x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bosch GWS 11-125 P

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bosch GWS 11-125 P
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bosch GWS 11-125 P
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bosch GWS 11-125 P
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100942474.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/40667796.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/40667797.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135128491.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135128485.jpg
Bosch Bosch GWS 11-125 P GWS 11-125 P GWS 11-125 P Leveringsomvang: 1 stuks GWS 11-125 P Haakse slijper Ø125mm 1100W 1 stuks Beschermkap - 1 605 510 365 1 stuks Extra handgreep Vibration Control - 2 602 025 171 1 stuks Pensleutel - 1 607 950 043 1 stuks Spanmoer - 1 603 340 040 1 stuks Opnameflens (ET-nr. 2 605 703 014) Bijzondere kenmerken: De nieuwe serie PROtection haakse slijpmachines: robuust, perfecte bediening en uitstekende gebruikersbescherming. Uitstekende gebruikersbescherming: de PROtection-schakelaar schakelt de machine onmiddell... (1)
  • 03165140717823
  • 0 601 792 202
  • 0601792202
4
deal
  • Technische details
    • Grinding disc diameter: 125 mm
    • Rotatiesnelheid: 11500 rpm
    • Stroomverbruik: 1100 Watt
    • Type stroombron: AC
    • Input vermogen: 1100 Watt
  • Algemene kenmerken
    • Type slijpmachine: Haakse slijper
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 10.2 cm
  • Design
    • Kleur: Multi, Groen, Blauw
  • 130.99 229.03 EUR 4
    4
    • Toolsvoordelig.nl Toolsvoordelig.nl
      5.104637785019441 (3)
      De nieuwe serie PROtection haakse slijpmachines: robuust, perfecte bediening en uitstekende gebruikersbescherming Uitstekende gebruikersb...
      130.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.217574087839113 (87)
      Bosch Haakse slijpmachine GWS 11-125 P * De nieuwe serie PROtection haakse slijpmachines: robuust, perfecte bediening en uitstekende gebr...143.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Mastertools.nl Mastertools.nl
      5.045480497826452 (6)
      Leveringsomvang: 1 stuks GWS 11-125 P Haakse slijper Ø125mm 1100W 1 stuks Beschermkap - 1 605 510 365 1 stuks Extra handgreep Vibration C...150.12, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Mijnijzerwaren.nl Mijnijzerwaren.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De nieuwe serie PROtection haakse slijpmachines: robuust, perfecte bediening en uitstekende gebruikersbescherming\\\\nUitstekende gebruik...229.03, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Black & Decker BLACK+DECKER BEG210-QS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107629531.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107629527.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107629530.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107629529.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107629528.jpg
      Black & Decker Black & Decker BLACK+DECKER BEG210-QS BLACK+DECKER BEG210-QS BLACK+DECKER BEG210-QS (2)
      Black & Decker BLACK+DECKER BEG210-QS
      • 05035048677384
      • BEG210-QS
      • 612559
      1
    • Bosch X-LOCK GWX 19-125 S Haakse Slijper 125mm 1900W 06017C8002
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147172195.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147068434.jpg
      Bosch Bosch X-LOCK GWX 19-125 S Haakse Slijper 125mm 1900W 06017C8002 X-LOCK GWX 19-125 S Haakse Slijper 125mm 1900W 06017C8002 X-LOCK GWX 19-125 S Haakse Slijper 125mm 1900W 06017C8002 Bosch X-LOCK GWX 19-125 S Haakse Slijper 125mm 1900W + 5 jaar dealer garantie! 06017C8002Nu totaal 5 jaar garantie op Bosch Blauw Machines(*)(*) boven op de fabrieksgarantie van Bosch ontvangt u van ons 2 jaar TOOLPLUS* warranty extra.ToolNation TOOLPLUS* Warranty: 2 jaar extra toolplus garantie op elektrisch gereedschapX-LOCK is een nieuw 2-delig wisselsysteem om accessoires van haakse slijpmachines met slechts één klik te wisselen. De X-vormige interface van de slijpmachinekop en het access... (1)
      Bosch X-LOCK GWX 19-125 S Haakse Slijper 125mm 1900W 06017C8002
      • 03165140962490
      7
    • Bosch GWS 24-230 JH Professional
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110224008.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143088973.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143088972.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143088971.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161799188.jpg
      Bosch Bosch GWS 24-230 JH Professional GWS 24-230 JH Professional GWS 24-230 JH Professional Leveringsomvang: 1 stuksGWS 24-230 JH Haakse slijper Ø230mm 2400W 1 stuks Extra handgreep - 1 602 025 022 1 stuks Opnameflens - 1 605 703 099 1 stuks Pensleutel - 1 607 950 048 1 stuks Schermkap - 2 605 510 298 1 stuks Spanmoer - 1 603 340 040 Bijzondere kenmerken: Het krachtige toestel met gering gewicht. Krachtige Champion-motor van 2.400 W voor snel resultaat. Compacte constructie voor goede bediening en controle van de machine. Tegen verdraaien beveiligde beschermkap beschermt de gebruik... (1)
      Bosch GWS 24-230 JH Professional
      • 03165140631068
      • 0601884M03
      • 0 601 884 M03
      4
    • Bosch - Lengte-aanslag
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151794492.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100853200.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228387458.jpg
      Bosch Bosch - Lengte-aanslag - Lengte-aanslag - Lengte-aanslag De Bosch Professional lengteaanslag kan gebruikt worden op de Bosch Professional cirkelzaag GKS 55, GKS 65, GKS 66 CE, GKS 75 S, GKS 85, GKS 85 G, GKS 85 S, GKS 160 (1)
      Bosch - Lengte-aanslag
      • 03165140019033
      3
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 125.20
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 130.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 130.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 130.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 130.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 130.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 130.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 130.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 130.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 130.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 130.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 130.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 130.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 130.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 130.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 130.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 130.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 130.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 130.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 130.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 130.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 130.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 130.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 130.99
    • partner@vergelijk.nl