x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Makita 9558HNR (NBR) Haakse slijper - 840W - 125mm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Makita 9558HNR (NBR) Haakse slijper - 840W - 125mm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Makita 9558HNR (NBR) Haakse slijper - 840W - 125mm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Makita 9558HNR (NBR) Haakse slijper - 840W - 125mm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152210707.jpg
Makita Makita 9558HNR (NBR) Haakse slijper - 840W - 125mm 9558HNR (NBR) Haakse slijper - 840W - 125mm 9558HNR (NBR) Haakse slijper - 840W - 125mm Standaard meegeleverd 1x Nokkensleutel 1x Binnenflens 1x Sluitmoer 1x Handgreep 1x Beschermkap Bijzondere kenmerken Stofbescherming anker, veld en lagers door labyrintafdichting. Stofdichte schakelaar met lange levensduur. Maximale levensduur door extra gecoate anker- en veldwikkelingen tegen binnendringend gruis. Kleine, handzame 125 mm slijper. Het tandwielhuis is in 4 stappen 360° te draaien. Laag geluidsniveau. Specificaties Opgenomen vermogen 840 Watt Aansluiting/opname M14 Diameter slij... (1)
  • 00088381095051
2
  • 73.08 78.03 EUR 2
    2
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.217574087839113 (87)
      \\n De Makita 9558HN 125mm 840w haakse slijper heeft een maximale levensduur door extra gecoate anker- en veldwikkelingen tegen binnendri...73.08, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Gereedschapcentrum.nl Gereedschapcentrum.nl
      9.01373958766427 (542)
      Standaard meegeleverd 1x Nokkensleutel 1x Binnenflens 1x Sluitmoer 1x Handgreep 1x Beschermkap Bijzondere kenmerken Stofbescherming anker...78.03, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Black & Decker BLACK+DECKER BEG210-QS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107629531.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107629527.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107629530.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107629529.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107629528.jpg
      Black & Decker Black & Decker BLACK+DECKER BEG210-QS BLACK+DECKER BEG210-QS BLACK+DECKER BEG210-QS (2)
      Black & Decker BLACK+DECKER BEG210-QS
      • 05035048677384
      • BEG210-QS
      • 612559
      1
    • Bosch X-LOCK GWX 19-125 S Haakse Slijper 125mm 1900W 06017C8002
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147172195.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147068434.jpg
      Bosch Bosch X-LOCK GWX 19-125 S Haakse Slijper 125mm 1900W 06017C8002 X-LOCK GWX 19-125 S Haakse Slijper 125mm 1900W 06017C8002 X-LOCK GWX 19-125 S Haakse Slijper 125mm 1900W 06017C8002 Bosch X-LOCK GWX 19-125 S Haakse Slijper 125mm 1900W + 5 jaar dealer garantie! 06017C8002Nu totaal 5 jaar garantie op Bosch Blauw Machines(*)(*) boven op de fabrieksgarantie van Bosch ontvangt u van ons 2 jaar TOOLPLUS* warranty extra.ToolNation TOOLPLUS* Warranty: 2 jaar extra toolplus garantie op elektrisch gereedschapX-LOCK is een nieuw 2-delig wisselsysteem om accessoires van haakse slijpmachines met slechts één klik te wisselen. De X-vormige interface van de slijpmachinekop en het access... (1)
      Bosch X-LOCK GWX 19-125 S Haakse Slijper 125mm 1900W 06017C8002
      • 03165140962490
      7
    • Bosch GWS 24-230 JH Professional
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110224008.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143088973.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143088972.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143088971.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161799188.jpg
      Bosch Bosch GWS 24-230 JH Professional GWS 24-230 JH Professional GWS 24-230 JH Professional Leveringsomvang: 1 stuksGWS 24-230 JH Haakse slijper Ø230mm 2400W 1 stuks Extra handgreep - 1 602 025 022 1 stuks Opnameflens - 1 605 703 099 1 stuks Pensleutel - 1 607 950 048 1 stuks Schermkap - 2 605 510 298 1 stuks Spanmoer - 1 603 340 040 Bijzondere kenmerken: Het krachtige toestel met gering gewicht. Krachtige Champion-motor van 2.400 W voor snel resultaat. Compacte constructie voor goede bediening en controle van de machine. Tegen verdraaien beveiligde beschermkap beschermt de gebruik... (1)
      Bosch GWS 24-230 JH Professional
      • 03165140631068
      • 0601884M03
      • 0 601 884 M03
      4
    • Bosch - Lengte-aanslag
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151794492.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100853200.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228387458.jpg
      Bosch Bosch - Lengte-aanslag - Lengte-aanslag - Lengte-aanslag De Bosch Professional lengteaanslag kan gebruikt worden op de Bosch Professional cirkelzaag GKS 55, GKS 65, GKS 66 CE, GKS 75 S, GKS 85, GKS 85 G, GKS 85 S, GKS 160 (1)
      Bosch - Lengte-aanslag
      • 03165140019033
      3
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 64.89
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 64.89
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 64.39
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 64.39
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 64.38
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 64.38
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 64.38
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 74.49
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 74.49
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 74.49
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 74.49
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 73.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 73.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 73.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 73.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 73.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 73.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 73.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 73.50
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 72.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 72.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 72.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 72.99
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 72.99
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 72.49
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 72.49
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 72.49
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 72.49
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 71.49
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 71.49
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 71.49
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 73.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 73.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 73.59
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 73.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 73.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 73.59
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 73.59
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 73.59
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 73.59
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 73.08
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 73.08
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 67.44
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 62.48
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 62.48
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 73.08
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 73.08
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 73.08
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 73.08
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 73.08
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 73.08
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 73.08
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 73.08
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 73.08
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 73.08
    • partner@vergelijk.nl