x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapzakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    TROLLKIDS slaapzak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapzak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • TROLLKIDS Fjell Dreamer Sleeping Bag Extendable Kids, roze Right Zipper 2021 Synthetische Slaapzakken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175309232.jpg
      TROLLKIDS TROLLKIDS Fjell Dreamer Sleeping Bag Extendable Kids, roze Right Zipper 2021 Synthetische Slaapzakken Fjell Dreamer Sleeping Bag Extendable Kids, roze Right Zipper 2021 Synthetische Slaapzakken Fjell Dreamer Sleeping Bag Extendable Kids, roze Right Zipper 2021 Synthetische Slaapzakken Seizoen: zomer; Categorie: Synthetische slaapzak; Vorm: Mumieform; Bekleding: 70D 210T Nylon Tafetta; Buitenbekleding benaming: 100 % nylon; Voeringsstof: 50D 300T Polyester Micro Fiber; Voeringstof aanduiding: 100 % polyester; Vulling: Kunstvezel; Details vulling: Highloft holle vezel; Slaapzak: 950 g; Slaapzakmaat in cm (L x B1 x B2): 162-192 x 70 x 50; Lichaamsgrootte (max.): 172 cm; Pakgrootte (L x B): 20 x 20 (1)
      TROLLKIDS Fjell Dreamer Sleeping Bag Extendable Kids, roze Right Zipper 2021 Synthetische Slaapzakken
      • 04260684077330
      2
      deal
      74.98 EUR
    • TROLLKIDS - Kid's Fjell Dreamer Extendable - Kinderslaapzak 160-190 x 68 x 45 cm - User height: 130-170 cm, blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175397501.jpg
      TROLLKIDS TROLLKIDS - Kid's Fjell Dreamer Extendable - Kinderslaapzak 160-190 x 68 x 45 cm - User height: 130-170 cm, blauw - Kid's Fjell Dreamer Extendable - Kinderslaapzak 160-190 x 68 x 45 cm - User height: 130-170 cm, blauw - Kid's Fjell Dreamer Extendable - Kinderslaapzak 160-190 x 68 x 45 cm - User height: 130-170 cm, blauw Trollkids Kid's Fjell Dreamer Extendable Kinderslaapzak: Kleur: Blauw; Maat: 160-190 x 68 x 45 cm - User height: 130-170 cm; Gebruik: reizen, kamperen; Materiaal: Hoofdmateriaal: 100% polyamide, Vulmateriaal: 100% polyester; Voor meer keuzes van Trollkids ga dan naar de onlne winkel van Bergfreunde.nl - Koop nu online! (1)
      TROLLKIDS - Kid's Fjell Dreamer Extendable - Kinderslaapzak 160-190 x 68 x 45 cm - User height: 130-170 cm, blauw
      • 04260587498423
      1
      69.95 EUR
    • TROLLKIDS Fjell Dreamer Sleeping Bag Extendable Kids, petrol Right Zipper 2021 Mummie Slaapzakken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175397153.jpg
      TROLLKIDS TROLLKIDS Fjell Dreamer Sleeping Bag Extendable Kids, petrol Right Zipper 2021 Mummie Slaapzakken Fjell Dreamer Sleeping Bag Extendable Kids, petrol Right Zipper 2021 Mummie Slaapzakken Fjell Dreamer Sleeping Bag Extendable Kids, petrol Right Zipper 2021 Mummie Slaapzakken Trollkids Kid's Fjell Dreamer Extendable Kinderslaapzak: Kleur: Blauw/Turkoois; Maat: 160-190 x 68 x 45 cm - User height: 130-170 cm; Gebruik: reizen, kamperen; Materiaal: Hoofdmateriaal: 100% polyamide, Vulmateriaal: 100% polyester; Voor meer keuzes van Trollkids ga dan naar de onlne winkel van Bergfreunde.nl - Koop nu online! (1)
      TROLLKIDS Fjell Dreamer Sleeping Bag Extendable Kids, petrol Right Zipper 2021 Mummie Slaapzakken
      • 04260684077323
      1
      69.95 EUR
    • TROLLKIDS Fjell Dreamer Sleeping Bag Extendable Kids, groen Right Zipper 2021 Mummie slaapzakken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175397127.jpg
      TROLLKIDS TROLLKIDS Fjell Dreamer Sleeping Bag Extendable Kids, groen Right Zipper 2021 Mummie slaapzakken Fjell Dreamer Sleeping Bag Extendable Kids, groen Right Zipper 2021 Mummie slaapzakken Fjell Dreamer Sleeping Bag Extendable Kids, groen Right Zipper 2021 Mummie slaapzakken Seizoen: zomer; Categorie: Synthetische slaapzak; Vorm: Mumieform; Bekleding: 70D 210T Nylon Tafetta; Buitenbekleding benaming: 100 % nylon; Voeringsstof: 50D 300T Polyester Micro Fiber; Voeringstof aanduiding: 100 % polyester; Vulling: Kunstvezel; Details vulling: Highloft holle vezel; Slaapzak: 950 g; Slaapzakmaat in cm (L x B1 x B2): 162-192 x 70 x 50; Lichaamsgrootte (max.): 172 cm; Pakgrootte (L x B): 20 x 20 (1)
      TROLLKIDS Fjell Dreamer Sleeping Bag Extendable Kids, groen Right Zipper 2021 Mummie slaapzakken
      • 04260587498447
      1
      69.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Puckababy DEFAULT
        • puckababy
      • Nomad DEFAULT
        • nomad
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Lodger DEFAULT
        • lodger
      • Love to Dream DEFAULT
        • love_to_dream
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 tot €100 (low)
      • €100 tot €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Merken (brand):
      • Nomad (nomad)
      • Vaude (vaude)
      • Puckababy (puckababy)
      • Meyco (meyco)
      • Marmot (marmot)
      • Outwell (outwell)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Carinthia (carinthia)
      • Highlander (highlander)
      • Coleman (coleman)
      • Kelty (kelty)
      • Jollein (jollein)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Yeti (yeti)
      • High Peak (high_peak)
      • 101 Inc (101_inc)
      • Abbey (abbey)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Ajax (ajax)
      • Alpine (alpine)
      • Alvi (alvi)
      • Alvivo (alvivo)
      • Arva (arva)
      • Atipick (atipick)
      • Babys Only (babys_only)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Beeren (beeren)
      • Bergans (bergans)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blackroll (blackroll)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Briljant (briljant)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • Brunner (brunner)
      • Camp (camp)
      • Camp Active (camp_active)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Carrefour (carrefour)
      • Childhome (childhome)
      • Chimb (chimb)
      • Cocoon (cocoon)
      • Crux (crux)
      • David Fussenegger (david_fussenegger)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Deryan (deryan)
      • Deuba (deuba)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Dooky (dooky)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fosco (fosco)
      • Fostex (fostex)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Fresk (fresk)
      • Froyak (froyak)
      • Fun (fun)
      • Fun & Feest (fun_feest)
      • Gabbag (gabbag)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Grüezi Bag (gru_ezi_bag)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Hannah Outdoor (hannah_outdoor)
      • Happy People (happy_people)
      • Heless (heless)
      • Helinox (helinox)
      • Helsport (helsport)
      • HEMA (hema)
      • Hilleberg (hilleberg)
      • Husky (husky)
      • Intex (intex)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Klymit (klymit)
      • Koeka (koeka)
      • Lacd (lacd)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lief! (lief_)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little Lemonade (little_lemonade)
      • Lodger (lodger)
      • Love to Dream (love_to_dream)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • MamaLoes (mamaloes)
      • Mammut (mammut)
      • Meru (meru)
      • Millet (millet)
      • Montura (montura)
      • Monzana (monzana)
      • Motherhood (motherhood)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mundo (mundo)
      • Naturehike (naturehike)
      • Nemo (nemo)
      • Nijntje (nijntje)
      • Noppies (noppies)
      • Nordisk (nordisk)
      • Oase (oase)
      • Odenwälder (odenwa_lder)
      • OMM (omm)
      • Origin Outdoors (origin_outdoors)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oventure (oventure)
      • Pajak (pajak)
      • Pavillo (pavillo)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit villain (petit_villain)
      • Pieps (pieps)
      • PlumPlum (plumplum)
      • Polydaun (polydaun)
      • Rab (rab)
      • Red castle (red_castle)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Reiff (reiff)
      • Robens (robens)
      • Royalbeach (royalbeach)
      • Salewa (salewa)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sevibaby (sevibaby)
      • Sir Joseph (sir_joseph)
      • Sleepee (sleepee)
      • Snugpak (snugpak)
      • Snuz (snuz)
      • Soul (soul)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stoic (stoic)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summit (summit)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trespass (trespass)
      • Trigano (trigano)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Valandre (valandre)
      • Vango (vango)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Warmpeace (warmpeace)
      • Watertech (watertech)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
      • Wechsel (wechsel)
      • Wenzel (wenzel)
      • Western Mountaineering (western_mountaineering)
      • Witlof for kids (witlof_for_kids)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Woombie (woombie)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yellowstone (yellowstone)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Unisex (unisex)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Baby (baby)
    • Seizoensindicatie (seizoen):
      • Zomer (zomer)
      • Winter (winter)
      • Alle Seizoenen (alle_seizoenen)
      • 3 Seizoenen (3_seizoens)
      • Herfst (herfst)
      • Lente (lente)
    • Minimale Temperatuur (temperatuur_min_):
      • < -26 °C (temperatuur_min__1)
      • -26 °C - -16 °C (temperatuur_min__2)
      • -16 °C - -7 °C (temperatuur_min__3)
      • ≥ -7 °C (temperatuur_min__4)
    • Lengte (slaapzak_gebruikersllengte):
      • < 185 cm (slaapzak_gebruikersllengte_1)
      • 185 cm - 195 cm (slaapzak_gebruikersllengte_2)
      • 195 cm - 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_3)
      • ≥ 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal binnenvoering (binnenvoering_materiaal):
      • Cotton mix (cotton_mix)
      • Katoen (katoen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (PA) (polyamide_pa_)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetische (synthetische)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl