x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slippers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    La strada slipper

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slipper categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • La strada slippers wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141954575.jpg
      La strada La strada slippers wit slippers wit slippers wit "La Strada Dames Slipper * Door de mooie strik is deze slipper van La Strada een echte eyecatcher! * Het materiaal van de strik is van imitatie leer. * De binnenzijde heeft een leuke dierenprint. * Op de rand van de zool zitten zilveren studs. * De slipper heeft een bescheiden hakje." (1)
      La strada slippers wit
      • 08719796465895
      1
      most_sold
      44.99 EUR
    • La strada slippers wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141954575.jpg
      La strada La strada slippers wit slippers wit slippers wit "La Strada Dames Slipper * Door de mooie strik is deze slipper van La Strada een echte eyecatcher! * Het materiaal van de strik is van imitatie leer. * De binnenzijde heeft een leuke dierenprint. * Op de rand van de zool zitten zilveren studs. * De slipper heeft een bescheiden hakje." (1)
      La strada slippers wit
      • 08719796465901
      1
      44.99 EUR
    • La strada slippers wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141954575.jpg
      La strada La strada slippers wit slippers wit slippers wit "La Strada Dames Slipper * Door de mooie strik is deze slipper van La Strada een echte eyecatcher! * Het materiaal van de strik is van imitatie leer. * De binnenzijde heeft een leuke dierenprint. * Op de rand van de zool zitten zilveren studs. * De slipper heeft een bescheiden hakje." (1)
      La strada slippers wit
      • 08719796465864
      1
      44.99 EUR
    • La strada slippers wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141954575.jpg
      La strada La strada slippers wit slippers wit slippers wit "La Strada Dames Slipper * Door de mooie strik is deze slipper van La Strada een echte eyecatcher! * Het materiaal van de strik is van imitatie leer. * De binnenzijde heeft een leuke dierenprint. * Op de rand van de zool zitten zilveren studs. * De slipper heeft een bescheiden hakje." (1)
      La strada slippers wit
      • 08719796465888
      1
      44.99 EUR
    • La strada dames slippers Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130305507.jpg
      La strada La strada dames slippers Roze dames slippers Roze dames slippers Roze Deze dames badslippers komen uit de collectie van La Strada. Model 1703161 zijn slippers voor dames die meegaan met de allerlaatste mode! Badslippers ga je dit seizoen overal terug zien, zowel op straat als op het strand. Dit dames model van La Strada heeft een bovenwerk van rubber. Op de zwarte wreefband zijn verschillende strass steentjes geplaatst. De zool en het voetbed zijn zwart van kleur en gemaakt van rubber. Op het voetbed staan verschillende rozen afgebeeld. Het ergonomische voetbed... (1)
      La strada dames slippers Roze
      1
      33.94 EUR
    • La strada slippers wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141954575.jpg
      La strada La strada slippers wit slippers wit slippers wit "La Strada Dames Slipper * Door de mooie strik is deze slipper van La Strada een echte eyecatcher! * Het materiaal van de strik is van imitatie leer. * De binnenzijde heeft een leuke dierenprint. * Op de rand van de zool zitten zilveren studs. * De slipper heeft een bescheiden hakje." (1)
      La strada slippers wit
      • 08719796699993
      1
      44.99 EUR
    • La strada slippers wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141954575.jpg
      La strada La strada slippers wit slippers wit slippers wit "La Strada Dames Slipper * Door de mooie strik is deze slipper van La Strada een echte eyecatcher! * Het materiaal van de strik is van imitatie leer. * De binnenzijde heeft een leuke dierenprint. * Op de rand van de zool zitten zilveren studs. * De slipper heeft een bescheiden hakje." (1)
      La strada slippers wit
      • 08719796465871
      1
      44.99 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Havaianas DEFAULT
        • havaianas
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ipanema DEFAULT
        • ipanema
      • Reef DEFAULT
        • reef
      • Quiksilver DEFAULT
        • quiksilver
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Kinderen DEFAULT
        • jongens
        • meisjes
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • Meer dan €100 (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
      • TPU (tpu)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
      • Zilver (zilver)
    • Wat is je schoenmaat? (schoenmaat):
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
      • 15 (15)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 21/22 (21_22)
      • 21.5 (21_5)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 31-34 (31_34)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40-41 (40_41)
      • 40 1/3 (40_1_3)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41.5 (41_5)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45.5 (45_5)
      • 47-48 (47_48)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49.5 (49_5)
      • 51 1/3 (51_1_3)
      • 53 1/3 (53_1_3)
    • Merk (brand):
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Crocs (crocs)
      • Havaianas (havaianas)
      • Ipanema (ipanema)
      • Reef (reef)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Nike (nike)
      • Rider (rider)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • ACO (aco)
      • Adidas (adidas)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Aldo (aldo)
      • Andre (andre)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Ann Rocks (ann_rocks)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Arena (arena)
      • Arizona (arizona)
      • Arrested (arrested)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Babista (babista)
      • Bahamas (bahamas)
      • Barbour (barbour)
      • Base london (base_london)
      • Be Natural (be_natural)
      • Bernie Mev (bernie_mev)
      • Bianco (bianco)
      • Bighorn (bighorn)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Bio Time (bio_time)
      • Biostep (biostep)
      • Bizzy (bizzy)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bronx (bronx)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Brunotti (brunotti)
      • Brödel (bro_del)
      • Brütting (bru_tting)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • CAT (cat)
      • Cellini (cellini)
      • Checker (checker)
      • Choizz (choizz)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Cool shoe (cool_shoe)
      • Cruyff (cruyff)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Desigual (desigual)
      • Develab (develab)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • DMG (dmg)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dolcis (dolcis)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Emu (emu)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Excellent (excellent)
      • Fashy (fashy)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fitflop tm (fitflop_tm)
      • Flip Flop (flip_flop)
      • Fly Flot (fly_flot)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Gant (gant)
      • Gemini (gemini)
      • Geox (geox)
      • GUESS (guess)
      • Haflinger (haflinger)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • HEINE (heine)
      • Hirschkogel (hirschkogel)
      • Hobb's (hobb_s)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunter (hunter)
      • Högl (ho_gl)
      • Igor (igor)
      • IiM77SHOES (iim77shoes)
      • ILC (ilc)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Inuovo (inuovo)
      • Invinci (invinci)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • JOOP! (joop_)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kappa (kappa)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • Klingel (klingel)
      • Krisbut (krisbut)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • La strada (la_strada)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lazamani (lazamani)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • MACARENA (macarena)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Miss kg (miss_kg)
      • Monta (monta)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mustang (mustang)
      • Muyters (muyters)
      • Mysole (mysole)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • New Balance (new_balance)
      • Nina (nina)
      • Noclaim (noclaim)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oaks Field (oaks_field)
      • Olukai (olukai)
      • Oneill (oneill)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Orange Babies (orange_babies)
      • Outfielder (outfielder)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Panther (panther)
      • Paul green (paul_green)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Petrolio (petrolio)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pme (pme)
      • Protest (protest)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Quechua (quechua)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rapisardi (rapisardi)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Refresh (refresh)
      • Relaxshoe (relaxshoe)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salomon (salomon)
      • Sanita (sanita)
      • Scapa (scapa)
      • Scholl (scholl)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Shabbies (shabbies)
      • SHOEPASSION (shoepassion)
      • Shoetime (shoetime)
      • Sinner (sinner)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • So size (so_size)
      • Sorel (sorel)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spm (spm)
      • Sprox (sprox)
      • Star Wars (star_wars)
      • Starc (starc)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Stone Kids (stone_kids)
      • Superdry (superdry)
      • Superga (superga)
      • Supremo (supremo)
      • Tamaris (tamaris)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teva (teva)
      • The New Shoecompany (the_new_shoecompany)
      • The North Face (the_north_face)
      • The White Brand (the_white_brand)
      • Think (think)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Trollbeads (trollbeads)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vans (vans)
      • Verbenas (verbenas)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Vingino (vingino)
      • Vionic (vionic)
      • Volcom (volcom)
      • Waimea (waimea)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wolky (wolky)
      • Xyxyx (xyxyx)
      • Yonex (yonex)
      • Zign (zign)
    • Type hak (hakvorm):
      • Block heel (block_heel)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Sportief (sportief)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl