x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slippers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bjorndal slipper

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slipper categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Bjorndal slippers wit Wit 42
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141992393.jpg
      Bjorndal Bjorndal slippers wit Wit 42 slippers wit Wit 42 slippers wit Wit 42 Bjorndal slippers wit. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'wit'. Het product is gemaakt van imitatieleer/Imitatiesuède/rubber. Hakhoogte: 3,5 cm. Hakvorm: Platte zool. Probeer jouw Bjorndal slippers wit rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (1)
      Bjorndal slippers wit Wit 42
      • 04059894619443
      • 04059894619498
      • 04059894619467
      • 04059894619450
      • 04059894619474
      • 04059894619429
      • 04059894619528
      • 04059894619481
      • 04059894619504
      1
      24.99 EUR
    • Bjorndal nubuck leren slipper Zwart 38
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118161831.jpg
      Bjorndal Bjorndal nubuck leren slipper Zwart 38 nubuck leren slipper Zwart 38 nubuck leren slipper Zwart 38 Bjorndal nubuck leren slipper. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'zwart'. Het product is gemaakt van textiel/rubber/Nubuck leder. Hakhoogte: 3 - 4,5 cm. Hakvorm: Platte zool. Probeer jouw Bjorndal nubuck leren slipper rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (1)
      Bjorndal nubuck leren slipper Zwart 38
      • 04059894380770
      • 04059894380794
      • 04059894380848
      • 04059894380817
      • 04059894380800
      • 04059894380824
      • 04059894380831
      1
      19.94 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Havaianas DEFAULT
        • havaianas
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Ipanema DEFAULT
        • ipanema
      • Reef DEFAULT
        • reef
      • Quiksilver DEFAULT
        • quiksilver
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Adidas DEFAULT
        • adidas
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Kinderen DEFAULT
        • jongens
        • meisjes
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium_50_75)
      • €75 - €100 (medium_75_100)
      • Meer dan €100 (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Rubber (rubber)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
      • TPU (tpu)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zilver (zilver)
    • Wat is je schoenmaat? (schoenmaat):
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
      • 16 (16)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 21.5 (21_5)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32 1/3 (32_1_3)
      • 33 (33)
      • 33 1/3 (33_1_3)
      • 34 (34)
      • 34.5 (34_5)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37.5 (37_5)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 1/3 (40_1_3)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41.5 (41_5)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45.5 (45_5)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49.5 (49_5)
      • 51 1/3 (51_1_3)
      • 55 (55)
    • Merk (brand):
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Crocs (crocs)
      • Havaianas (havaianas)
      • Ipanema (ipanema)
      • Reef (reef)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Nike (nike)
      • Rider (rider)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • 10DAYS (10days)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Adidas (adidas)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Aldo (aldo)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Ann Rocks (ann_rocks)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Arena (arena)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Bahamas (bahamas)
      • Barbour (barbour)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Berkemann (berkemann)
      • Bianco (bianco)
      • Bighorn (bighorn)
      • Bio Time (bio_time)
      • Biostep (biostep)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Bizzy (bizzy)
      • Bjorndal (bjorndal)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Bronx (bronx)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Brütting (bru_tting)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Cartago (cartago)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • CAT (cat)
      • Chaco (chaco)
      • Checker (checker)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Cosmos (cosmos)
      • Cosy Line (cosy_line)
      • Cruyff (cruyff)
      • Develab (develab)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dolcis (dolcis)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Emu (emu)
      • Emu australia (emu_australia)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Fashy (fashy)
      • FELIPA (felipa)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fitflop tm (fitflop_tm)
      • Flip*flop (flip_flop)
      • Fly Flot (fly_flot)
      • Fly london (fly_london)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Gant (gant)
      • Geox (geox)
      • Gevavi (gevavi)
      • GUESS (guess)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Head Over Heels (head_over_heels)
      • HEINE (heine)
      • Herschel (herschel)
      • Hirschkogel (hirschkogel)
      • Hom (hom)
      • Hoooked (hoooked)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Högl (ho_gl)
      • Igor (igor)
      • IiM77SHOES (iim77shoes)
      • ILC (ilc)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Inblu (inblu)
      • Inuovo (inuovo)
      • Invinci (invinci)
      • IZIA (izia)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • JOOP! (joop_)
      • Jordan (jordan)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kappa (kappa)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Krisbut (krisbut)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lazamani (lazamani)
      • Lico (lico)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lodger (lodger)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • Lurchi (lurchi)
      • MACARENA (macarena)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • MedoVital (medovital)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Miss kg (miss_kg)
      • Mjus (mjus)
      • Monta (monta)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Mysole (mysole)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Natural Feet (natural_feet)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • New Balance (new_balance)
      • New Look (new_look)
      • O'Neill (o_neill)
      • Olukai (olukai)
      • Oneill (oneill)
      • Only (only)
      • OOfos (oofos)
      • Orange Babies (orange_babies)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Panther (panther)
      • Parfois (parfois)
      • Paul green (paul_green)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Petrolio (petrolio)
      • Pieces (pieces)
      • Pier one (pier_one)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Quechua (quechua)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rapisardi (rapisardi)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Refresh (refresh)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salamander (salamander)
      • Salomon (salomon)
      • Sanuk (sanuk)
      • Scapa (scapa)
      • Schiesser (schiesser)
      • Scholl (scholl)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Shepherd (shepherd)
      • SHOEPASSION (shoepassion)
      • Sinner (sinner)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Spm (spm)
      • Stanno (stanno)
      • Starc (starc)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stone Kids (stone_kids)
      • Suave (suave)
      • Suecos (suecos)
      • Superdry (superdry)
      • Superga (superga)
      • Tamaris (tamaris)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teva (teva)
      • The White Brand (the_white_brand)
      • THIES (thies)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Trollbeads (trollbeads)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • Vans (vans)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Vingino (vingino)
      • Vionic (vionic)
      • Waimea (waimea)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Warmbat (warmbat)
      • WENZ (wenz)
      • Wolky (wolky)
      • Xyxyx (xyxyx)
      • Yonex (yonex)
    • Type hak (hakvorm):
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Sportief (sportief)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl