x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapzakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    HEMA slaapzak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapzak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • HEMA velours baby slaapzak winter vossen gebroken wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162077366.jpg
      HEMA HEMA velours baby slaapzak winter vossen gebroken wit velours baby slaapzak winter vossen gebroken wit velours baby slaapzak winter vossen gebroken wit Een doorgestikte baby slaapzak winter met lange, afritsbare mouwen en een vossendessin. De velours slaapzak sluit met een rits, die bij de hals wordt afgeschermd voor baby's tere huidje met een extra stukje stof. De zachte padded slaapzak is gevoerd en geschikt voor kouder weer en een kamertemperatuur onder dan 18°C. TOG waarde:3.5 (voor kamertemperatuur kouder dan 16 °C) (2)
      HEMA velours baby slaapzak winter vossen gebroken wit
      • 08718537798827
      1
      27.50 EUR
    • HEMA velours slaapzak wit/zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212497215.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212497217.jpg
      HEMA HEMA velours slaapzak wit/zwart velours slaapzak wit/zwart velours slaapzak wit/zwart Deze babyslaapzak van HEMA met zwarte jachtluipaarden voelt zo zacht als fluweel en heeft lange, afritsbare mouwen. De slaapzak sluit met een rits met kinbeschermer, dat beschermt baby's tere huidje. De slaapzak heeft een katoenen voering en een warme vulling en is geschikt voor de koudere dagen en nachten en als de kamertemperatuur minder dan 18 °C is. TOG waarde:circa 3.5 (voor kamertemperatuur tussen 15 °C en 18 °C en kouder) (2)
      HEMA velours slaapzak wit/zwart
      • 08720354124338
      1
      27.50 EUR
    • HEMA slaapzak met afritsbare mouw bloemen lichtblauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203231641.jpg
      HEMA HEMA slaapzak met afritsbare mouw bloemen lichtblauw slaapzak met afritsbare mouw bloemen lichtblauw slaapzak met afritsbare mouw bloemen lichtblauw Deze lichtblauwe babyslaapzak met roze bloemen heeft lange, afritsbare mouwen. De slaapzak sluit met een rits met kinbeschermer, dat beschermt baby's tere huidje. De slaapzak heeft een katoenen voering en een warme vulling en is geschikt voor de koudere dagen en nachten en als de kamertemperatuur minder dan 18 °C is. (1)
      HEMA slaapzak met afritsbare mouw bloemen lichtblauw
      • 08720354181027
      1
      27.50 EUR
    • HEMA slaapzak met afritsbare mouw bloemen lichtblauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203231641.jpg
      HEMA HEMA slaapzak met afritsbare mouw bloemen lichtblauw slaapzak met afritsbare mouw bloemen lichtblauw slaapzak met afritsbare mouw bloemen lichtblauw Deze lichtblauwe babyslaapzak met roze bloemen heeft lange, afritsbare mouwen. De slaapzak sluit met een rits met kinbeschermer, dat beschermt baby's tere huidje. De slaapzak heeft een katoenen voering en een warme vulling en is geschikt voor de koudere dagen en nachten en als de kamertemperatuur minder dan 18 °C is. (1)
      HEMA slaapzak met afritsbare mouw bloemen lichtblauw
      • 08720354181034
      1
      27.50 EUR
    • HEMA Babyslaapzak Mouwloos Katten Zwart/wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173085686.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173085687.jpg
      HEMA HEMA Babyslaapzak Mouwloos Katten Zwart/wit Babyslaapzak Mouwloos Katten Zwart/wit Babyslaapzak Mouwloos Katten Zwart/wit Een mouwloze witte babyslaapzak met een dessin van getekende katten. De slaapzak sluit met een rits, die bij de hals wordt afgeschermd voor baby's tere huidje met een extra stukje stof. De slaapzak is gemaakt van twee lagen katoen zonder vulling en ideaal bij warm weer. De producteigenschappen: materiaal samenstelling: 100% katoen. wasvoorschriften: machinewasbaar tot 60°C, wassen met gelijke kleuren, binnenstebuiten wassen en strijken. droogvoorschriften: geschikt voor drogen op een hoge tem... (1)
      HEMA Babyslaapzak Mouwloos Katten Zwart/wit
      1
      18.95 EUR
    • HEMA velours slaapzak wit/zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212497215.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212497217.jpg
      HEMA HEMA velours slaapzak wit/zwart velours slaapzak wit/zwart velours slaapzak wit/zwart Deze babyslaapzak van HEMA met zwarte jachtluipaarden voelt zo zacht als fluweel en heeft lange, afritsbare mouwen. De slaapzak sluit met een rits met kinbeschermer, dat beschermt baby's tere huidje. De slaapzak heeft een katoenen voering en een warme vulling en is geschikt voor de koudere dagen en nachten en als de kamertemperatuur minder dan 18 °C is. TOG waarde:circa 3.5 (voor kamertemperatuur tussen 15 °C en 18 °C en kouder) (1)
      HEMA velours slaapzak wit/zwart
      • 08720354124321
      1
      27.50 EUR
    • HEMA velours baby slaapzak met afritsbare mouw oker/bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201527512.jpg
      HEMA HEMA velours baby slaapzak met afritsbare mouw oker/bruin velours baby slaapzak met afritsbare mouw oker/bruin velours baby slaapzak met afritsbare mouw oker/bruin Deze babyslaapzak van HEMA heeft grote donkerbruine stippen en voelt zo zacht als fluweel. De slaapzak heeft lange, afritsbare mouwen. De slaapzak sluit met een rits met kinbeschermer, dat beschermt baby's tere huidje. De slaapzak heeft een katoenen voering en een warme vulling en is geschikt voor de koudere dagen en nachten en als de kamertemperatuur minder dan 18 °C is. TOG waarde:circa 3.5 (voor kamertemperatuur tussen 15 °C en 18 °C en kouder) (1)
      HEMA velours baby slaapzak met afritsbare mouw oker/bruin
      • 08720354124406
      1
      27.50 EUR
    • HEMA velours slaapzak wit/zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212497215.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212497217.jpg
      HEMA HEMA velours slaapzak wit/zwart velours slaapzak wit/zwart velours slaapzak wit/zwart Deze babyslaapzak van HEMA met zwarte jachtluipaarden voelt zo zacht als fluweel en heeft lange, afritsbare mouwen. De slaapzak sluit met een rits met kinbeschermer, dat beschermt baby's tere huidje. De slaapzak heeft een katoenen voering en een warme vulling en is geschikt voor de koudere dagen en nachten en als de kamertemperatuur minder dan 18 °C is. TOG waarde:circa 3.5 (voor kamertemperatuur tussen 15 °C en 18 °C en kouder) (1)
      HEMA velours slaapzak wit/zwart
      • 08720354124345
      1
      27.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Puckababy DEFAULT
        • puckababy
      • Nomad DEFAULT
        • nomad
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Lodger DEFAULT
        • lodger
      • Love to Dream DEFAULT
        • love_to_dream
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 tot €100 (low)
      • €100 tot €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Merken (brand):
      • Nomad (nomad)
      • Vaude (vaude)
      • Puckababy (puckababy)
      • Meyco (meyco)
      • Marmot (marmot)
      • Outwell (outwell)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Carinthia (carinthia)
      • Highlander (highlander)
      • Coleman (coleman)
      • Kelty (kelty)
      • Jollein (jollein)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Yeti (yeti)
      • High Peak (high_peak)
      • 101 Inc (101_inc)
      • Abbey (abbey)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Alpine (alpine)
      • Alvi (alvi)
      • Alvivo (alvivo)
      • Arva (arva)
      • Atipick (atipick)
      • Babys Only (babys_only)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Beeren (beeren)
      • Bergans (bergans)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blackroll (blackroll)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Briljant (briljant)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • Brunner (brunner)
      • Camp (camp)
      • Camp Active (camp_active)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Carrefour (carrefour)
      • Childhome (childhome)
      • Chimb (chimb)
      • Cocoon (cocoon)
      • David Fussenegger (david_fussenegger)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Deryan (deryan)
      • Deuba (deuba)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Dooky (dooky)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fosco (fosco)
      • Fostex (fostex)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Fresk (fresk)
      • Froyak (froyak)
      • Fun & Feest (fun_feest)
      • Gabbag (gabbag)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Grüezi Bag (gru_ezi_bag)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Hannah Outdoor (hannah_outdoor)
      • Happy People (happy_people)
      • Helinox (helinox)
      • Helsport (helsport)
      • HEMA (hema)
      • Husky (husky)
      • Intex (intex)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Klymit (klymit)
      • Koeka (koeka)
      • Lacd (lacd)
      • Lief! (lief_)
      • LifeSystems (lifesystems)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little Lemonade (little_lemonade)
      • Lodger (lodger)
      • Love to Dream (love_to_dream)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • MamaLoes (mamaloes)
      • Mammut (mammut)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Meru (meru)
      • Millet (millet)
      • Montura (montura)
      • Monzana (monzana)
      • Motherhood (motherhood)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • MSR (msr)
      • Mundo (mundo)
      • Naturehike (naturehike)
      • Nemo (nemo)
      • Nijntje (nijntje)
      • Noppies (noppies)
      • Nordisk (nordisk)
      • Oase (oase)
      • Odenwälder (odenwa_lder)
      • Origin Outdoors (origin_outdoors)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oventure (oventure)
      • Pajak (pajak)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit villain (petit_villain)
      • Pieps (pieps)
      • PlumPlum (plumplum)
      • Polydaun (polydaun)
      • Rab (rab)
      • Red castle (red_castle)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Robens (robens)
      • Royalbeach (royalbeach)
      • Salewa (salewa)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sevibaby (sevibaby)
      • Sir Joseph (sir_joseph)
      • Skylotec (skylotec)
      • Sleepee (sleepee)
      • Snugpak (snugpak)
      • Snuz (snuz)
      • Soul (soul)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stoic (stoic)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summit (summit)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trespass (trespass)
      • Trigano (trigano)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Valandre (valandre)
      • Vango (vango)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Warmpeace (warmpeace)
      • Watertech (watertech)
      • Wechsel (wechsel)
      • Wenzel (wenzel)
      • Western Mountaineering (western_mountaineering)
      • Witlof for kids (witlof_for_kids)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Woombie (woombie)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yellowstone (yellowstone)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Unisex (unisex)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Baby (baby)
    • Seizoensindicatie (seizoen):
      • Zomer (zomer)
      • Winter (winter)
      • Alle Seizoenen (alle_seizoenen)
      • 3 Seizoenen (3_seizoens)
      • Herfst (herfst)
      • Lente (lente)
    • Minimale Temperatuur (temperatuur_min_):
      • < -24 °C (temperatuur_min__1)
      • -24 °C - -15 °C (temperatuur_min__2)
      • -15 °C - -7 °C (temperatuur_min__3)
      • ≥ -7 °C (temperatuur_min__4)
    • Lengte (slaapzak_gebruikersllengte):
      • < 185 cm (slaapzak_gebruikersllengte_1)
      • 185 cm - 200 cm (slaapzak_gebruikersllengte_2)
      • 200 cm - 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_3)
      • ≥ 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal binnenvoering (binnenvoering_materiaal):
      • Cotton mix (cotton_mix)
      • Katoen (katoen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (PA) (polyamide_pa_)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetische (synthetische)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl