x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapzakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Petit villain slaapzak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapzak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Petit villain Hydrofiel Grijs 60cm Slaapzak Met Mouwen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181164060.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181165063.jpg
      Petit villain Petit villain Hydrofiel Grijs 60cm Slaapzak Met Mouwen Hydrofiel Grijs 60cm Slaapzak Met Mouwen Hydrofiel Grijs 60cm Slaapzak Met Mouwen Wat zal je kindje heerlijk slapen in dit fijne slaapzakje van het merk Petit Villain! De slaapzak is gemaakt van hydrofiel katoen waardoor het een ideale slaapzak is voor in de warmere zomermaanden.De slaapzak is open en dicht te maken door middel van een ritssluiting en drukknoopjes die je kleintje zelf niet open kan maken. De slaapzak is erg zacht maar ook veilig.De armsgaten en de halsopening hebben een zodanige afmeting dat je kindje niet terug in de slaapzak kan kruipen, maar zich er ook... (11)
      Petit villain Hydrofiel Grijs 60cm Slaapzak Met Mouwen
      • 08719075662335
      1
      good_buy
      28.90 EUR
    • Petit villain Hydrofiel Okergeel 60cm Slaapzak Met Mouwen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180575474.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180578788.jpg
      Petit villain Petit villain Hydrofiel Okergeel 60cm Slaapzak Met Mouwen Hydrofiel Okergeel 60cm Slaapzak Met Mouwen Hydrofiel Okergeel 60cm Slaapzak Met Mouwen Wat zal je kindje heerlijk slapen in dit fijne slaapzakje van het merk Petit Villain! De slaapzak is gemaakt van hydrofiel katoen waardoor het een ideale slaapzak is voor in de warmere zomermaanden.De slaapzak is open en dicht te maken door middel van een ritssluiting en drukknoopjes die je kleintje zelf niet open kan maken. De slaapzak is erg zacht maar ook veilig.De armsgaten en de halsopening hebben een zodanige afmeting dat je kindje niet terug in de slaapzak kan kruipen, maar zich er ook... (2)
      Petit villain Hydrofiel Okergeel 60cm Slaapzak Met Mouwen
      • 08719075662342
      1
      28.90 EUR
    • Petit villain Blauw 60cm Slaapzak Met Mouwen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184026714.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168001871.jpg
      Petit villain Petit villain Blauw 60cm Slaapzak Met Mouwen Blauw 60cm Slaapzak Met Mouwen Blauw 60cm Slaapzak Met Mouwen Wat zal je kindje heerlijk dromen in dit super leuke slaapzakje van het merk Petit Villain! De slaapzak is gemaakt van dun materiaal waardoor het een ideale slaapzak is voor in de warmere zomermaanden.De slaapzak is open en dicht te maken door een rits en drukknoopjes die je kleintje zelf niet open kan maken. Natuurlijk is er bij het maken van deze slaapzak ook erg goed rekening gehouden met de veiligheid van je kindje. De armsgaten en de halsopening hebben een zodanige afmeting dat je kindje... (2)
      Petit villain Blauw 60cm Slaapzak Met Mouwen
      • 08719075663882
      1
      23.90 EUR
    • Petit villain Wit 60cm Slaapzak Met Mouwen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184028080.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168004891.jpg
      Petit villain Petit villain Wit 60cm Slaapzak Met Mouwen Wit 60cm Slaapzak Met Mouwen Wit 60cm Slaapzak Met Mouwen Wat zal je kindje heerlijk dromen in dit super leuke slaapzakje van het merk Petit Villain! De slaapzak is gemaakt van dun materiaal waardoor het een ideale slaapzak is voor in de warmere zomermaanden.De slaapzak is open en dicht te maken door een rits en drukknoopjes die je kleintje zelf niet open kan maken. Natuurlijk is er bij het maken van deze slaapzak ook erg goed rekening gehouden met de veiligheid van je kindje. De armsgaten en de halsopening hebben een zodanige afmeting dat je kindje... (2)
      Petit villain Wit 60cm Slaapzak Met Mouwen
      • 08719075663820
      1
      23.90 EUR
    • Petit villain Hydrofiel Mint 60cm Slaapzak Met Mouwen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181164069.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181165136.jpg
      Petit villain Petit villain Hydrofiel Mint 60cm Slaapzak Met Mouwen Hydrofiel Mint 60cm Slaapzak Met Mouwen Hydrofiel Mint 60cm Slaapzak Met Mouwen Wat zal je kindje heerlijk slapen in dit fijne slaapzakje van het merk Petit Villain! De slaapzak is gemaakt van hydrofiel katoen waardoor het een ideale slaapzak is voor in de warmere zomermaanden.De slaapzak is open en dicht te maken door middel van een ritssluiting en drukknoopjes die je kleintje zelf niet open kan maken. De slaapzak is erg zacht maar ook veilig.De armsgaten en de halsopening hebben een zodanige afmeting dat je kindje niet terug in de slaapzak kan kruipen, maar zich er ook... (1)
      Petit villain Hydrofiel Mint 60cm Slaapzak Met Mouwen
      • 08719075662328
      1
      28.90 EUR
    • Petit villain Roze 60cm Slaapzak Met Mouwen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167881106.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167998068.jpg
      Petit villain Petit villain Roze 60cm Slaapzak Met Mouwen Roze 60cm Slaapzak Met Mouwen Roze 60cm Slaapzak Met Mouwen Wat zal je kindje heerlijk dromen in dit super leuke slaapzakje van het merk Petit Villain! De slaapzak is gemaakt van dun materiaal waardoor het een ideale slaapzak is voor in de warmere zomermaanden.De slaapzak is open en dicht te maken door een rits en drukknoopjes die je kleintje zelf niet open kan maken. Natuurlijk is er bij het maken van deze slaapzak ook erg goed rekening gehouden met de veiligheid van je kindje. De armsgaten en de halsopening hebben een zodanige afmeting dat je kindje... (1)
      Petit villain Roze 60cm Slaapzak Met Mouwen
      • 08719075663868
      1
      23.90 EUR
    • Petit villain Hydrofiel Lichtroze 60cm Slaapzak Met Mouwen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180575451.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180578769.jpg
      Petit villain Petit villain Hydrofiel Lichtroze 60cm Slaapzak Met Mouwen Hydrofiel Lichtroze 60cm Slaapzak Met Mouwen Hydrofiel Lichtroze 60cm Slaapzak Met Mouwen Wat zal je kindje heerlijk slapen in dit fijne slaapzakje van het merk Petit Villain! De slaapzak is gemaakt van hydrofiel katoen waardoor het een ideale slaapzak is voor in de warmere zomermaanden.De slaapzak is open en dicht te maken door middel van een ritssluiting en drukknoopjes die je kleintje zelf niet open kan maken. De slaapzak is erg zacht maar ook veilig.De armsgaten en de halsopening hebben een zodanige afmeting dat je kindje niet terug in de slaapzak kan kruipen, maar zich er ook... (1)
      Petit villain Hydrofiel Lichtroze 60cm Slaapzak Met Mouwen
      • 08719075662359
      1
      28.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Puckababy DEFAULT
        • puckababy
      • Nomad DEFAULT
        • nomad
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Lodger DEFAULT
        • lodger
      • Love to Dream DEFAULT
        • love_to_dream
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 tot €100 (low)
      • €100 tot €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Merken (brand):
      • Nomad (nomad)
      • Vaude (vaude)
      • Puckababy (puckababy)
      • Meyco (meyco)
      • Marmot (marmot)
      • Outwell (outwell)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Carinthia (carinthia)
      • Highlander (highlander)
      • Coleman (coleman)
      • Kelty (kelty)
      • Jollein (jollein)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Yeti (yeti)
      • High Peak (high_peak)
      • 101 Inc (101_inc)
      • Abbey (abbey)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Ajax (ajax)
      • Alpine (alpine)
      • Alvi (alvi)
      • Alvivo (alvivo)
      • Arva (arva)
      • Atipick (atipick)
      • Babys Only (babys_only)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Beeren (beeren)
      • Bergans (bergans)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blackroll (blackroll)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Briljant (briljant)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • Brunner (brunner)
      • Camp (camp)
      • Camp Active (camp_active)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Carrefour (carrefour)
      • Childhome (childhome)
      • Chimb (chimb)
      • Cocoon (cocoon)
      • Crux (crux)
      • David Fussenegger (david_fussenegger)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Deryan (deryan)
      • Deuba (deuba)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Dooky (dooky)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fosco (fosco)
      • Fostex (fostex)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Fresk (fresk)
      • Froyak (froyak)
      • Fun (fun)
      • Fun & Feest (fun_feest)
      • Gabbag (gabbag)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Grüezi Bag (gru_ezi_bag)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Hannah Outdoor (hannah_outdoor)
      • Happy People (happy_people)
      • Heless (heless)
      • Helinox (helinox)
      • Helsport (helsport)
      • HEMA (hema)
      • Hilleberg (hilleberg)
      • Husky (husky)
      • Intex (intex)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Klymit (klymit)
      • Koeka (koeka)
      • Lacd (lacd)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lief! (lief_)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little Lemonade (little_lemonade)
      • Lodger (lodger)
      • Love to Dream (love_to_dream)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • MamaLoes (mamaloes)
      • Mammut (mammut)
      • Meru (meru)
      • Millet (millet)
      • Montura (montura)
      • Monzana (monzana)
      • Motherhood (motherhood)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mundo (mundo)
      • Naturehike (naturehike)
      • Nemo (nemo)
      • Nijntje (nijntje)
      • Noppies (noppies)
      • Nordisk (nordisk)
      • Oase (oase)
      • Odenwälder (odenwa_lder)
      • OMM (omm)
      • Origin Outdoors (origin_outdoors)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oventure (oventure)
      • Pajak (pajak)
      • Pavillo (pavillo)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit villain (petit_villain)
      • Pieps (pieps)
      • PlumPlum (plumplum)
      • Polydaun (polydaun)
      • Rab (rab)
      • Red castle (red_castle)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Reiff (reiff)
      • Robens (robens)
      • Royalbeach (royalbeach)
      • Salewa (salewa)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sevibaby (sevibaby)
      • Sir Joseph (sir_joseph)
      • Sleepee (sleepee)
      • Snugpak (snugpak)
      • Snuz (snuz)
      • Soul (soul)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stoic (stoic)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summit (summit)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trespass (trespass)
      • Trigano (trigano)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Valandre (valandre)
      • Vango (vango)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Warmpeace (warmpeace)
      • Watertech (watertech)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
      • Wechsel (wechsel)
      • Wenzel (wenzel)
      • Western Mountaineering (western_mountaineering)
      • Witlof for kids (witlof_for_kids)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Woombie (woombie)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yellowstone (yellowstone)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Unisex (unisex)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Baby (baby)
    • Seizoensindicatie (seizoen):
      • Zomer (zomer)
      • Winter (winter)
      • Alle Seizoenen (alle_seizoenen)
      • 3 Seizoenen (3_seizoens)
      • Herfst (herfst)
      • Lente (lente)
    • Minimale Temperatuur (temperatuur_min_):
      • < -26 °C (temperatuur_min__1)
      • -26 °C - -16 °C (temperatuur_min__2)
      • -16 °C - -7 °C (temperatuur_min__3)
      • ≥ -7 °C (temperatuur_min__4)
    • Lengte (slaapzak_gebruikersllengte):
      • < 185 cm (slaapzak_gebruikersllengte_1)
      • 185 cm - 195 cm (slaapzak_gebruikersllengte_2)
      • 195 cm - 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_3)
      • ≥ 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal binnenvoering (binnenvoering_materiaal):
      • Cotton mix (cotton_mix)
      • Katoen (katoen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (PA) (polyamide_pa_)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetische (synthetische)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl