x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slippers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    La strada slipper

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slipper categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • La strada plateau slippers zwart Zwart 40
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/134253918.jpg
      La strada plateau slippers zwart Zwart 40 (1)
      La strada plateau slippers zwart Zwart 40
      Wehkamp Wehkamp
      8.596189017946102 (657)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.82/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      59.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.596189017946102 (657)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.82/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      59.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      most_sold
    • La strada plateau slippers beige Beige/lichtroze 37
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/134253986.jpg
      La strada plateau slippers beige Beige/lichtroze 37 (1)
      La strada plateau slippers beige Beige/lichtroze 37
      Wehkamp Wehkamp
      8.596189017946102 (657)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.82/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      59.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.596189017946102 (657)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.82/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      59.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • La strada dames slippers Roze
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/130305507.jpg
      La strada dames slippers Roze (1)
      La strada dames slippers Roze
      Sooco.nl Sooco.nl
      33.94, 5d (offer_sdt_5_days)
      Sooco.nl Sooco.nl
      33.94, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Havaianas DEFAULT
        • havaianas
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ipanema DEFAULT
        • ipanema
      • Reef DEFAULT
        • reef
      • Quiksilver DEFAULT
        • quiksilver
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • Meer dan €100 (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Crème (cre_me)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
      • TPU (tpu)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
      • Zilver (zilver)
    • Wat is je schoenmaat? (schoenmaat):
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
    • Merk (brand):
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Crocs (crocs)
      • Havaianas (havaianas)
      • Ipanema (ipanema)
      • Reef (reef)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Nike (nike)
      • Rider (rider)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • ABOUT YOU (about_you)
      • Aco (aco)
      • Adidas (adidas)
      • Alba moda (alba_moda)
      • Aldo (aldo)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Arena (arena)
      • Arizona (arizona)
      • Asics (asics)
      • Bahamas (bahamas)
      • Base london (base_london)
      • Be Natural (be_natural)
      • Bernie Mev (bernie_mev)
      • Beurer (beurer)
      • Bianco (bianco)
      • Biostep (biostep)
      • Bio Time (bio_time)
      • Bizzy (bizzy)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bronx (bronx)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Brödel (bro_del)
      • Brütting (bru_tting)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Cellini (cellini)
      • Checker (checker)
      • Choizz (choizz)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Claudia Ghizzani (claudia_ghizzani)
      • Columbia (columbia)
      • Cruyff (cruyff)
      • Dc-shoes (dc_shoes)
      • Develab (develab)
      • Diesel (diesel)
      • Digitsole (digitsole)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Emu (emu)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Esprit (esprit)
      • Even&odd (even_odd)
      • Excellent (excellent)
      • Fashy (fashy)
      • Fila (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fitflop tm (fitflop_tm)
      • Flip*flop (flip_flop)
      • Fly Flot (fly_flot)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Gant (gant)
      • Gemini (gemini)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Graceland (graceland)
      • Haflinger (haflinger)
      • HEINE (heine)
      • Hirschkogel (hirschkogel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hunter (hunter)
      • Igor (igor)
      • IiM77SHOES (iim77shoes)
      • Inuovo (inuovo)
      • Invinci (invinci)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jenny (jenny)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Juicy couture (juicy_couture)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kappa (kappa)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • Klingel (klingel)
      • Krisbut (krisbut)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LASCANA (lascana)
      • La strada (la_strada)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lazamani (lazamani)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • MACARENA (macarena)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc o'polo (marc_o_polo)
      • Marco tozzi (marco_tozzi)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Merrell (merrell)
      • Michael kors (michael_kors)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Miss kg (miss_kg)
      • Monta (monta)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Muyters (muyters)
      • Mysole (mysole)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • Noclaim (noclaim)
      • No Stress (no_stress)
      • O'Neill (o_neill)
      • Olukai (olukai)
      • Oneill (oneill)
      • Only (only)
      • Orange Babies (orange_babies)
      • Otto kern (otto_kern)
      • Outfielder (outfielder)
      • Panther (panther)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe jeans (pepe_jeans)
      • Petrolio (petrolio)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Priority (priority)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Relaxshoe (relaxshoe)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rohde (rohde)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Rucanor (rucanor)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sacha (sacha)
      • Salomon (salomon)
      • Scotch & soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Shepherd (shepherd)
      • Shoetime (shoetime)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spm (spm)
      • Sprox (sprox)
      • Stanno (stanno)
      • Starc (starc)
      • Star wars (star_wars)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stockerpoint (stockerpoint)
      • Superdry (superdry)
      • Supremo (supremo)
      • Tamaris (tamaris)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teva (teva)
      • The New Shoecompany (the_new_shoecompany)
      • The north face (the_north_face)
      • The White Brand (the_white_brand)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Trend One (trend_one)
      • Trollbeads (trollbeads)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Vamos (vamos)
      • Vanharen (vanharen)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vans (vans)
      • Vdm (vdm)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Venice (venice)
      • Verbenas (verbenas)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Vingino (vingino)
      • Vionic (vionic)
      • Volcom (volcom)
      • Waimea (waimea)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wolky (wolky)
      • Xyxyx (xyxyx)
      • Yonex (yonex)
      • Zign (zign)
    • Type hak (hakvorm):
      • Block heel (block_heel)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Plateauzolen (plateauzolen)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Sportief (sportief)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl