x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bosch - Lengte-aanslag

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bosch - Lengte-aanslag
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bosch - Lengte-aanslag
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bosch - Lengte-aanslag
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151794492.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232902133.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228387458.jpg?ts=1
Bosch Bosch - Lengte-aanslag - Lengte-aanslag - Lengte-aanslag Bosch Lengte aanslag voor GKS HandcirkelzaagPassend bij GKS 55; GKS 65; GKS 66 CE; GKS 75 S; GKS 85; GKS 85 G; GKS 85 S; GKS 160 Professional. GKS 55; GKS 65; GKS 66 CE; GKS 75 S; GKS 85; GKS 85 G; GKS 85 S; GKS 160... (1)
  • 03165140019033
4
  • Algemene kenmerken
    • Type slijpmachine: Haakse slijper
  • Design
    • Kleur: Multi, Groen
  • 24.84 42.95 EUR 4
    4
    • Gamma.nl Gamma.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Bosch Professional lengteaanslag kan gebruikt worden op de Bosch Professional cirkelzaag GKS 55, GKS 65, GKS 66 CE, GKS 75 S, GKS 85, ...24.84, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Toolsvoordelig.nl Toolsvoordelig.nl
      5.104637785019441 (3)
      Passend bij GKS 55; GKS 65; GKS 66 CE; GKS 75 S; GKS 85; GKS 85 G; GKS 85 S; GKS 16025.95, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Toolnation.nl Toolnation.nl
      9.178590075357656 (255)
      Bosch Lengte aanslag voor GKS HandcirkelzaagPassend bij GKS 55; GKS 65; GKS 66 CE; GKS 75 S; GKS 85; GKS 85 G; GKS 85 S; GKS 160 Professi...
      32.72, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Mastertools.nl Mastertools.nl
      5.045480497826452 (6)
      Lengte-aanslagPassend bij GKS 55; GKS 65; GKS 66 CE; GKS 75 S; GKS 85; GKS 85 G; GKS 85 S; GKS 160 Professional42.95, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Milwaukee AG 16-125 XC
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103140170.jpg?ts=1
      Milwaukee Milwaukee AG 16-125 XC AG 16-125 XC AG 16-125 XC Milwaukee AG 16-125 XC Haakse slijpmachine\\n\\nBijzonderheden\\n· Krachtige 1520 Watt ProTector motor - epoxyhars ommantelde stator en heavy duty wikkelbescherming voor verhoogde levensduur van de machine · Digitale tacho-elektronica met constant toerental onder belasting, zachte aanloop, thermische overbelastingsbeveiliging en toerentalbegrenzing · FIXTEC-spanmoer voor snel en gemakkelijk verwisselen van slijpschijven, zonder sleutel · Breukbestendige beschermkap met gepatenteerde snelverst... (1)
      Milwaukee AG 16-125 XC
      • 04002395235797
      • 4933407270
      1
    • Metabo Haakse slijper WEBA 17-125 Quick
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133135172.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127488415.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127488417.jpg?ts=1
      Metabo Metabo Haakse slijper WEBA 17-125 Quick Haakse slijper WEBA 17-125 Quick Haakse slijper WEBA 17-125 Quick Metabo WEBA 17-125 Quick Protect Haakse Slijper 125 mm \\n\\n Bijzondere kenmerken * Tacho-Constamatic (TC) Regelelectronica voor onstant toerental * Uitgevoerd met Schijfrem en Autobalancer * Nieuwe Metabo Marathon-motor * Metabo S-automatic veiligheidskoppeling * Zonder gereedschap verstelbare beschermkap * Draaibaar tandwielhuis * Afschakelkoolborstels * Autobalancer voor minimale trillingen en langere levensduur van de machine * Snelle stop van slijpschijf na het uitschakelen binnen 2 sec... (1)
      Metabo Haakse slijper WEBA 17-125 Quick
      • 04007430246196
      • 600514000
      1
    • Femi 243 - Werkbankslijpmachine industrial - 850W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147205624.jpg?ts=1
      Femi Femi 243 - Werkbankslijpmachine industrial - 850W 243 - Werkbankslijpmachine industrial - 850W 243 - Werkbankslijpmachine industrial - 850W Femi 243 - Werkbankslijpmachine industrial - 850W\\n\\nKenmerken243 * 3 jaar garantie * Geintegreerde thermische beveiliging * Krachtige en stille inductiemotor * Voldoet aan CE-normen * Compleet met bescherming om ongevallen te voorkomen en geschikt voor afzuigen * START-STOP schakelaar met anti-reset veiligheidsfunctie en met vergrendelbare paddestoelvormige knop Vermogen - 850 Watt (3fase motor - 400 Volt) Afmeting mogelijke slijpsteen - 200x25x20 mm Toerental- 2800 tpm Afmeting lxbxh- 570... (1)
      Femi 243 - Werkbankslijpmachine industrial - 850W
      • 08025191800866
      1
    • Femi 146 - Werkbankslijpmachine industrial - 2200W
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147219248.jpg?ts=1
      Femi Femi 146 - Werkbankslijpmachine industrial - 2200W 146 - Werkbankslijpmachine industrial - 2200W 146 - Werkbankslijpmachine industrial - 2200W Femi 146 - Werkbankslijpmachine industrial - 2200W\\n\\nKenmerken146 * 3 jaar garantie * Geintegreerde thermische beveiliging * Krachtige en stille inductiemotor * Voldoet aan CE-normen * Compleet met bescherming om ongevallen te voorkomen en geschikt voor afzuigen * START-STOP schakelaar met anti-reset veiligheidsfunctie en met vergrendelbare paddestoelvormige knop Vermogen - 2200 Watt (3 fase motor- 400 Volt) Afmeting mogelijke slijpsteen- 300x40x30 mm Toerental- 1400 tpm Afmeting lxbxh- 77... (1)
      Femi 146 - Werkbankslijpmachine industrial - 2200W
      • 08025191800477
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 25.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 25.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 23.94
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 23.94
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 23.94
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 24.84
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 24.84
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 24.84
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 24.84
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 24.84
    • partner@vergelijk.nl