x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Metabo Rechte slijper GE 710 Compact

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Metabo Rechte slijper GE 710 Compact
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Metabo Rechte slijper GE 710 Compact
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Metabo Rechte slijper GE 710 Compact
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110224261.jpg
Metabo Metabo Rechte slijper GE 710 Compact Rechte slijper GE 710 Compact Rechte slijper GE 710 Compact Metabo Rechte slijper GE 710 Compact\\n\\nBeschrijving\\n Vario-Constamatic (VC)-volle-golf elektronica Metabo S-automatic veiligheidsuitschakeling: bij het blokkeren van het gereedschap wordt de stroomtoevoer onmiddellijk onderbroken Herstartbeveiliging Thermische overbelastingsbeveiliging Zeer slank en licht design Geharde en geslepen spantang voor zuiver ronddraaiend gereedschap Robuuste Metabo Marathon-motor Uitschakelkoolborstels Voor de aandrijving van flexibele assen geschikt \\nTechni... (1)
  • 04007430212313
  • 4007430212313
  • 6.00615.00
2
deal
  • Algemene kenmerken
    • Type slijpmachine: Tafelslijpmachine
  • Technische details
    • ashals diameter: 43 mm
    • Maximale huls diameter: 6 mm
    • Nominaal ingangsvermogen: 710
    • Onbelast toerental (max): 34000 rpm
    • Uitgangsvermogen: 430000 mW
  • Design
    • Kleur: Groen
  • 254.10 279.20 EUR 2
    2
    • Toolnation.nl Toolnation.nl
      9.178590075357656 (255)
      Metabo GE710 Compact Rechte Stiftslijper 710 Watt Electronic Compact + 5 jaar dealer garantieBestel nu uw Metabo machine en maak gebruik ...
      254.10, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.272931692148218 (89)
      Metabo Rechte slijper GE 710 Compact\\n\\nBeschrijving\\n Vario-Constamatic (VC)-volle-golf elektronica Metabo S-automatic veiligheidsuit...279.20, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Bosch GWS 18-125 V-LI (zonder accu)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145792068.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212584149.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158231419.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158231423.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147726313.jpg
      Bosch Bosch GWS 18-125 V-LI (zonder accu) GWS 18-125 V-LI (zonder accu) GWS 18-125 V-LI (zonder accu) * 18V-Li-ion. * 125mm. * Onbelast toerental 10.000tpm. * Beschermkap met klem. * Inclusief 2 positie handgreep. * Schijfdiameter 125mm. * Inclusief L-BOXX. * Let op, dit artikel wordt geleverd zonder accu's en lader. (1)
      Bosch GWS 18-125 V-LI (zonder accu)
      • 03165140726399
      • 060193A308
      • 0 601 93A 308
      7
    • Scheppach 10'' Tiger 2500
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175837429.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199045418.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199045417.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199045370.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199045420.jpg
      Scheppach Scheppach 10'' Tiger 2500 10'' Tiger 2500 10'' Tiger 2500 De Scheppach Natslijpmachine 10" Tiger 2500 met kaliber 70, verstekgeleider en slijppasta. Deze slijpmachine is ideaal voor thuis, licht industrieel werk of voor de professional. De natslijpmachine geeft keer op keer een perfect en scherp resultaat. Zelfs voor een beginner is deze slijpmachine eenvoudig te gebruiken. Er worden verschillende handige accessoires bij deze natslijpmachine geleverd. Kenmerken: * De perfecte keuze voor ambachtslieden * Solide poedergecoate omhulsel, waterproof moto... (15)
      Scheppach 10'' Tiger 2500
      • 04046664037491
      • 5903202901
      6
      deal
    • Powerplus POWE20020
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182807238.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107390162.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107390159.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107390160.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117886530.jpg
      Powerplus Powerplus POWE20020 POWE20020 POWE20020 Powerplus POWE20020 Elektrische haakse slijper - 900W - 125mm schijfdiameter - Incl. accessoires - Excl. slijpschijf 125mm (1)
      Powerplus POWE20020
      • 05400338072598
      • POWE20020
      2
    • Powerplus POWE20010
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213098358.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/77312962.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/77312963.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100742368.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/77312960.jpg
      Powerplus Powerplus POWE20010 POWE20010 POWE20010 Powerplus POWE20010 Haakse slijper 650 W Ø115 mm schijfdiameter (1)
      Powerplus POWE20010
      • 05400338072581
      • POWE20010
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 187.46
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 187.46
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 187.46
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 187.46
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 187.46
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 187.46
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 187.46
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 187.46
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 187.46
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 187.46
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 187.46
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 205.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 205.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 208.24
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 208.24
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 208.24
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 208.24
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 208.24
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 208.24
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 208.24
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 208.24
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 208.24
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 208.24
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 208.24
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 208.24
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 253.88
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 253.88
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 264.26
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 264.26
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 264.26
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 264.26
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 264.26
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 264.26
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 264.26
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 264.26
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 264.26
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 279.20
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 279.20
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 254.10
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 254.10
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 254.10
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 254.10
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 254.10
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 254.10
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 254.10
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 254.10
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 254.10
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 254.10
    • partner@vergelijk.nl