x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slippers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Gaastra slippers

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slipper categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Gaastra Teenslippers Gene Cognac | Maat 44
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181786715.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181786720.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181786718.jpg
      Gaastra Gaastra Teenslippers Gene Cognac | Maat 44 Teenslippers Gene Cognac | Maat 44 Teenslippers Gene Cognac | Maat 44 Stoere slipper van het merk Gaastra. Deze herenschoen is uitgevoerd in bruin/cognac gemaakt van synthetisch materiaal en heeft enkele donker blauwe accenten. De binnenvoering is gemaakt van een combinatie van textiel en synthetisch materiaal. De loopzool is gemaakt van kunststof. (2)
      Gaastra Teenslippers Gene Cognac | Maat 44
      • 08717562225230
      4
      most_sold
      39.99 EUR
    • Gaastra - Gabe M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154958501.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182396380.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169478413.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169478407.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169478405.jpg
      Gaastra Gaastra - Gabe M - Gabe M - Gabe M Gaastra Gabe slippers blauw - Maat 42 (1)
      Gaastra - Gabe M
      • 08719498738112
      5
      34.97 EUR
    • Gaastra Teenslippers Grady CAS Blauw | Maat 44
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181786724.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181786726.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181786725.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176109147.jpg
      Gaastra Gaastra Teenslippers Grady CAS Blauw | Maat 44 Teenslippers Grady CAS Blauw | Maat 44 Teenslippers Grady CAS Blauw | Maat 44 Gaastra male Grady Cas M blauw 2112 408201 (1)
      Gaastra Teenslippers Grady CAS Blauw | Maat 44
      • 08717562225681
      4
      39.99 EUR
    • Gaastra heren slipper - Blauw - Maat 40
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170026128.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154958496.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177750388.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174812446.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177750389.jpg
      Gaastra Gaastra heren slipper - Blauw - Maat 40 heren slipper - Blauw - Maat 40 heren slipper - Blauw - Maat 40 Gaastra heren slipper - Blauw - Maat 40 (1)
      Gaastra heren slipper - Blauw - Maat 40
      • 08719055688096
      • tb-2381-8719055688096
      2
      29.99 EUR
    • Gaastra Heren Gabe M cognac | Maat 41
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154958440.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166303338.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166303339.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166303334.jpg
      Gaastra Gaastra Heren Gabe M cognac | Maat 41 Heren Gabe M cognac | Maat 41 Heren Gabe M cognac | Maat 41 Zodra het weer warm weer wordt wil je gelijk een paar fijne slippers aan je voeten! Deze zitten niet alleen comfortabel maar zien er ook nog eens goed uit! Deze Gaastra Gabe M heren slippers hebben een combineert bovenwerk van textiel en synthetische materialen. De binnenvoering van de slipper is een combinatie van leder en textiel. Deze Gaastra 2012 364201 slipper beschikt over een rubberen zool voor een maximale grip. (1)
      Gaastra Heren Gabe M cognac | Maat 41
      • 08719498737955
      1
      49.99 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Havaianas DEFAULT
        • havaianas
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ipanema DEFAULT
        • ipanema
      • Reef DEFAULT
        • reef
      • Quiksilver DEFAULT
        • quiksilver
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Kinderen DEFAULT
        • jongens
        • meisjes
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • Meer dan €100 (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Brons (brons)
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Foam (foam)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • neoprene (neoprene)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
      • TPU (tpu)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zilver (zilver)
    • Maat (schoenmaat):
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
      • 52 (52)
      • 53 (53)
      • 16 (16)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 21/22 (21_22)
      • 21.5 (21_5)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 24-25 (24_25)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32 1/3 (32_1_3)
      • 33 (33)
      • 33 1/3 (33_1_3)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37-39 (37_39)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37 - 40 (37_40)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39-42 (39_42)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 1/3 (40_1_3)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47-48 (47_48)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 49.5 (49_5)
      • 53 1/3 (53_1_3)
      • 54 (54)
      • 110 (110)
    • Merk (brand):
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Crocs (crocs)
      • Havaianas (havaianas)
      • Ipanema (ipanema)
      • Reef (reef)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Nike (nike)
      • Rider (rider)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • Adidas (adidas)
      • Airsoft (airsoft)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Amako (amako)
      • Ana Lublin (ana_lublin)
      • Ara (ara)
      • Arditex (arditex)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Avento (avento)
      • Bahamas (bahamas)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Batman (batman)
      • Beco (beco)
      • Belafit (belafit)
      • Belvida (belvida)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bibi Lou (bibi_lou)
      • Bighorn (bighorn)
      • Billabong (billabong)
      • Bio Time (bio_time)
      • Bjorndal (bjorndal)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Bobs (bobs)
      • BOSS (boss)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bristol (bristol)
      • Brunotti (brunotti)
      • Brütting (bru_tting)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Caprice (caprice)
      • Cartago (cartago)
      • Casa mia (casa_mia)
      • Chaco (chaco)
      • Champion (champion)
      • Checker (checker)
      • Choizz (choizz)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Classic (classic)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Columbia (columbia)
      • Cool shoe (cool_shoe)
      • Copacabana (copacabana)
      • Cosmos (cosmos)
      • Cosy Line (cosy_line)
      • Cruyff (cruyff)
      • Ct (ct)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Desigual (desigual)
      • Develab (develab)
      • Disney (disney)
      • DMG (dmg)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dolcis (dolcis)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dune London (dune_london)
      • Durea (durea)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essentials (essentials)
      • Evolv (evolv)
      • Excellent (excellent)
      • Falcon (falcon)
      • Fashy (fashy)
      • FILA (fila)
      • Fischer (fischer)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fitflop tm (fitflop_tm)
      • Flip*flop (flip_flop)
      • Florett (florett)
      • Franken Schuhe (franken_schuhe)
      • Franklin & marshall (franklin_marshall)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • G-Star (g_star)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Gant (gant)
      • Gemini (gemini)
      • Geox (geox)
      • Gevavi (gevavi)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Giuseppe Maurizio (giuseppe_maurizio)
      • Givenchy (givenchy)
      • Graceland (graceland)
      • Grisport (grisport)
      • Groovy (groovy)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Gumbies (gumbies)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hausmarke (hausmarke)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • HEMA (hema)
      • HEY DUDE (hey_dude)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hom (hom)
      • Hoooked (hoooked)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hunter (hunter)
      • Hurley (hurley)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Imac (imac)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Import (import)
      • Inblu (inblu)
      • Indosole (indosole)
      • Isabel Marant Étoile (isabel_marant_e_toile)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Jana (jana)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Jomos (jomos)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kappa (kappa)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • Keen (keen)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • Klingel (klingel)
      • Krisbut (krisbut)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LASCANA (lascana)
      • Lazamani (lazamani)
      • Legero (legero)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Linea Loresi (linea_loresi)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lodger (lodger)
      • Lucovitaal (lucovitaal)
      • Lumberjack (lumberjack)
      • Malelions (malelions)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Marvel (marvel)
      • Medicus (medicus)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Mexx (mexx)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mickey Mouse (mickey_mouse)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Miraculous (miraculous)
      • Mjus (mjus)
      • Moncler (moncler)
      • Mrs Keizer by Manfield (mrs_keizer_by_manfield)
      • MUBB (mubb)
      • Mustang (mustang)
      • Napapijri (napapijri)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • New Balance (new_balance)
      • Northface (northface)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oaks Field (oaks_field)
      • OAS (oas)
      • Olukai (olukai)
      • OOfos (oofos)
      • OTTO (otto)
      • OXMOX (oxmox)
      • Paco Home (paco_home)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papillio (papillio)
      • Papucei (papucei)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Paul green (paul_green)
      • Petrolio (petrolio)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Playshoes (playshoes)
      • Plenty Gifts (plenty_gifts)
      • Pme (pme)
      • Prada (prada)
      • Princesses Disney (princesses_disney)
      • Protest (protest)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Quapi (quapi)
      • Raid (raid)
      • Rapisardi (rapisardi)
      • Red Chili (red_chili)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regatta (regatta)
      • Rehab (rehab)
      • Rembrandt (rembrandt)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rocket dog (rocket_dog)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sacha (sacha)
      • Salomon (salomon)
      • Schiesser (schiesser)
      • Scholl (scholl)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shepherd (shepherd)
      • Shoesme (shoesme)
      • Sinner (sinner)
      • Sioux (sioux)
      • Sixty Seven (sixty_seven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sloggi (sloggi)
      • Softline (softline)
      • Sole (sole)
      • Sorel (sorel)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spm (spm)
      • Sprox (sprox)
      • Stanno (stanno)
      • Star Wars (star_wars)
      • Starc (starc)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Sub55 (sub55)
      • Suecos (suecos)
      • Superdry (superdry)
      • Superga (superga)
      • Supertrash (supertrash)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tbs (tbs)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Teva (teva)
      • The North Face (the_north_face)
      • The White Brand (the_white_brand)
      • THIES (thies)
      • Think (think)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tommy Sport (tommy_sport)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Tweka (tweka)
      • TY Nordic (ty_nordic)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Beach (urban_beach)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Uzurii (uzurii)
      • Valentino (valentino)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Venice (venice)
      • Verbenas (verbenas)
      • Versace (versace)
      • Via vai (via_vai)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Vionic (vionic)
      • Volcom (volcom)
      • Waimea (waimea)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warmbat (warmbat)
      • WENZ (wenz)
      • Wolky (wolky)
      • XQ (xq)
      • Xsensible (xsensible)
      • Yello (yello)
      • Yokono (yokono)
      • Yonex (yonex)
      • Zaxy (zaxy)
      • Zebra (zebra)
      • Zebra trends (zebra_trends)
      • Zori (zori)
    • Type hak (hakvorm):
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Sportief (sportief)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl