x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Makita GA9020KD

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Makita GA9020KD
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Makita GA9020KD
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Makita GA9020KD
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152211288.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208331167.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210447933.jpg
Makita Makita GA9020KD GA9020KD GA9020KD GA9020KD | 230mm haakse slijper * Krachtige 2200 Watt motor. * Lagers zijn beter bestand tegen stof door drievoudige labyrintafdichting en daardoor duurzamer. * Het anker is door de zig-zag coating en het veld is door de poeder-coating vernislaag beter beschermd tegen stof en daardoor duurzamer. * Lagere motortemperatuur onder belasting en daardoor duurzamer. * Goed tegen stof beschermde schakelaar, daardoor duurzamer Technische gegevens: * Opgenomen vermogen 2200 Watt * Aansluiting/opname M1... (2)
  • 00088381070430
  • GA9020KD
3
  • Technische details
    • Grinding disc diameter: 230 mm
    • Rotatiesnelheid: 6600 rpm
    • Stroomverbruik: 2200 Watt
  • Algemene kenmerken
    • Type slijpmachine: Haakse slijper
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs, Groen
  • 142.90 156.54 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Stroomverbruik: 2200 W Stationair toerental: 6600 min-1 Slijpschijf diameter: 230 mm Schroefdraad: M14 x 2 Gewicht van het apparaat zonde...142.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.217574087839113 (87)
      GA9020KD | 230mm haakse slijper * Krachtige 2200 Watt motor. * Lagers zijn beter bestand tegen stof door drievoudige labyrintafdichting e...156.54, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      GA9020KD | 230mm haakse slijper | in koffer156.54, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Black & Decker BLACK+DECKER BEG210-QS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107629531.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107629527.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107629530.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107629529.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107629528.jpg
      Black & Decker Black & Decker BLACK+DECKER BEG210-QS BLACK+DECKER BEG210-QS BLACK+DECKER BEG210-QS (2)
      Black & Decker BLACK+DECKER BEG210-QS
      • 05035048677384
      • BEG210-QS
      • 612559
      1
    • Bosch X-LOCK GWX 19-125 S Haakse Slijper 125mm 1900W 06017C8002
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147172195.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147068434.jpg
      Bosch Bosch X-LOCK GWX 19-125 S Haakse Slijper 125mm 1900W 06017C8002 X-LOCK GWX 19-125 S Haakse Slijper 125mm 1900W 06017C8002 X-LOCK GWX 19-125 S Haakse Slijper 125mm 1900W 06017C8002 Bosch X-LOCK GWX 19-125 S Haakse Slijper 125mm 1900W + 5 jaar dealer garantie! 06017C8002Nu totaal 5 jaar garantie op Bosch Blauw Machines(*)(*) boven op de fabrieksgarantie van Bosch ontvangt u van ons 2 jaar TOOLPLUS* warranty extra.ToolNation TOOLPLUS* Warranty: 2 jaar extra toolplus garantie op elektrisch gereedschapX-LOCK is een nieuw 2-delig wisselsysteem om accessoires van haakse slijpmachines met slechts één klik te wisselen. De X-vormige interface van de slijpmachinekop en het access... (1)
      Bosch X-LOCK GWX 19-125 S Haakse Slijper 125mm 1900W 06017C8002
      • 03165140962490
      7
    • Bosch GWS 24-230 JH Professional
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110224008.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143088973.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143088972.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143088971.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161799188.jpg
      Bosch Bosch GWS 24-230 JH Professional GWS 24-230 JH Professional GWS 24-230 JH Professional Leveringsomvang: 1 stuksGWS 24-230 JH Haakse slijper Ø230mm 2400W 1 stuks Extra handgreep - 1 602 025 022 1 stuks Opnameflens - 1 605 703 099 1 stuks Pensleutel - 1 607 950 048 1 stuks Schermkap - 2 605 510 298 1 stuks Spanmoer - 1 603 340 040 Bijzondere kenmerken: Het krachtige toestel met gering gewicht. Krachtige Champion-motor van 2.400 W voor snel resultaat. Compacte constructie voor goede bediening en controle van de machine. Tegen verdraaien beveiligde beschermkap beschermt de gebruik... (1)
      Bosch GWS 24-230 JH Professional
      • 03165140631068
      • 0601884M03
      • 0 601 884 M03
      4
    • Bosch - Lengte-aanslag
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151794492.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100853200.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228387458.jpg
      Bosch Bosch - Lengte-aanslag - Lengte-aanslag - Lengte-aanslag De Bosch Professional lengteaanslag kan gebruikt worden op de Bosch Professional cirkelzaag GKS 55, GKS 65, GKS 66 CE, GKS 75 S, GKS 85, GKS 85 G, GKS 85 S, GKS 160 (1)
      Bosch - Lengte-aanslag
      • 03165140019033
      3
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 158.41
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 158.41
      • Thu Mar 03 00:00:00 CET 2022 158.41
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 156.54
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 156.54
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 156.54
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 156.54
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 156.54
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 156.54
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 156.54
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 156.54
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 156.54
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 156.54
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 156.54
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 156.54
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 156.54
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 156.54
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 156.54
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 156.54
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 156.54
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 156.54
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 156.54
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 156.54
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 129.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 129.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 129.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 129.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 129.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 129.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 129.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 129.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 142.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 142.90
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 156.54
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 156.54
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 156.54
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 156.54
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 156.54
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 156.54
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 156.54
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 156.54
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 156.54
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 156.54
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 156.54
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 156.54
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 142.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 142.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 142.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 142.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 142.90
    • partner@vergelijk.nl