x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Metabo Haakse slijper WE 26-230 MVT Quick

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Metabo Haakse slijper WE 26-230 MVT Quick
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Metabo Haakse slijper WE 26-230 MVT Quick
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Metabo Haakse slijper WE 26-230 MVT Quick
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216401514.jpg
Metabo Metabo Haakse slijper WE 26-230 MVT Quick Haakse slijper WE 26-230 MVT Quick Haakse slijper WE 26-230 MVT Quick Metabo Grote haakse slijper WE 26-230 MVT Quick\\n\\nBeschrijving\\nMetabo Marathon-motor met gepatenteerde stofbescherming voor lange levensduur\\nMetabo-veiligheidsschakelaar voorkomt per ongeluk inschakelen\\nDodemansschakelaar voor hoge gebruikersbescherming\\nAanloopstroombegrenzing met zachtaanloop\\nElektronische veiligheidsuitschakeling van de motor bij het blokkeren van de slijpschijf om veilig te werken\\nHerstartbeveiliging: voorkomt per ongeluk starten van de machine na stroomonde... (1)
  • 04007430268341
  • 4007430268341
2
deal
  • Design
    • Kleur: Groen
  • 290.40 318.64 EUR 2
    2
    • Toolnation.nl Toolnation.nl
      9.178590075357656 (255)
      Metabo WE 26-230 MVT Quick Haakse slijper 230 mm 2600W Dodemansschakelaar + 5 jaar dealer garantieBestel nu uw Metabo machine en maak geb...
      290.40, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.217574087839113 (87)
      Metabo Grote haakse slijper WE 26-230 MVT Quick\\n\\nBeschrijving\\nMetabo Marathon-motor met gepatenteerde stofbescherming voor lange le...318.64, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Bosch GWS 24-230 JH Professional
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110224008.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143088973.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143088972.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143088971.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161799188.jpg
      Bosch Bosch GWS 24-230 JH Professional GWS 24-230 JH Professional GWS 24-230 JH Professional Leveringsomvang: 1 stuksGWS 24-230 JH Haakse slijper Ø230mm 2400W 1 stuks Extra handgreep - 1 602 025 022 1 stuks Opnameflens - 1 605 703 099 1 stuks Pensleutel - 1 607 950 048 1 stuks Schermkap - 2 605 510 298 1 stuks Spanmoer - 1 603 340 040 Bijzondere kenmerken: Het krachtige toestel met gering gewicht. Krachtige Champion-motor van 2.400 W voor snel resultaat. Compacte constructie voor goede bediening en controle van de machine. Tegen verdraaien beveiligde beschermkap beschermt de gebruik... (1)
      Bosch GWS 24-230 JH Professional
      • 03165140631068
      • 0601884M03
      • 0 601 884 M03
      4
    • Femi 146 - Werkbankslijpmachine industrial - 2200W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147219248.jpg
      Femi Femi 146 - Werkbankslijpmachine industrial - 2200W 146 - Werkbankslijpmachine industrial - 2200W 146 - Werkbankslijpmachine industrial - 2200W Femi 146 - Werkbankslijpmachine industrial - 2200W\\n\\nKenmerken146 * 3 jaar garantie * Geintegreerde thermische beveiliging * Krachtige en stille inductiemotor * Voldoet aan CE-normen * Compleet met bescherming om ongevallen te voorkomen en geschikt voor afzuigen * START-STOP schakelaar met anti-reset veiligheidsfunctie en met vergrendelbare paddestoelvormige knop Vermogen - 2200 Watt (3 fase motor- 400 Volt) Afmeting mogelijke slijpsteen- 300x40x30 mm Toerental- 1400 tpm Afmeting lxbxh- 77... (1)
      Femi 146 - Werkbankslijpmachine industrial - 2200W
      • 08025191800477
      1
    • Femi 145 - Werkbankslijpmachine industrial - 1500W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147161443.jpg
      Femi Femi 145 - Werkbankslijpmachine industrial - 1500W 145 - Werkbankslijpmachine industrial - 1500W 145 - Werkbankslijpmachine industrial - 1500W Femi 145 - Werkbankslijpmachine industrial - 1500W\\n\\nKenmerken145 * 3 jaar garantie * Geintegreerde thermische beveiliging * Krachtige en stille inductiemotor * Voldoet aan CE-normen * Compleet met bescherming om ongevallen te voorkomen en geschikt voor afzuigen * START-STOP schakelaar met anti-reset veiligheidsfunctie en met vergrendelbare paddestoelvormige knop Vermogen - 1500 Watt (3 fase motor - 400 volt) Afmeting mogelijke slijpsteen - 250x35x25 mm Toerental- 1400 tpm Afmeting lxbxh- ... (1)
      Femi 145 - Werkbankslijpmachine industrial - 1500W
      • 08025191801221
      1
    • Virutex Rechte slijper RO156N
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169030227.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123182123.jpg
      Virutex Virutex Rechte slijper RO156N Rechte slijper RO156N Rechte slijper RO156N Virutex RO156N Rechte slijper 6 mm Rechte slijper voorzien van een 6mm houder, voor het afwerken van metaal. Bijzondere Kenmerken RO156N Het kan gebruikt worden met de meeste standaard accessoires verkrijgbaar. Elektronische snelheidscontrole. Technische gegevens RO 156 N Ingangsvermogen: 750 W Nullastsnelheid: 14.000-30.000 / min Spantanghouder: 6 mm Gewicht: 1,3 Kg Standaard meegeleverd In doos... (1)
      Virutex Rechte slijper RO156N
      • 08421752086463
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 289.75
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 289.75
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 289.75
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 289.75
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 289.75
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 289.75
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 289.75
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 289.75
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 289.75
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 289.75
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 289.75
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 289.75
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 289.75
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 289.75
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 289.75
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 289.75
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 289.75
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 289.75
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 289.75
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 289.75
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 289.75
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 289.75
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 289.75
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 289.75
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 289.75
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 289.75
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 289.75
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 289.75
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 289.75
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 289.75
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 289.75
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 289.75
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 289.75
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 302.02
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 302.02
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 290.40
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 290.40
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 290.40
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 290.40
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 290.40
    • partner@vergelijk.nl