x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slippers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Waimea slipper

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slipper categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Waimea Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 39
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134053503.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98900914.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99272142.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134053826.jpg
      Waimea Waimea Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 39 Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 39 Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 39 Waimea Cationic instappers Deze hippe instappers hebben een stevige PVC zool die zorgt voor maximale ondersteuning en comfort. De bovenkant is gemaakt van neopreen wat licht aanvoelt en goed ademt. Bovendien hebben de schoenen een makkelijke instap. Specificaties: Kleur: groen Geslacht: dames Materiaal bovenkant: neopreen Materiaal voering: neopreen Materiaal zool: PVC maat: 39 (1)
      Waimea Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 39
      • 08716404297909
      1
      25.50 EUR
    • Waimea Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 38
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134053783.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99272150.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98901457.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134053590.jpg
      Waimea Waimea Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 38 Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 38 Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 38 Waimea Cationic instappers Deze hippe instappers hebben een stevige PVC zool die zorgt voor maximale ondersteuning en comfort. De bovenkant is gemaakt van neopreen wat licht aanvoelt en goed ademt. Bovendien hebben de schoenen een makkelijke instap. Specificaties: Kleur: groen Geslacht: dames Materiaal bovenkant: neopreen Materiaal voering: neopreen Materiaal zool: PVC maat: 38 (1)
      Waimea Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 38
      • 08716404297893
      1
      25.50 EUR
    • Waimea Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 37
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134053763.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98907284.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99365748.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134053691.jpg
      Waimea Waimea Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 37 Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 37 Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 37 Waimea Cationic instappers Deze hippe instappers hebben een stevige PVC zool die zorgt voor maximale ondersteuning en comfort. De bovenkant is gemaakt van neopreen wat licht aanvoelt en goed ademt. Bovendien hebben de schoenen een makkelijke instap. Specificaties: Kleur: groen Geslacht: dames Materiaal bovenkant: neopreen Materiaal voering: neopreen Materiaal zool: PVC maat: 37 (1)
      Waimea Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 37
      • 08716404297886
      1
      25.50 EUR
    • Waimea Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 36
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134053782.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99365754.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98907472.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134053678.jpg
      Waimea Waimea Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 36 Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 36 Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 36 Waimea Cationic instappers Deze hippe instappers hebben een stevige PVC zool die zorgt voor maximale ondersteuning en comfort. De bovenkant is gemaakt van neopreen wat licht aanvoelt en goed ademt. Bovendien hebben de schoenen een makkelijke instap. Specificaties: Kleur: groen Geslacht: dames Materiaal bovenkant: neopreen Materiaal voering: neopreen Materiaal zool: PVC maat: 36 (1)
      Waimea Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 36
      • 08716404297879
      1
      25.50 EUR
    • Waimea Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 40
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134053767.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98898617.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99365502.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134053737.jpg
      Waimea Waimea Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 40 Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 40 Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 40 Waimea Cationic instappers Deze hippe instappers hebben een stevige PVC zool die zorgt voor maximale ondersteuning en comfort. De bovenkant is gemaakt van neopreen wat licht aanvoelt en goed ademt. Bovendien hebben de schoenen een makkelijke instap. Specificaties: Kleur: groen Geslacht: dames Materiaal bovenkant: neopreen Materiaal voering: neopreen Materiaal zool: PVC maat: 40 (1)
      Waimea Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 40
      • 08716404297916
      1
      25.50 EUR
    • Waimea Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 41
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134053400.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98906707.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99365728.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134053988.jpg
      Waimea Waimea Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 41 Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 41 Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 41 Waimea Cationic instappers Deze hippe instappers hebben een stevige PVC zool die zorgt voor maximale ondersteuning en comfort. De bovenkant is gemaakt van neopreen wat licht aanvoelt en goed ademt. Bovendien hebben de schoenen een makkelijke instap. Specificaties: Kleur: groen Geslacht: dames Materiaal bovenkant: neopreen Materiaal voering: neopreen Materiaal zool: PVC maat: 41 (1)
      Waimea Zomerschoenen - Cationic - Groen/Blauw - 41
      • 08716404297923
      1
      25.50 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Havaianas DEFAULT
        • havaianas
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ipanema DEFAULT
        • ipanema
      • Reef DEFAULT
        • reef
      • Quiksilver DEFAULT
        • quiksilver
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Kinderen DEFAULT
        • jongens
        • meisjes
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • Meer dan €100 (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
      • TPU (tpu)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
      • Zilver (zilver)
    • Wat is je schoenmaat? (schoenmaat):
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
      • 16 (16)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 21.5 (21_5)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 24-25 (24_25)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32 1/3 (32_1_3)
      • 33 (33)
      • 33 1/3 (33_1_3)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 1/3 (40_1_3)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45.5 (45_5)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49.5 (49_5)
      • 51 1/3 (51_1_3)
      • 55 (55)
    • Merk (brand):
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Crocs (crocs)
      • Havaianas (havaianas)
      • Ipanema (ipanema)
      • Reef (reef)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Nike (nike)
      • Rider (rider)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • 10DAYS (10days)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Aldo (aldo)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Ann Rocks (ann_rocks)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Arena (arena)
      • Arizona (arizona)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Bahamas (bahamas)
      • Barbour (barbour)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bianco (bianco)
      • Bighorn (bighorn)
      • Bio Time (bio_time)
      • Biostep (biostep)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Bizzy (bizzy)
      • Bjorndal (bjorndal)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Bronx (bronx)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Brütting (bru_tting)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • Chaco (chaco)
      • Checker (checker)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Cosmos (cosmos)
      • Cruyff (cruyff)
      • Develab (develab)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dolcis (dolcis)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Emu (emu)
      • Emu australia (emu_australia)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Fashy (fashy)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fitflop tm (fitflop_tm)
      • Flip*flop (flip_flop)
      • Fly london (fly_london)
      • Fonda (fonda)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Gant (gant)
      • Geox (geox)
      • Gevavi (gevavi)
      • GUESS (guess)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • Hirschkogel (hirschkogel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunter (hunter)
      • Högl (ho_gl)
      • Igor (igor)
      • IiM77SHOES (iim77shoes)
      • ILC (ilc)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Inuovo (inuovo)
      • Invinci (invinci)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Krisbut (krisbut)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lazamani (lazamani)
      • Lico (lico)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lodger (lodger)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • Lurchi (lurchi)
      • MACARENA (macarena)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Merrell (merrell)
      • Mjus (mjus)
      • Monta (monta)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Mysole (mysole)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Natural Feet (natural_feet)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • New Balance (new_balance)
      • New Look (new_look)
      • O'Neill (o_neill)
      • Olukai (olukai)
      • Oneill (oneill)
      • Only (only)
      • Orange Babies (orange_babies)
      • Outfielder (outfielder)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Parfois (parfois)
      • Paul green (paul_green)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Petrolio (petrolio)
      • Pieces (pieces)
      • Pier one (pier_one)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Protest (protest)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Quechua (quechua)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rapisardi (rapisardi)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Refresh (refresh)
      • Regatta (regatta)
      • Rehab (rehab)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salamander (salamander)
      • Salomon (salomon)
      • Sanuk (sanuk)
      • Scapa (scapa)
      • Scholl (scholl)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shepherd (shepherd)
      • SHOEPASSION (shoepassion)
      • Sinner (sinner)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spm (spm)
      • Stanno (stanno)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stone Kids (stone_kids)
      • Superdry (superdry)
      • Superga (superga)
      • Tamaris (tamaris)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teva (teva)
      • The North Face (the_north_face)
      • The White Brand (the_white_brand)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Trollbeads (trollbeads)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • Vans (vans)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Vingino (vingino)
      • Vionic (vionic)
      • Waimea (waimea)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warmbat (warmbat)
      • Wolky (wolky)
      • Xyxyx (xyxyx)
      • Yonex (yonex)
    • Type hak (hakvorm):
      • Block heel (block_heel)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Sportief (sportief)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl