_z1)
      • Xperia Z5 (xperia_z5)
    • Type hoesje (type_etui):
      • Flip case (flip_case)
      • Insteek telefoonhoes (buidelzak)
      • Compacte behuizing (compacte_behuizing)
      • Hard case (hard_case)
    • Kleur hoesje (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
    • Beschermd tegen (beschermd_tegen):
      • Bestand tegen trillingen (bestand_tegen_trillingen)
      • Crashbestendig (crashbestendig)
      • Krasbestendig (krasbestendig)
      • Schokbestendig (schokbestendig)
      • Sneeuwbestendig (sneeuwbestendig)
      • Spatwaterdicht (spatwaterdicht)
      • Stofwerend (stofwerend)
      • Uv-bestendig (uv_bestendig)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
    • Geschikt voor schermgrootte (inch) (maximale_compatibiliteit_voor_schermgrootte):
      • 4.0 (4.0)
      • 4.7 (4.7)
      • 5.0 (5.0)
      • 5.1 (5.1)
      • 5.2 (5.2)
      • 5.5 (5.5)
      • 5.6 (5.6)
      • 5.8 (5.8)
      • 6.0 (6.0)
      • 6.1 (6.1)
      • 6.2 (6.2)
      • 6.3 (6.3)
      • 6.4 (6.4)
      • 6.5 (6.5)
    • Geschikt voor (merk) (merk_compabiliteit):
      • Apple (apple)
      • Samsung (samsung)
      • Sony (sony)
      • Universeel (universeel)
      • Nokia (nokia)
      • HTC (htc)
      • LG (lg)
      • Acer (acer)
      • Alcatel (alcatel)
      • Asus (asus)
      • Blackberry (blackberry)
      • Brother (brother)
      • Doro (doro)
      • Google (google)
      • Huawei (huawei)
      • Kodak (kodak)
      • Lenovo (lenovo)
      • Microsoft (microsoft)
      • Motorola (motorola)
      • OnePlus (oneplus)
      • Oppo (oppo)
      • Panasonic (panasonic)
      • Xiaomi (xiaomi)
    • Materiaal (materiaal):
      • Plastic (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Silicone (siliconen)
      • Rubber (rubber)
      • Alcantara (alcantara)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • kristal (kristal)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Leatherette (leatherette)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polycarbonaat PC (polycarbonaat_pc)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic polyurethaan (TPU) (thermoplastic_polyurethaan_tpu_)
      • TPU (tpu)
      • Vinyl (vinyl)
    • Met standaard (bureaustandaard):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Merk (brand):
      • Guess (guess)
      • 2moso (2moso)
      • 4smarts (4smarts)
      • About You (about_you)
      • Accezz (accezz)
      • Adidas (adidas)
      • Angry birds (angry_birds)
      • Apple (apple)
      • Aquapac (aquapac)
      • Artsound (artsound)
      • Artwizz (artwizz)
      • Azuri (azuri)
      • Baseus (baseus)
      • BeHello (behello)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Belkin (belkin)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • BlackBerry (blackberry)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Boompods (boompods)
      • Bugatti (bugatti)
      • Case-mate (case_mate)
      • CASEME (caseme)
      • Caseual (caseual)
      • Catalyst (catalyst)
      • Clckr (clckr)
      • dbramante1928 (dbramante1928)
      • Decoded (decoded)
      • Denver (denver)
      • Devia (devia)
      • Dicapac (dicapac)
      • Diesel (diesel)
      • DriDock (dridock)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • DUX (dux)
      • Dörr (do_rr)
      • Element (element)
      • Element Case (element_case)
      • Elementcase (elementcase)
      • Emporia (emporia)
      • ESR (esr)
      • Fab (fab)
      • Fab. (fab_)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faconnable (faconnable)
      • Flavr (flavr)
      • GEAR4 (gear4)
      • Gecko (gecko)
      • General Mobile (general_mobile)
      • Gigaset (gigaset)
      • Griffin (griffin)
      • Griffin Technology (griffin_technology)
      • Hama (hama)
      • HEM (hem)
      • HEX (hex)
      • Holdit (holdit)
      • Honor (honor)
      • Hori (hori)
      • Huawei (huawei)
      • I-Blason (i_blason)
      • ICarer (icarer)
      • Ideal (ideal)
      • Ideal Of Sweden (ideal_of_sweden)
      • ILuv (iluv)
      • IMoshion (imoshion)
      • Incase (incase)
      • Incipio (incipio)
      • Invisibleshield (invisibleshield)
      • Iparts4U (iparts4u)
      • Iphoria (iphoria)
      • Itskins (itskins)
      • JOOP! (joop_)
      • Joy Factory (joy_factory)
      • JT BERLIN (jt_berlin)
      • JustMobile (justmobile)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kenzo (kenzo)
      • Knomo (knomo)
      • KontrolFreek (kontrolfreek)
      • Kronaby (kronaby)
      • Krusell (krusell)
      • Laut (laut)
      • LG (lg)
      • LifeProof (lifeproof)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Mantona (mantona)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Menatwork (menatwork)
      • Mobilize (mobilize)
      • Mobiparts (mobiparts)
      • Moleskine (moleskine)
      • Mophie (mophie)
      • Moshi (moshi)
      • Mous (mous)
      • Mujjo (mujjo)
      • Muvit (muvit)
      • My Jewellery (my_jewellery)
      • Native Union (native_union)
      • NC-17 (nc_17)
      • Nike (nike)
      • NILLKIN (nillkin)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nokia (nokia)
      • Nomad (nomad)
      • Nordic Elements (nordic_elements)
      • OLLOCLIP (olloclip)
      • OnePlus (oneplus)
      • Optoma (optoma)
      • Otter (otter)
      • Otterbox (otterbox)
      • Panasonic (panasonic)
      • PanzerGlass (panzerglass)
      • PDP (pdp)
      • Pedea (pedea)
      • Peerless (peerless)
      • Pela (pela)
      • PICARD (picard)
      • Piel Frama (piel_frama)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pipetto (pipetto)
      • Polycom (polycom)
      • PopSockets (popsockets)
      • Puro (puro)
      • QDOS (qdos)
      • Qialino (qialino)
      • Qtrek (qtrek)
      • Quad Lock (quad_lock)
      • Qubits (qubits)
      • RadiCover (radicover)
      • Razer (razer)
      • Redpepper (redpepper)
      • Rhinoshield (rhinoshield)
      • Richmond & Finch (richmond_finch)
      • Rimowa (rimowa)
      • ROCK (rock)
      • Rokform (rokform)
      • Samsonite (samsonite)
      • Samsung (samsung)
      • SBS (sbs)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • SealLine (sealline)
      • Seidio (seidio)
      • Sena (sena)
      • Senza (senza)
      • Shop4 (shop4)
      • SmallRig (smallrig)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • Sony (sony)
      • SoSkild (soskild)
      • SP Connect (sp_connect)
      • Speck (speck)
      • Speck Products (speck_products)
      • Spibelt (spibelt)
      • Spigen (spigen)
      • StilGut (stilgut)
      • Switcheasy (switcheasy)
      • Tamron (tamron)
      • TCL (tcl)
      • Tech21 (tech21)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Thule (thule)
      • Tigra (tigra)
      • Tigra Sport (tigra_sport)
      • Topeak (topeak)
      • Tune Belt (tune_belt)
      • TwelveSouth (twelvesouth)
      • Uag (uag)
      • UGREEN (ugreen)
      • Urban Armor Gear (urban_armor_gear)
      • Valenta (valenta)
      • Vaude (vaude)
      • Vogel's (vogel_s)
      • Wakawaka (wakawaka)
      • White Diamonds (white_diamonds)
      • Woodcessories (woodcessories)
      • Wouf (wouf)
      • X-Doria (x_doria)
      • Xtrememac (xtrememac)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zagg (zagg)
    • Varianten (group):
      • Apple iPhone 6S (apple_iphone_6s)
      • Apple iPhone 11 (apple_iphone_11)
      • Apple iPhone 11 Pro (apple_iphone_11_pro)
      • Apple iPhone 11 Pro Max (apple_iphone_11_pro_max)
      • Apple iPhone X (apple_iphone_x)
      • OnePlus 7 (oneplus_7)
      • Otterbox Defender (otterbox_defender)
      • Otterbox Strada (otterbox_strada)
      • Otterbox Symmetry (otterbox_symmetry)
      • Speck Presidio (speck_presidio)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl