x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bosch PWS 750-115

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bosch PWS 750-115
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bosch PWS 750-115
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bosch PWS 750-115
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213156261.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155152579.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158344335.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158230748.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158230750.jpg
Bosch Bosch PWS 750-115 PWS 750-115 PWS 750-115 Bosch Groen PWS 700-115 Haakse slijper - 750W - 115mm - 06033A2400 Belangrijke kenmerken * De Bosch haakse slijper PWS 700-115 is vanwege zijn compacte ontwerp en geringe gewicht een slijpmachine met altijd veilige en gecontroleerde bediening. * De slijper is veelzijdig bruikbaar voor (door)slijpen, op maat slijpen en borstelen van metaal, tegels en betonstenen. * Flexibel en veilig dankzij verstelling van beschermkap zonder gebruik van gereedschap en codering van de beschermkap voor vermijde... (1)
  • 03165140593939
  • 469381
  • 06033A2400
1
  • Technische details
    • Grinding disc diameter: 115 mm
    • Rotatiesnelheid: 12000 rpm
    • Stroomverbruik: 750 Watt
    • Type stroombron: Lichtnet
    • Lengte snoer: 2.5 m
    • Soft start: Nee
    • Vermogen: 750 Watt
  • Algemene kenmerken
    • Type slijpmachine: Haakse slijper
    • Draaibare slijpkop: Ja
    • Garantie: 2 jaar
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 1 g
  • Design
    • Kleur: Groen
  • Prestatie
    • Traploos instelbaar: Nee
  • 63.53 63.53 EUR 1
    1
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.217574087839113 (87)
      Bosch Groen PWS 700-115 Haakse slijper - 750W - 115mm - 06033A2400 Belangrijke kenmerken * De Bosch haakse slijper PWS 700-115 is vanwege...63.53, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Black & Decker BLACK+DECKER BEG210-QS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107629531.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107629527.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107629530.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107629529.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107629528.jpg
      Black & Decker Black & Decker BLACK+DECKER BEG210-QS BLACK+DECKER BEG210-QS BLACK+DECKER BEG210-QS (2)
      Black & Decker BLACK+DECKER BEG210-QS
      • 05035048677384
      • BEG210-QS
      • 612559
      1
    • Bosch X-LOCK GWX 19-125 S Haakse Slijper 125mm 1900W 06017C8002
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147172195.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147068434.jpg
      Bosch Bosch X-LOCK GWX 19-125 S Haakse Slijper 125mm 1900W 06017C8002 X-LOCK GWX 19-125 S Haakse Slijper 125mm 1900W 06017C8002 X-LOCK GWX 19-125 S Haakse Slijper 125mm 1900W 06017C8002 Bosch X-LOCK GWX 19-125 S Haakse Slijper 125mm 1900W + 5 jaar dealer garantie! 06017C8002Nu totaal 5 jaar garantie op Bosch Blauw Machines(*)(*) boven op de fabrieksgarantie van Bosch ontvangt u van ons 2 jaar TOOLPLUS* warranty extra.ToolNation TOOLPLUS* Warranty: 2 jaar extra toolplus garantie op elektrisch gereedschapX-LOCK is een nieuw 2-delig wisselsysteem om accessoires van haakse slijpmachines met slechts één klik te wisselen. De X-vormige interface van de slijpmachinekop en het access... (1)
      Bosch X-LOCK GWX 19-125 S Haakse Slijper 125mm 1900W 06017C8002
      • 03165140962490
      7
    • Bosch GWS 24-230 JH Professional
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110224008.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143088973.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143088972.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143088971.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161799188.jpg
      Bosch Bosch GWS 24-230 JH Professional GWS 24-230 JH Professional GWS 24-230 JH Professional Leveringsomvang: 1 stuksGWS 24-230 JH Haakse slijper Ø230mm 2400W 1 stuks Extra handgreep - 1 602 025 022 1 stuks Opnameflens - 1 605 703 099 1 stuks Pensleutel - 1 607 950 048 1 stuks Schermkap - 2 605 510 298 1 stuks Spanmoer - 1 603 340 040 Bijzondere kenmerken: Het krachtige toestel met gering gewicht. Krachtige Champion-motor van 2.400 W voor snel resultaat. Compacte constructie voor goede bediening en controle van de machine. Tegen verdraaien beveiligde beschermkap beschermt de gebruik... (1)
      Bosch GWS 24-230 JH Professional
      • 03165140631068
      • 0601884M03
      • 0 601 884 M03
      4
    • Bosch - Lengte-aanslag
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151794492.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100853200.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228387458.jpg
      Bosch Bosch - Lengte-aanslag - Lengte-aanslag - Lengte-aanslag De Bosch Professional lengteaanslag kan gebruikt worden op de Bosch Professional cirkelzaag GKS 55, GKS 65, GKS 66 CE, GKS 75 S, GKS 85, GKS 85 G, GKS 85 S, GKS 160 (1)
      Bosch - Lengte-aanslag
      • 03165140019033
      3
    • min
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 63.53
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 63.53
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 63.53
    • partner@vergelijk.nl