x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapzakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Polydaun slaapzak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapzak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Polydaun Beach house slaapzak rood 80x210 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134510273.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134511208.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159233214.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157048468.jpg
      Polydaun Polydaun Beach house slaapzak rood 80x210 cm Beach house slaapzak rood 80x210 cm Beach house slaapzak rood 80x210 cm Polydaun Beach house - slaapzak - blauw - blue/wave - 80x210 cm (1)
      Polydaun Beach house slaapzak rood 80x210 cm
      • 08714736514503
      • 08714736514527
      • 08714736514510
      • 08714736514534
      • 08714736514541
      3
      31.90 EUR
    • Polydaun Steltloper slaapzak - Antraciet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159326402.jpg
      Polydaun Polydaun Steltloper slaapzak - Antraciet Steltloper slaapzak - Antraciet Steltloper slaapzak - Antraciet Polydaun Steltloper slaapzak (2)
      Polydaun Steltloper slaapzak - Antraciet
      • 08714736514565
      1
      69.99 EUR
    • Polydaun Lakenzak Beige 220 X 80 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160427513.jpg
      Polydaun Polydaun Lakenzak Beige 220 X 80 Cm Lakenzak Beige 220 X 80 Cm Lakenzak Beige 220 X 80 Cm Katoen voelt heerlijk zacht aan, en heeft een langere levensduur. De lakenzak is erg stevig en het katoen is een ademende stof. Dankzij deze eigenschappen kun je deze lakenzak ook gebruiken als zomerslaapzak. Een nadeel van katoen is dat het zwaarder en minder compact is om mee te nemen. (1)
      Polydaun Lakenzak Beige 220 X 80 Cm
      • 08717874011040
      2
      22.90 EUR
    • Polydaun Stern - Slaapzak - 210x85 cm - Antraciet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134510267.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134962506.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127593526.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127593528.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127593530.jpg
      Polydaun Polydaun Stern - Slaapzak - 210x85 cm - Antraciet Stern - Slaapzak - 210x85 cm - Antraciet Stern - Slaapzak - 210x85 cm - Antraciet Deze praktisch driehoekige draaiende borstel van Poolstyle maakt het mogelijk om alle hoeken van het zwembad te bereiken. Deze verzwaarde uitvoering zorgt er voor dat de bodemzuiger extra goed om de bodem blijft liggen. Deze bodemzuiger is voorzien van een universele stofzuigeraansluiting (38mm). Elke universele zwembadsteel zou moeten passen op deze stofzuigervoet (niet meegeleverd). (1)
      Polydaun Stern - Slaapzak - 210x85 cm - Antraciet
      • 08717874011033
      • 00877039000079
      2
      24.90 EUR
    • Polydaun Beach House XL - slaapzak - blauw - 90 x 220 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191118157.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185318189.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170055784.jpg
      Polydaun Polydaun Beach House XL - slaapzak - blauw - 90 x 220 cm Beach House XL - slaapzak - blauw - 90 x 220 cm Beach House XL - slaapzak - blauw - 90 x 220 cm Polydaun Beach House XL - slaapzak - blauw - 90 x 220 cm (1)
      Polydaun Beach House XL - slaapzak - blauw - 90 x 220 cm
      • 08714736516538
      1
      67.99 EUR
    • Polydaun Compact Travel Slaapzak - Gapa zwart 80x210 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134511852.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160413222.jpg
      Polydaun Polydaun Compact Travel Slaapzak - Gapa zwart 80x210 cm Compact Travel Slaapzak - Gapa zwart 80x210 cm Compact Travel Slaapzak - Gapa zwart 80x210 cm Polydaun Compact Travel Slaapzak - Gapa zwart 80x210 cm (1)
      Polydaun Compact Travel Slaapzak - Gapa zwart 80x210 cm
      • 08714736513124
      1
      52.99 EUR
    • Polydaun Ripstop Travel Slaapzak - Buzzard antra/kobalt 85x210 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159343451.jpg
      Polydaun Polydaun Ripstop Travel Slaapzak - Buzzard antra/kobalt 85x210 cm Ripstop Travel Slaapzak - Buzzard antra/kobalt 85x210 cm Ripstop Travel Slaapzak - Buzzard antra/kobalt 85x210 cm Polydaun Ripstop Travel Slaapzak - Buzzard antra/kobalt 85x210 cm (1)
      Polydaun Ripstop Travel Slaapzak - Buzzard antra/kobalt 85x210 cm
      • 08714736513148
      1
      64.95 EUR
    • Polydaun Zilvermeeuw slaapzak - XXL - petrol - 100x220 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134510718.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90827238.jpg
      Polydaun Polydaun Zilvermeeuw slaapzak - XXL - petrol - 100x220 cm Zilvermeeuw slaapzak - XXL - petrol - 100x220 cm Zilvermeeuw slaapzak - XXL - petrol - 100x220 cm Polydaun Zilvermeeuw slaapzak - XXL - petrol - 100x220 cm (1)
      Polydaun Zilvermeeuw slaapzak - XXL - petrol - 100x220 cm
      • 08717874011026
      • 08714736516163
      1
      126.99 EUR
    • Polydaun Nibba Slaapzak - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134511749.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157070685.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157068940.jpg
      Polydaun Polydaun Nibba Slaapzak - Zwart Nibba Slaapzak - Zwart Nibba Slaapzak - Zwart De Polydaun Nibba is een model uit de Compact travel collectie. Deze slaapzakken zijn compact en lichtgewicht. Het Polydaun Nibba model is het enige mummymodel van Polydaun. De buitenkant van de Nibba is gemaakt van verschillende polyester materialen. De extra microvezels zorgen dat de vulling een hoge isolatiewaarde heeft. Dat combineert dit model met weinig gewicht. (1)
      Polydaun Nibba Slaapzak - Zwart
      • 08714736513131
      1
      deal
      49.90 EUR
    • Polydaun Lendfjell mummy slaapzak
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96268694.jpg
      Polydaun Polydaun Lendfjell mummy slaapzak Lendfjell mummy slaapzak Lendfjell mummy slaapzak Polydaun Lendfjell mummy slaapzak (1)
      Polydaun Lendfjell mummy slaapzak
      • 08717874004417
      1
      59.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Puckababy DEFAULT
        • puckababy
      • Nomad DEFAULT
        • nomad
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Lodger DEFAULT
        • lodger
      • Love to Dream DEFAULT
        • love_to_dream
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 tot €100 (low)
      • €100 tot €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Merken (brand):
      • Nomad (nomad)
      • Vaude (vaude)
      • Puckababy (puckababy)
      • Meyco (meyco)
      • Marmot (marmot)
      • Outwell (outwell)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Carinthia (carinthia)
      • Highlander (highlander)
      • Coleman (coleman)
      • Kelty (kelty)
      • Jollein (jollein)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Yeti (yeti)
      • High Peak (high_peak)
      • 101 Inc (101_inc)
      • Abbey (abbey)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Ajax (ajax)
      • Alpine (alpine)
      • Alvi (alvi)
      • Alvivo (alvivo)
      • Arva (arva)
      • Atipick (atipick)
      • Babys Only (babys_only)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Beeren (beeren)
      • Bergans (bergans)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blackroll (blackroll)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Briljant (briljant)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • Brunner (brunner)
      • Camp (camp)
      • Camp Active (camp_active)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Carrefour (carrefour)
      • Childhome (childhome)
      • Chimb (chimb)
      • Cocoon (cocoon)
      • Crux (crux)
      • David Fussenegger (david_fussenegger)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Deryan (deryan)
      • Deuba (deuba)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Dooky (dooky)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fosco (fosco)
      • Fostex (fostex)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Fresk (fresk)
      • Froyak (froyak)
      • Fun (fun)
      • Fun & Feest (fun_feest)
      • Gabbag (gabbag)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Grüezi Bag (gru_ezi_bag)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Hannah Outdoor (hannah_outdoor)
      • Happy People (happy_people)
      • Heless (heless)
      • Helinox (helinox)
      • Helsport (helsport)
      • HEMA (hema)
      • Hilleberg (hilleberg)
      • Husky (husky)
      • Intex (intex)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Klymit (klymit)
      • Koeka (koeka)
      • Lacd (lacd)
      • Lief! (lief_)
      • LifeSystems (lifesystems)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little Lemonade (little_lemonade)
      • Lodger (lodger)
      • Love to Dream (love_to_dream)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • MamaLoes (mamaloes)
      • Mammut (mammut)
      • Meru (meru)
      • Millet (millet)
      • Monzana (monzana)
      • Motherhood (motherhood)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mundo (mundo)
      • Naturehike (naturehike)
      • Nemo (nemo)
      • Nijntje (nijntje)
      • Noppies (noppies)
      • Nordisk (nordisk)
      • Oase (oase)
      • Odenwälder (odenwa_lder)
      • OMM (omm)
      • Origin Outdoors (origin_outdoors)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oventure (oventure)
      • Pajak (pajak)
      • Pavillo (pavillo)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit villain (petit_villain)
      • Pieps (pieps)
      • PlumPlum (plumplum)
      • Polydaun (polydaun)
      • Rab (rab)
      • Red castle (red_castle)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Reiff (reiff)
      • Robens (robens)
      • Royalbeach (royalbeach)
      • Salewa (salewa)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sir Joseph (sir_joseph)
      • Sleepee (sleepee)
      • Snugpak (snugpak)
      • Snuz (snuz)
      • Soul (soul)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stoic (stoic)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summit (summit)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trigano (trigano)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Valandre (valandre)
      • Vango (vango)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Warmpeace (warmpeace)
      • Watertech (watertech)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
      • Wechsel (wechsel)
      • Wenzel (wenzel)
      • Western Mountaineering (western_mountaineering)
      • Witlof for kids (witlof_for_kids)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Woombie (woombie)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yellowstone (yellowstone)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Unisex (unisex)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Baby (baby)
    • Seizoensindicatie (seizoen):
      • Zomer (zomer)
      • Winter (winter)
      • Alle Seizoenen (alle_seizoenen)
      • 3 Seizoenen (3_seizoens)
      • Herfst (herfst)
      • Lente (lente)
    • Minimale Temperatuur (temperatuur_min_):
      • < -25 °C (temperatuur_min__1)
      • -25 °C - -16 °C (temperatuur_min__2)
      • -16 °C - -7 °C (temperatuur_min__3)
      • ≥ -7 °C (temperatuur_min__4)
    • Lengte (slaapzak_gebruikersllengte):
      • < 185 cm (slaapzak_gebruikersllengte_1)
      • 185 cm - 200 cm (slaapzak_gebruikersllengte_2)
      • 200 cm - 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_3)
      • ≥ 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal binnenvoering (binnenvoering_materiaal):
      • Cotton mix (cotton_mix)
      • Katoen (katoen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (PA) (polyamide_pa_)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetische (synthetische)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl