x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapzakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Wechsel slaapzak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapzak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Wechsel Pump Air Zero-G Line Bag, grijs 2021 Compressiezakken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185999140.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185999141.jpg
      Wechsel Wechsel Pump Air Zero-G Line Bag, grijs 2021 Compressiezakken Pump Air Zero-G Line Bag, grijs 2021 Compressiezakken Pump Air Zero-G Line Bag, grijs 2021 Compressiezakken Waterdichte pompzak met dubbele functie blaast de mat op en houdt de uitrusting droog (1)
      Wechsel Pump Air Zero-G Line Bag, grijs 2021 Compressiezakken
      • 04250635609437
      2
      36.90 EUR
    • Wechsel Travel Line Tarp L, beige 2021 Schaduwdoeken & Tarps
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186197316.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183261089.jpg
      Wechsel Wechsel Travel Line Tarp L, beige 2021 Schaduwdoeken & Tarps Travel Line Tarp L, beige 2021 Schaduwdoeken & Tarps Travel Line Tarp L, beige 2021 Schaduwdoeken & Tarps Type: tarp; Maat (L x B x H): 400 x435; Verpakkingsgrootte (L x B x H): 39 x 10; Gewicht: 1600 g (1)
      Wechsel Travel Line Tarp L, beige 2021 Schaduwdoeken & Tarps
      • 04250635604265
      1
      deal
      125.99 EUR
    • Wechsel Dreamcatcher 10° bt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174546953.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155579594.jpg
      Wechsel Wechsel Dreamcatcher 10° bt Dreamcatcher 10° bt Dreamcatcher 10° bt In de Wechsel Dreamcatcher 10° BT dekenslaapzak blijf je lekker warm bij temperaturen tot 10 graden. De slaapzak is gevuld met synthetische holle vezels. Deze vezels houden hierdoor lucht opgewarmd door je lichaamstemperatuur goed vast. Zowel de rits als de kraag zijn voorzien van een tochtstrip om kou buiten te sluiten. Heb je het toch koud? Veel warmte verlies je via je hoofd, dus trek de capuchon dan maar goed aan met de trekkoordjes. (1)
      Wechsel Dreamcatcher 10° bt
      • 04250635608874
      1
      89.89 EUR
    • Wechsel Dreamcatcher 10° medium
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174545787.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155579416.jpg
      Wechsel Wechsel Dreamcatcher 10° medium Dreamcatcher 10° medium Dreamcatcher 10° medium In de Wechsel Dreamcatcher 10° mummieslaapzak blijf je lekker warm bij temperaturen tot 10 graden. De slaapzak is gevuld met synthetische holle vezels. Deze vezels houden hierdoor lucht opgewarmd door je lichaamstemperatuur goed vast. Zowel de rits als de kraag zijn voorzien van een tochtstrip om kou buiten te sluiten. Heb je het toch koud? Veel warmte verlies je via je hoofd, dus trek de capuchon dan maar goed aan met de trekkoordjes. De medium maat maakt de slaapzak geschikt voor mensen met... (1)
      Wechsel Dreamcatcher 10° medium
      • 04250635608850
      1
      79.89 EUR
    • Wechsel Dreamcatcher 10° large
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174545786.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155579427.jpg
      Wechsel Wechsel Dreamcatcher 10° large Dreamcatcher 10° large Dreamcatcher 10° large In de Wechsel Dreamcatcher 10° mummieslaapzak blijf je lekker warm bij temperaturen tot 10 graden. De slaapzak is gevuld met synthetische holle vezels. Deze vezels houden hierdoor lucht opgewarmd door je lichaamstemperatuur goed vast. Zowel de rits als de kraag zijn voorzien van een tochtstrip om kou buiten te sluiten. Heb je het toch koud? Veel warmte verlies je via je hoofd, dus trek de capuchon dan maar goed aan met de trekkoordjes. De large maat maakt de slaapzak geschikt voor mensen met ... (1)
      Wechsel Dreamcatcher 10° large
      • 04250635608867
      1
      89.89 EUR
    • Wechsel Dreamcatcher 0° large
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174547056.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155579797.jpg
      Wechsel Wechsel Dreamcatcher 0° large Dreamcatcher 0° large Dreamcatcher 0° large In de Wechsel Dreamcatcher 0° slaapzak blijf je lekker warm bij temperaturen tot het vriespunt. De slaapzak is gevuld met synthetische holle vezels. Deze vezels houden hierdoor lucht opgewarmd door je lichaamstemperatuur goed vast. Zowel de rits als de kraag zijn voorzien van een tochtstrip om kou buiten te sluiten. Heb je het toch koud? Veel warmte verlies je via je hoofd, dus trek de capuchon dan maar goed aan met de trekkoordjes. De large maat maakt de slaapzak geschikt voor mensen met een... (1)
      Wechsel Dreamcatcher 0° large
      • 04250635608843
      1
      99.89 EUR
    • Wechsel Wing Travel Line Luifel, bruin 2021 Schaduwdoeken & Tarps
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161243605.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183264372.jpg
      Wechsel Wechsel Wing Travel Line Luifel, bruin 2021 Schaduwdoeken & Tarps Wing Travel Line Luifel, bruin 2021 Schaduwdoeken & Tarps Wing Travel Line Luifel, bruin 2021 Schaduwdoeken & Tarps Type: tarp; Zon- & wind bescherming: 100 % polyester; Waterzuil: 5000 mm; Tentstokken: aluminium stokken; Maat (L x B x H): 300 x 325/225; Verpakkingsgrootte (L x B x H): 33 x 13; Coating: PU; Gewicht: 960 g; Aanvullende gegevens: Tentstokken 1 incl, 155 x 1,3 mm, Stevige Pin Pin Pin (aluminium), Materiaal: Ripstop polyester, PU-gecoat 2,5 kg scheurvastheid (1)
      Wechsel Wing Travel Line Luifel, bruin 2021 Schaduwdoeken & Tarps
      • 04250635604241
      1
      83.99 EUR
    • Wechsel Travel Line Tarp S, bruin 2021 Schaduwdoeken & Tarps
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185121439.jpg
      Wechsel Wechsel Travel Line Tarp S, bruin 2021 Schaduwdoeken & Tarps Travel Line Tarp S, bruin 2021 Schaduwdoeken & Tarps Travel Line Tarp S, bruin 2021 Schaduwdoeken & Tarps Type: tarp; Maat (L x B x H): 290 x 400; Gewicht: 1120 g (1)
      Wechsel Travel Line Tarp S, bruin 2021 Schaduwdoeken & Tarps
      • 04250635604258
      1
      94.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Puckababy DEFAULT
        • puckababy
      • Nomad DEFAULT
        • nomad
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Lodger DEFAULT
        • lodger
      • Love to Dream DEFAULT
        • love_to_dream
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 tot €100 (low)
      • €100 tot €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Merken (brand):
      • Nomad (nomad)
      • Vaude (vaude)
      • Puckababy (puckababy)
      • Meyco (meyco)
      • Marmot (marmot)
      • Outwell (outwell)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Carinthia (carinthia)
      • Highlander (highlander)
      • Coleman (coleman)
      • Kelty (kelty)
      • Jollein (jollein)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Yeti (yeti)
      • High Peak (high_peak)
      • 101 Inc (101_inc)
      • Abbey (abbey)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Ajax (ajax)
      • Alpine (alpine)
      • Alvi (alvi)
      • Alvivo (alvivo)
      • Arva (arva)
      • Atipick (atipick)
      • Babys Only (babys_only)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Beeren (beeren)
      • Bergans (bergans)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blackroll (blackroll)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Briljant (briljant)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • Brunner (brunner)
      • Camp (camp)
      • Camp Active (camp_active)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Carrefour (carrefour)
      • Childhome (childhome)
      • Cocoon (cocoon)
      • Crux (crux)
      • David Fussenegger (david_fussenegger)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Deryan (deryan)
      • Deuba (deuba)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Dooky (dooky)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fosco (fosco)
      • Fostex (fostex)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Fresk (fresk)
      • Froyak (froyak)
      • Fun (fun)
      • Fun & Feest (fun_feest)
      • Gabbag (gabbag)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Grüezi Bag (gru_ezi_bag)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Hannah Outdoor (hannah_outdoor)
      • Happy People (happy_people)
      • Heless (heless)
      • Helinox (helinox)
      • Helsport (helsport)
      • HEMA (hema)
      • Hilleberg (hilleberg)
      • Husky (husky)
      • Intex (intex)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Klymit (klymit)
      • Koeka (koeka)
      • Lacd (lacd)
      • Lief! (lief_)
      • LifeSystems (lifesystems)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little Lemonade (little_lemonade)
      • Lodger (lodger)
      • Love to Dream (love_to_dream)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • MamaLoes (mamaloes)
      • Mammut (mammut)
      • Meru (meru)
      • Millet (millet)
      • Monzana (monzana)
      • Motherhood (motherhood)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mundo (mundo)
      • Naturehike (naturehike)
      • Nemo (nemo)
      • Nijntje (nijntje)
      • Noppies (noppies)
      • Nordisk (nordisk)
      • Oase (oase)
      • Odenwälder (odenwa_lder)
      • OMM (omm)
      • Origin Outdoors (origin_outdoors)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oventure (oventure)
      • Pajak (pajak)
      • Pavillo (pavillo)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit villain (petit_villain)
      • Pieps (pieps)
      • PlumPlum (plumplum)
      • Polydaun (polydaun)
      • Rab (rab)
      • Red castle (red_castle)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Reiff (reiff)
      • Robens (robens)
      • Royalbeach (royalbeach)
      • Salewa (salewa)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sir Joseph (sir_joseph)
      • Sleepee (sleepee)
      • Snugpak (snugpak)
      • Snuz (snuz)
      • Soul (soul)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stoic (stoic)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summit (summit)
      • Tatonka (tatonka)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trigano (trigano)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Valandre (valandre)
      • Vango (vango)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Warmpeace (warmpeace)
      • Watertech (watertech)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
      • Wechsel (wechsel)
      • Wenzel (wenzel)
      • Western Mountaineering (western_mountaineering)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Woombie (woombie)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yellowstone (yellowstone)
      • Yukatana (yukatana)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Unisex (unisex)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Baby (baby)
    • Seizoensindicatie (seizoen):
      • Zomer (zomer)
      • Winter (winter)
      • Alle Seizoenen (alle_seizoenen)
      • 3 Seizoenen (3_seizoens)
      • Herfst (herfst)
      • Lente (lente)
    • Minimale Temperatuur (temperatuur_min_):
      • < -26 °C (temperatuur_min__1)
      • -26 °C - -17 °C (temperatuur_min__2)
      • -17 °C - -7 °C (temperatuur_min__3)
      • ≥ -7 °C (temperatuur_min__4)
    • Lengte (slaapzak_gebruikersllengte):
      • < 185 cm (slaapzak_gebruikersllengte_1)
      • 185 cm - 195 cm (slaapzak_gebruikersllengte_2)
      • 195 cm - 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_3)
      • ≥ 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal binnenvoering (binnenvoering_materiaal):
      • Cotton mix (cotton_mix)
      • Katoen (katoen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (PA) (polyamide_pa_)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetische (synthetische)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl