x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapzakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Tatonka slaapzak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapzak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Tatonka Tarp Wing 3 LT, grijs 2021 Schaduwdoeken & Tarps
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198733505.jpg
      Tatonka Tatonka Tarp Wing 3 LT, grijs 2021 Schaduwdoeken & Tarps Tarp Wing 3 LT, grijs 2021 Schaduwdoeken & Tarps Tarp Wing 3 LT, grijs 2021 Schaduwdoeken & Tarps Ultralicht, zeer scheurvast multifunctioneel zeildoek van siliconengecoat polyamide. De tarp heeft een opstelpunt en diverse ankerpunten en kan daardoor anders opgezet worden. (1)
      Tatonka Tarp Wing 3 LT, grijs 2021 Schaduwdoeken & Tarps
      • 04013236334807
      2
      deal
      199.95 EUR
    • Tatonka Tarp Wing 2 LT (olijf)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209647424.jpg
      Tatonka Tatonka Tarp Wing 2 LT (olijf) Tarp Wing 2 LT (olijf) Tarp Wing 2 LT (olijf) Type: tarp; Zon- & wind bescherming: 100 % polyamide; Maat (L x B x H): 315 x 215; Verpakkingsgrootte (L x B x H): 17 x 14; Coating: siliconen; Levering: incl. pakzak, Guy lijnen; Gewicht: 330 g; Aanvullende gegevens: Materiaal: 20 den Nylon 6 Ripstop Si, extreem licht materiaal, versterkte hoekpunten met lussen voor de banden, Oogjes voor de stokken van de tarp, reflecterende scheerlijnen, 8 bevestigingspunten met 8 lussen (1)
      Tatonka Tarp Wing 2 LT (olijf)
      • 04013236334791
      2
      deal
      160.00 EUR
    • Tatonka Tarp 3 TC, beige 2021 Schaduwdoeken & Tarps
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186189773.jpg
      Tatonka Tatonka Tarp 3 TC, beige 2021 Schaduwdoeken & Tarps Tarp 3 TC, beige 2021 Schaduwdoeken & Tarps Tarp 3 TC, beige 2021 Schaduwdoeken & Tarps Praktisch, duurzaam zeil gemaakt van een polyester-katoenmix - weerbestendig en zeer UV-bestendig (1)
      Tatonka Tarp 3 TC, beige 2021 Schaduwdoeken & Tarps
      • 04013236315608
      2
      deal
      190.00 EUR
    • Tatonka Tarp Wing 1 LT, grijs 2021 Schaduwdoeken & Tarps
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186192290.jpg
      Tatonka Tatonka Tarp Wing 1 LT, grijs 2021 Schaduwdoeken & Tarps Tarp Wing 1 LT, grijs 2021 Schaduwdoeken & Tarps Tarp Wing 1 LT, grijs 2021 Schaduwdoeken & Tarps Type: tarp; Zon- & wind bescherming: 100 % polyamide; Maat (L x B x H): 315 x 140; Verpakkingsgrootte (L x B x H): 15 x 14; Coating: siliconen; Levering: incl. pakzak, Guy lijnen; Gewicht: 280 g; Aanvullende gegevens: Materiaal: 20 den Nylon 6 Ripstop Si, extreem licht materiaal, versterkte hoekpunten met lussen voor de banden, Oogjes voor de stokken van de tarp, reflecterende scheerlijnen, 8 bevestigingspunten met 8 lussen (1)
      Tatonka Tarp Wing 1 LT, grijs 2021 Schaduwdoeken & Tarps
      • 04013236334784
      1
      deal
      130.00 EUR
    • Tatonka Tarp 1 TC, beige 2021 Schaduwdoeken & Tarps
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202537322.jpg
      Tatonka Tatonka Tarp 1 TC, beige 2021 Schaduwdoeken & Tarps Tarp 1 TC, beige 2021 Schaduwdoeken & Tarps Tarp 1 TC, beige 2021 Schaduwdoeken & Tarps Type: tarp; Zon- & wind bescherming: 65 % polyester, 35 % katoen; Waterzuil: 1300 mm; Maat (L x B x H): 425 x 445; Verpakkingsgrootte (L x B x H): 60 x 30 x 6; Coating: PU; Levering: incl. 4 scheerlijnen; Gewicht: 2800 g; Aanvullende gegevens: Materiaal: 65/35 polykatoen, 20 bevestigingspunten, bevestigingslussen, Oogjes voor de stokken van de tarp, met ankerpunten van hoge kwaliteit, Hoekpunten extreem versterkt (1)
      Tatonka Tarp 1 TC, beige 2021 Schaduwdoeken & Tarps
      • 04013236315585
      1
      193.99 EUR
    • Tatonka Tarp 4 TC, beige 2021 Schaduwdoeken & Tarps
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202275855.jpg
      Tatonka Tatonka Tarp 4 TC, beige 2021 Schaduwdoeken & Tarps Tarp 4 TC, beige 2021 Schaduwdoeken & Tarps Tarp 4 TC, beige 2021 Schaduwdoeken & Tarps Praktisch, duurzaam zeil van een polyester-katoenmix - weerbestendig en zeer UV-bestendig (1)
      Tatonka Tarp 4 TC, beige 2021 Schaduwdoeken & Tarps
      • 04013236315615
      1
      deal
      139.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Puckababy DEFAULT
        • puckababy
      • Nomad DEFAULT
        • nomad
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Lodger DEFAULT
        • lodger
      • Love to Dream DEFAULT
        • love_to_dream
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 tot €100 (low)
      • €100 tot €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Merken (brand):
      • Nomad (nomad)
      • Vaude (vaude)
      • Puckababy (puckababy)
      • Meyco (meyco)
      • Marmot (marmot)
      • Outwell (outwell)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Carinthia (carinthia)
      • Highlander (highlander)
      • Coleman (coleman)
      • Kelty (kelty)
      • Jollein (jollein)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Yeti (yeti)
      • High Peak (high_peak)
      • 101 Inc (101_inc)
      • Abbey (abbey)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Ajax (ajax)
      • Alpine (alpine)
      • Alvi (alvi)
      • Alvivo (alvivo)
      • Arva (arva)
      • Atipick (atipick)
      • Babys Only (babys_only)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Beeren (beeren)
      • Bergans (bergans)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blackroll (blackroll)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Briljant (briljant)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • Brunner (brunner)
      • Camp (camp)
      • Camp Active (camp_active)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Carrefour (carrefour)
      • Childhome (childhome)
      • Chimb (chimb)
      • Cocoon (cocoon)
      • Crux (crux)
      • David Fussenegger (david_fussenegger)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Deryan (deryan)
      • Deuba (deuba)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Dooky (dooky)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fosco (fosco)
      • Fostex (fostex)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Fresk (fresk)
      • Froyak (froyak)
      • Fun (fun)
      • Fun & Feest (fun_feest)
      • Gabbag (gabbag)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Grüezi Bag (gru_ezi_bag)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Hannah Outdoor (hannah_outdoor)
      • Happy People (happy_people)
      • Heless (heless)
      • Helinox (helinox)
      • Helsport (helsport)
      • HEMA (hema)
      • Hilleberg (hilleberg)
      • Husky (husky)
      • Intex (intex)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Klymit (klymit)
      • Koeka (koeka)
      • Lacd (lacd)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lief! (lief_)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little Lemonade (little_lemonade)
      • Lodger (lodger)
      • Love to Dream (love_to_dream)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • MamaLoes (mamaloes)
      • Mammut (mammut)
      • Meru (meru)
      • Millet (millet)
      • Montura (montura)
      • Monzana (monzana)
      • Motherhood (motherhood)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mundo (mundo)
      • Naturehike (naturehike)
      • Nemo (nemo)
      • Nijntje (nijntje)
      • Noppies (noppies)
      • Nordisk (nordisk)
      • Oase (oase)
      • Odenwälder (odenwa_lder)
      • OMM (omm)
      • Origin Outdoors (origin_outdoors)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oventure (oventure)
      • Pajak (pajak)
      • Pavillo (pavillo)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit villain (petit_villain)
      • Pieps (pieps)
      • PlumPlum (plumplum)
      • Polydaun (polydaun)
      • Rab (rab)
      • Red castle (red_castle)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Reiff (reiff)
      • Robens (robens)
      • Royalbeach (royalbeach)
      • Salewa (salewa)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sevibaby (sevibaby)
      • Sir Joseph (sir_joseph)
      • Sleepee (sleepee)
      • Snugpak (snugpak)
      • Snuz (snuz)
      • Soul (soul)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stoic (stoic)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summit (summit)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trespass (trespass)
      • Trigano (trigano)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Valandre (valandre)
      • Vango (vango)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Warmpeace (warmpeace)
      • Watertech (watertech)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
      • Wechsel (wechsel)
      • Wenzel (wenzel)
      • Western Mountaineering (western_mountaineering)
      • Witlof for kids (witlof_for_kids)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Woombie (woombie)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yellowstone (yellowstone)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Unisex (unisex)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Baby (baby)
    • Seizoensindicatie (seizoen):
      • Zomer (zomer)
      • Winter (winter)
      • Alle Seizoenen (alle_seizoenen)
      • 3 Seizoenen (3_seizoens)
      • Herfst (herfst)
      • Lente (lente)
    • Minimale Temperatuur (temperatuur_min_):
      • < -26 °C (temperatuur_min__1)
      • -26 °C - -16 °C (temperatuur_min__2)
      • -16 °C - -7 °C (temperatuur_min__3)
      • ≥ -7 °C (temperatuur_min__4)
    • Lengte (slaapzak_gebruikersllengte):
      • < 185 cm (slaapzak_gebruikersllengte_1)
      • 185 cm - 195 cm (slaapzak_gebruikersllengte_2)
      • 195 cm - 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_3)
      • ≥ 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal binnenvoering (binnenvoering_materiaal):
      • Cotton mix (cotton_mix)
      • Katoen (katoen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (PA) (polyamide_pa_)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetische (synthetische)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl