x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slippers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Stone Kids slipper

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slipper categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Stone Kids Slipper Stone Kids
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144314826.jpg
      Stone Kids Stone Kids Slipper Stone Kids Slipper Stone Kids Slipper Stone Kids Verwen je voeten met deze comfortabele teenslippers met print voor jongens! (1)
      Stone Kids Slipper Stone Kids
      1
      13.98 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Havaianas DEFAULT
        • havaianas
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ipanema DEFAULT
        • ipanema
      • Reef DEFAULT
        • reef
      • Quiksilver DEFAULT
        • quiksilver
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Kinderen DEFAULT
        • jongens
        • meisjes
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • Meer dan €100 (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
      • TPU (tpu)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Wat is je schoenmaat? (schoenmaat):
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
      • 15 (15)
      • 16 (16)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 21.5 (21_5)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 24-25 (24_25)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32 1/3 (32_1_3)
      • 33 (33)
      • 33 1/3 (33_1_3)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 - 40 (37_40)
      • 37.5 (37_5)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 1/3 (40_1_3)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45.5 (45_5)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49.5 (49_5)
      • 51 1/3 (51_1_3)
      • 55 (55)
    • Merk (brand):
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Crocs (crocs)
      • Havaianas (havaianas)
      • Ipanema (ipanema)
      • Reef (reef)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Nike (nike)
      • Rider (rider)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Allrounder (allrounder)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Ann Rocks (ann_rocks)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Arena (arena)
      • Australian (australian)
      • Bahamas (bahamas)
      • Barbour (barbour)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bianco (bianco)
      • Bighorn (bighorn)
      • Bio Time (bio_time)
      • Biostep (biostep)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Bizzy (bizzy)
      • Bjorndal (bjorndal)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Bronx (bronx)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Brunotti (brunotti)
      • Brütting (bru_tting)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Cartago (cartago)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Chaco (chaco)
      • Checker (checker)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Columbia (columbia)
      • Cool shoe (cool_shoe)
      • Cosmos (cosmos)
      • Cosy Line (cosy_line)
      • Cruyff (cruyff)
      • Develab (develab)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dolcis (dolcis)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Emu (emu)
      • Emu australia (emu_australia)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Fashy (fashy)
      • FELIPA (felipa)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fitflop tm (fitflop_tm)
      • Flip*flop (flip_flop)
      • Fly Flot (fly_flot)
      • Fly london (fly_london)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Geox (geox)
      • Gevavi (gevavi)
      • GUESS (guess)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Head Over Heels (head_over_heels)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • Hirschkogel (hirschkogel)
      • Hom (hom)
      • Hoooked (hoooked)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Högl (ho_gl)
      • Igor (igor)
      • IiM77SHOES (iim77shoes)
      • ILC (ilc)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Inblu (inblu)
      • Inuovo (inuovo)
      • Invinci (invinci)
      • IZIA (izia)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • JOOP! (joop_)
      • Jordan (jordan)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Keen (keen)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lazamani (lazamani)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lodger (lodger)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • Lurchi (lurchi)
      • MACARENA (macarena)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • MedoVital (medovital)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Merrell (merrell)
      • Mjus (mjus)
      • Monta (monta)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Mysole (mysole)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Natural Feet (natural_feet)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • New Balance (new_balance)
      • New Look (new_look)
      • O'Neill (o_neill)
      • Olukai (olukai)
      • Oneill (oneill)
      • Only (only)
      • OOfos (oofos)
      • Orange Babies (orange_babies)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Panther (panther)
      • Parfois (parfois)
      • Paul green (paul_green)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Petrolio (petrolio)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Quechua (quechua)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rapisardi (rapisardi)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Refresh (refresh)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salamander (salamander)
      • Sanuk (sanuk)
      • Scapa (scapa)
      • Schiesser (schiesser)
      • Scholl (scholl)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Shepherd (shepherd)
      • SHOEPASSION (shoepassion)
      • Sinner (sinner)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spm (spm)
      • Spm For Sacha (spm_for_sacha)
      • Stanno (stanno)
      • Starc (starc)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stone Kids (stone_kids)
      • Suecos (suecos)
      • Superdry (superdry)
      • Superga (superga)
      • Tamaris (tamaris)
      • Teva (teva)
      • The North Face (the_north_face)
      • The White Brand (the_white_brand)
      • THIES (thies)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Trollbeads (trollbeads)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Usha (usha)
      • Vamos (vamos)
      • Vans (vans)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Vingino (vingino)
      • Vionic (vionic)
      • Waimea (waimea)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warmbat (warmbat)
      • WENZ (wenz)
      • Wolky (wolky)
      • Xyxyx (xyxyx)
      • Yonex (yonex)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Sportief (sportief)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl