x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapzakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Klymit slaapzak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapzak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Klymit opbergtas slaapzak 80 x 48 cm antraciet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207701226.jpg
      Klymit Klymit opbergtas slaapzak 80 x 48 cm antraciet opbergtas slaapzak 80 x 48 cm antraciet opbergtas slaapzak 80 x 48 cm antraciet Klymit opbergtas slaapzak De ideale tas voor het opbergen van jouw slaapzak in tijden wanneer je hem niet gebruikt. Het beschermt je slaapzak tegen vuil en stof wat de levensduur verlengt. Zodra je hem opbergt trek je aan het trekkoord zodat de tas goed dicht zit. Specificaties: Kleur: antraciet Materiaal: 100% polyester Afmetingen: 80 x 48 cm Afmetingen verpakt: 11 x 7,4 cm Gewicht: 122 gram (1)
      Klymit opbergtas slaapzak 80 x 48 cm antraciet
      1
      deal
      35.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Puckababy DEFAULT
        • puckababy
      • Nomad DEFAULT
        • nomad
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Lodger DEFAULT
        • lodger
      • Love to Dream DEFAULT
        • love_to_dream
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 tot €100 (low)
      • €100 tot €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Merken (brand):
      • Nomad (nomad)
      • Vaude (vaude)
      • Puckababy (puckababy)
      • Meyco (meyco)
      • Marmot (marmot)
      • Outwell (outwell)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Carinthia (carinthia)
      • Highlander (highlander)
      • Coleman (coleman)
      • Kelty (kelty)
      • Jollein (jollein)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Yeti (yeti)
      • High Peak (high_peak)
      • 101 Inc (101_inc)
      • Abbey (abbey)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Alpine (alpine)
      • Alvi (alvi)
      • Alvivo (alvivo)
      • Arva (arva)
      • Atipick (atipick)
      • Babys Only (babys_only)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Beeren (beeren)
      • Bergans (bergans)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blackroll (blackroll)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Briljant (briljant)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • Brunner (brunner)
      • Camp (camp)
      • Camp Active (camp_active)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Carrefour (carrefour)
      • Childhome (childhome)
      • Chimb (chimb)
      • Cocoon (cocoon)
      • David Fussenegger (david_fussenegger)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Deryan (deryan)
      • Deuba (deuba)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Dooky (dooky)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fosco (fosco)
      • Fostex (fostex)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Fresk (fresk)
      • Froyak (froyak)
      • Fun & Feest (fun_feest)
      • Gabbag (gabbag)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Grüezi Bag (gru_ezi_bag)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Hannah Outdoor (hannah_outdoor)
      • Happy People (happy_people)
      • Helinox (helinox)
      • Helsport (helsport)
      • HEMA (hema)
      • Husky (husky)
      • Intex (intex)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Klymit (klymit)
      • Koeka (koeka)
      • Lacd (lacd)
      • Lief! (lief_)
      • LifeSystems (lifesystems)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little Lemonade (little_lemonade)
      • Lodger (lodger)
      • Love to Dream (love_to_dream)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • MamaLoes (mamaloes)
      • Mammut (mammut)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Meru (meru)
      • Millet (millet)
      • Montura (montura)
      • Monzana (monzana)
      • Motherhood (motherhood)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • MSR (msr)
      • Mundo (mundo)
      • Naturehike (naturehike)
      • Nemo (nemo)
      • Nijntje (nijntje)
      • Noppies (noppies)
      • Nordisk (nordisk)
      • Oase (oase)
      • Odenwälder (odenwa_lder)
      • Origin Outdoors (origin_outdoors)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oventure (oventure)
      • Pajak (pajak)
      • Pavillo (pavillo)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit villain (petit_villain)
      • Pieps (pieps)
      • PlumPlum (plumplum)
      • Polydaun (polydaun)
      • Rab (rab)
      • Red castle (red_castle)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Robens (robens)
      • Royalbeach (royalbeach)
      • Salewa (salewa)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sevibaby (sevibaby)
      • Sir Joseph (sir_joseph)
      • Skylotec (skylotec)
      • Sleepee (sleepee)
      • Snugpak (snugpak)
      • Snuz (snuz)
      • Soul (soul)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stoic (stoic)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summit (summit)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trespass (trespass)
      • Trigano (trigano)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Valandre (valandre)
      • Vango (vango)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Warmpeace (warmpeace)
      • Watertech (watertech)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
      • Wechsel (wechsel)
      • Wenzel (wenzel)
      • Western Mountaineering (western_mountaineering)
      • Witlof for kids (witlof_for_kids)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Woombie (woombie)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yellowstone (yellowstone)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Unisex (unisex)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Baby (baby)
    • Seizoensindicatie (seizoen):
      • Zomer (zomer)
      • Winter (winter)
      • Alle Seizoenen (alle_seizoenen)
      • 3 Seizoenen (3_seizoens)
      • Herfst (herfst)
      • Lente (lente)
    • Minimale Temperatuur (temperatuur_min_):
      • < -26 °C (temperatuur_min__1)
      • -26 °C - -15 °C (temperatuur_min__2)
      • -15 °C - -7 °C (temperatuur_min__3)
      • ≥ -7 °C (temperatuur_min__4)
    • Lengte (slaapzak_gebruikersllengte):
      • < 185 cm (slaapzak_gebruikersllengte_1)
      • 185 cm - 200 cm (slaapzak_gebruikersllengte_2)
      • 200 cm - 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_3)
      • ≥ 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal binnenvoering (binnenvoering_materiaal):
      • Cotton mix (cotton_mix)
      • Katoen (katoen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (PA) (polyamide_pa_)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetische (synthetische)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl