x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapzakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Motherhood slaapzak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapzak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Motherhood Boats Mint Inbakerdoek 006 157
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184024443.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168191919.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168191920.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168191917.jpg
      Motherhood Motherhood Boats Mint Inbakerdoek 006 157 Boats Mint Inbakerdoek 006 157 Boats Mint Inbakerdoek 006 157 Deze Motherhood inbakerdoek is dé oplossing wanneer je kleintje moeite heeft om in slaap te vallen of alleen maar korte slaapjes doet. Doordat je kindje in het begin nog geen controle heeft over zijn of haar armpjes kan het voorkomen dat je kleine zich niet kan ontspannen, zelfs niet wanneer hij of zij moe is en dus eigenlijk wil slapen. Deze inbakerdoek is hiervoor de beste oplossing! De Motherhood inbakerdoek is gemaakt van zachte en ademende stof van 100% katoen. Het materiaal rekt mee met... (1)
      Motherhood Boats Mint Inbakerdoek 006 157
      • 05902627165559
      2
      18.94 EUR
    • Motherhood Classic Grey Inbakerdoek 006 138
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168191785.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168191786.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168191787.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168191789.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168191788.jpg
      Motherhood Motherhood Classic Grey Inbakerdoek 006 138 Classic Grey Inbakerdoek 006 138 Classic Grey Inbakerdoek 006 138 100% katoen, gecontroleerde kwaliteit, Öko-Tex Standard 100 Mooi design Werkt wonderen, reduceert kolieksymptomen en kalmeert zelfs zeer schurende baby's Vermindert het optreden van Moro-reflex (schokkerige strekken van de armen/samentrekken dat de baby vaak wekt), vermindert ook de schrijfduur de baby kan langer en rustiger slapen omhult de baby in, maar het lichaam is niet stijf; vooral aanbevolen voor vroeggeboren, omdat deze langer het moederlijfgevoel nodig hebben (1)
      Motherhood Classic Grey Inbakerdoek 006 138
      • 05901323928888
      2
      18.94 EUR
    • Motherhood Ocelot Salmon Inbakerdoek 006 165
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201393308.jpg
      Motherhood Motherhood Ocelot Salmon Inbakerdoek 006 165 Ocelot Salmon Inbakerdoek 006 165 Ocelot Salmon Inbakerdoek 006 165 Deze Motherhood inbakerdoek is dé oplossing wanneer je kleintje moeite heeft om in slaap te vallen of alleen maar korte slaapjes doet. Doordat je kindje in het begin nog geen controle heeft over zijn of haar armpjes kan het voorkomen dat je kleine zich niet kan ontspannen, zelfs niet wanneer hij of zij moe is en dus eigenlijk wil slapen. Deze inbakerdoek is hiervoor de beste oplossing! De Motherhood inbakerdoek is gemaakt van zachte en ademende stof van 100% katoen. Het materiaal rekt mee met... (1)
      Motherhood Ocelot Salmon Inbakerdoek 006 165
      • 05902627171963
      1
      18.94 EUR
    • Motherhood Splashes Salmon Inbakerdoek 006 152
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184022936.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168191428.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168191425.jpg
      Motherhood Motherhood Splashes Salmon Inbakerdoek 006 152 Splashes Salmon Inbakerdoek 006 152 Splashes Salmon Inbakerdoek 006 152 Deze Motherhood inbakerdoek is dé oplossing wanneer je kleintje moeite heeft om in slaap te vallen of alleen maar korte slaapjes doet. Doordat je kindje in het begin nog geen controle heeft over zijn of haar armpjes kan het voorkomen dat je kleine zich niet kan ontspannen, zelfs niet wanneer hij of zij moe is en dus eigenlijk wil slapen. Deze inbakerdoek is hiervoor de beste oplossing! De Motherhood inbakerdoek is gemaakt van zachte en ademende stof van 100% katoen. Het materiaal rekt mee met... (1)
      Motherhood Splashes Salmon Inbakerdoek 006 152
      • 05902627165504
      1
      18.94 EUR
    • Motherhood Ocelot Dark Blue Inbakerdoek 006 166
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201393305.jpg
      Motherhood Motherhood Ocelot Dark Blue Inbakerdoek 006 166 Ocelot Dark Blue Inbakerdoek 006 166 Ocelot Dark Blue Inbakerdoek 006 166 Deze Motherhood inbakerdoek is dé oplossing wanneer je kleintje moeite heeft om in slaap te vallen of alleen maar korte slaapjes doet. Doordat je kindje in het begin nog geen controle heeft over zijn of haar armpjes kan het voorkomen dat je kleine zich niet kan ontspannen, zelfs niet wanneer hij of zij moe is en dus eigenlijk wil slapen. Deze inbakerdoek is hiervoor de beste oplossing! De Motherhood inbakerdoek is gemaakt van zachte en ademende stof van 100% katoen. Het materiaal rekt mee met... (1)
      Motherhood Ocelot Dark Blue Inbakerdoek 006 166
      • 05902627171970
      1
      18.94 EUR
    • Motherhood Zebra Salmon Inbakerdoek 006 167
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201393311.jpg
      Motherhood Motherhood Zebra Salmon Inbakerdoek 006 167 Zebra Salmon Inbakerdoek 006 167 Zebra Salmon Inbakerdoek 006 167 Deze Motherhood inbakerdoek is dé oplossing wanneer je kleintje moeite heeft om in slaap te vallen of alleen maar korte slaapjes doet. Doordat je kindje in het begin nog geen controle heeft over zijn of haar armpjes kan het voorkomen dat je kleine zich niet kan ontspannen, zelfs niet wanneer hij of zij moe is en dus eigenlijk wil slapen. Deze inbakerdoek is hiervoor de beste oplossing! De Motherhood inbakerdoek is gemaakt van zachte en ademende stof van 100% katoen. Het materiaal rekt mee met... (1)
      Motherhood Zebra Salmon Inbakerdoek 006 167
      • 05902627171987
      1
      18.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Puckababy DEFAULT
        • puckababy
      • Nomad DEFAULT
        • nomad
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Lodger DEFAULT
        • lodger
      • Love to Dream DEFAULT
        • love_to_dream
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 tot €100 (low)
      • €100 tot €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Merken (brand):
      • Nomad (nomad)
      • Vaude (vaude)
      • Puckababy (puckababy)
      • Meyco (meyco)
      • Marmot (marmot)
      • Outwell (outwell)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Carinthia (carinthia)
      • Highlander (highlander)
      • Coleman (coleman)
      • Kelty (kelty)
      • Jollein (jollein)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Yeti (yeti)
      • High Peak (high_peak)
      • 101 Inc (101_inc)
      • Abbey (abbey)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Ajax (ajax)
      • Alpine (alpine)
      • Alvi (alvi)
      • Alvivo (alvivo)
      • Arva (arva)
      • Atipick (atipick)
      • Babys Only (babys_only)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Beeren (beeren)
      • Bergans (bergans)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blackroll (blackroll)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Briljant (briljant)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • Brunner (brunner)
      • Camp (camp)
      • Camp Active (camp_active)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Carrefour (carrefour)
      • Childhome (childhome)
      • Chimb (chimb)
      • Cocoon (cocoon)
      • Crux (crux)
      • David Fussenegger (david_fussenegger)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Deryan (deryan)
      • Deuba (deuba)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Dooky (dooky)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fosco (fosco)
      • Fostex (fostex)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Fresk (fresk)
      • Froyak (froyak)
      • Fun (fun)
      • Fun & Feest (fun_feest)
      • Gabbag (gabbag)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Grüezi Bag (gru_ezi_bag)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Hannah Outdoor (hannah_outdoor)
      • Happy People (happy_people)
      • Heless (heless)
      • Helinox (helinox)
      • Helsport (helsport)
      • HEMA (hema)
      • Hilleberg (hilleberg)
      • Husky (husky)
      • Intex (intex)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Klymit (klymit)
      • Koeka (koeka)
      • Lacd (lacd)
      • Lief! (lief_)
      • LifeSystems (lifesystems)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little Lemonade (little_lemonade)
      • Lodger (lodger)
      • Love to Dream (love_to_dream)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • MamaLoes (mamaloes)
      • Mammut (mammut)
      • Meru (meru)
      • Millet (millet)
      • Monzana (monzana)
      • Motherhood (motherhood)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mundo (mundo)
      • Naturehike (naturehike)
      • Nemo (nemo)
      • Nijntje (nijntje)
      • Noppies (noppies)
      • Nordisk (nordisk)
      • Oase (oase)
      • Odenwälder (odenwa_lder)
      • OMM (omm)
      • Origin Outdoors (origin_outdoors)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oventure (oventure)
      • Pajak (pajak)
      • Pavillo (pavillo)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit villain (petit_villain)
      • Pieps (pieps)
      • PlumPlum (plumplum)
      • Polydaun (polydaun)
      • Rab (rab)
      • Red castle (red_castle)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Reiff (reiff)
      • Robens (robens)
      • Royalbeach (royalbeach)
      • Salewa (salewa)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sir Joseph (sir_joseph)
      • Sleepee (sleepee)
      • Snugpak (snugpak)
      • Snuz (snuz)
      • Soul (soul)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stoic (stoic)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summit (summit)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trigano (trigano)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Valandre (valandre)
      • Vango (vango)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Warmpeace (warmpeace)
      • Watertech (watertech)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
      • Wechsel (wechsel)
      • Wenzel (wenzel)
      • Western Mountaineering (western_mountaineering)
      • Witlof for kids (witlof_for_kids)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Woombie (woombie)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yellowstone (yellowstone)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Unisex (unisex)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Baby (baby)
    • Seizoensindicatie (seizoen):
      • Zomer (zomer)
      • Winter (winter)
      • Alle Seizoenen (alle_seizoenen)
      • 3 Seizoenen (3_seizoens)
      • Herfst (herfst)
      • Lente (lente)
    • Minimale Temperatuur (temperatuur_min_):
      • < -25 °C (temperatuur_min__1)
      • -25 °C - -16 °C (temperatuur_min__2)
      • -16 °C - -7 °C (temperatuur_min__3)
      • ≥ -7 °C (temperatuur_min__4)
    • Lengte (slaapzak_gebruikersllengte):
      • < 185 cm (slaapzak_gebruikersllengte_1)
      • 185 cm - 200 cm (slaapzak_gebruikersllengte_2)
      • 200 cm - 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_3)
      • ≥ 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal binnenvoering (binnenvoering_materiaal):
      • Cotton mix (cotton_mix)
      • Katoen (katoen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (PA) (polyamide_pa_)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetische (synthetische)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl