x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapzakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Eurotrail slaapzak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapzak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Eurotrail Slaapzak Surplus - Charcoal/ Beige
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159939597.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199657844.jpg
      Eurotrail Eurotrail Slaapzak Surplus - Charcoal/ Beige Slaapzak Surplus - Charcoal/ Beige Slaapzak Surplus - Charcoal/ Beige De Surplus slaapzak van Eurotrail is een comfortabele katoenen slaapzak met SLIII 3D Comfort Max vulling. Geschikt voor gebruik in het voor- en naseizoen.De Surplus is voorzien van een tochtstrook achter de rits. Daarnaast heeft het een handige ritsbedekker, dokumentenvakje voor bijvoorbeeld je paspoort en compressie hoes om de slaapzak compact en ventilerend op te bergen. Temperatuurbereik: 20 / -5 / -10 ?C. (2)
      Eurotrail Slaapzak Surplus - Charcoal/ Beige
      • 08712318999908
      3
      84.90 EUR
    • Eurotrail Kinderslaapzak Dolphin - 160x70 cm - Charcoal/ Fuchsia
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177720916.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199657817.jpg
      Eurotrail Eurotrail Kinderslaapzak Dolphin - 160x70 cm - Charcoal/ Fuchsia Kinderslaapzak Dolphin - 160x70 cm - Charcoal/ Fuchsia Kinderslaapzak Dolphin - 160x70 cm - Charcoal/ Fuchsia Eurotrail Dolphin slaapzak Deze comfortabele katoenen slaapzak met de donsachtige vulling zorgt voor een optimale slaap. Het documenten vakje zorgt ervoor dat je belangrijke papieren dicht bij je kunt bewaren. De compressiehoes zorgt ervoor dat je je slaapzak op een ventilerende manier kunt opbergen. De laatste vijf foto's zijn ter illustratie. Specificaties: Kleur: zwart/fuchsia Materiaal buitendoek en voering: 100% comfortabele zachte katoen Materiaal vulling: 2 x 125 gr/m² SLII, Hollowfibr... (1)
      Eurotrail Kinderslaapzak Dolphin - 160x70 cm - Charcoal/ Fuchsia
      • 08712318951180
      3
      deal
      59.49 EUR
    • Eurotrail Brooks Slaapzak - Dekenmodel - Taupe/ Beige
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159938007.jpg
      Eurotrail Eurotrail Brooks Slaapzak - Dekenmodel - Taupe/ Beige Brooks Slaapzak - Dekenmodel - Taupe/ Beige Brooks Slaapzak - Dekenmodel - Taupe/ Beige Eurotrail Brooks Slaapzak - Dekenmodel - Taupe/ Beige (1)
      Eurotrail Brooks Slaapzak - Dekenmodel - Taupe/ Beige
      • 08712318038096
      2
      44.85 EUR
    • Eurotrail Delta Slaapzak - Deken - Black/ Grey
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207705184.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160549536.jpg
      Eurotrail Eurotrail Delta Slaapzak - Deken - Black/ Grey Delta Slaapzak - Deken - Black/ Grey Delta Slaapzak - Deken - Black/ Grey Eurotrail Delta slaapzak Deze slaapzak van Eurotrail is een lichtgewicht slaapzak die perfect is voor gebruik in de zomermaanden. Deze slaapzak kan je zowel individueel als voor twee personen gebruiken. Rits hem namelijk open en je hebt een deken van ruim twee meter breed. Dat maakt deze slaapzak ideaal voor stelletjes die ook wel eens apart van elkaar op pad gaan. Specificaties: Kleur: grijs, blauw Geslacht: unisex Materiaal: fiber, polyester Afmetingen: 200 x 160 cm Gewicht: 1 kg (1)
      Eurotrail Delta Slaapzak - Deken - Black/ Grey
      • 08712318908740
      2
      34.95 EUR
    • Eurotrail slaapzak Alaska 200 x 80 cm polyester blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207695985.jpg
      Eurotrail Eurotrail slaapzak Alaska 200 x 80 cm polyester blauw slaapzak Alaska 200 x 80 cm polyester blauw slaapzak Alaska 200 x 80 cm polyester blauw Eurotrail slaapzak Deze slaapzak is gemaakt van een speciaal bewerkt polyester wat zeer zacht, ademend, waterafstotend en vriendelijk aanvoelt op de huid. De vulling zorgt ervoor dat het 's nachts aangenam warm blijft. De beste comfort of omgevingstemperatuur van deze slaapzak is rond de 0°C. Deze Alaska slaapzak is aanritsbaar dus je kunt hem gemakkelijk combineren tot een tweepersoons slaapzak. Na het gebruik is de slaapzak geschikt om met de wasmachine te reinigen. Wij adviseren je om deze... (1)
      Eurotrail slaapzak Alaska 200 x 80 cm polyester blauw
      • 08712318038102
      2
      59.90 EUR
    • Eurotrail Slaapzak Chili Junior - Deken - Blauw/Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207699284.jpg
      Eurotrail Eurotrail Slaapzak Chili Junior - Deken - Blauw/Grijs Slaapzak Chili Junior - Deken - Blauw/Grijs Slaapzak Chili Junior - Deken - Blauw/Grijs Eurotrail Slaapzak Chili Junior - Deken - Blauw/Grijs (1)
      Eurotrail Slaapzak Chili Junior - Deken - Blauw/Grijs
      • 08712318067133
      2
      36.70 EUR
    • Eurotrail slaapzak Mummycap 240 cm polyester/katoen zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207698156.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190492632.jpg
      Eurotrail Eurotrail slaapzak Mummycap 240 cm polyester/katoen zwart slaapzak Mummycap 240 cm polyester/katoen zwart slaapzak Mummycap 240 cm polyester/katoen zwart Eurotrail Mummycap slaapzak Een zeer ruime en comfortabele slaapzak met een zachte flanellen voering. Deze slaapzak is zeer geschikt voor in de caravan of auto. De ruime maatvoering zorgt ervoor dat je s nachts tijdens het slapen makkelijk kunt draaien en niet gehinderd wordt. Het capuchon gedeelte biedt je hoofd veel bescherming en een zachte ondergrond. Specificaties: Kleur: zwart Geslacht: unisex Materiaal: 65% polyester, 35 % katoen Binnenvoering: 100% zachte katoen Vulling: 2 x 150 gr/m²... (1)
      Eurotrail slaapzak Mummycap 240 cm polyester/katoen zwart
      • 08712318920766
      2
      88.90 EUR
    • Eurotrail Slaapzak Chili - 210x80 cm - Blauw/Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159958976.jpg
      Eurotrail Eurotrail Slaapzak Chili - 210x80 cm - Blauw/Grijs Slaapzak Chili - 210x80 cm - Blauw/Grijs Slaapzak Chili - 210x80 cm - Blauw/Grijs Eurotrail Slaapzak Chili - 210x80 cm - Blauw/Grijs (1)
      Eurotrail Slaapzak Chili - 210x80 cm - Blauw/Grijs
      • 08712318095358
      2
      46.45 EUR
    • Eurotrail Beluga Slaapzak - Deken - Junior - Charcoal/ Fuchsia
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175676239.jpg
      Eurotrail Eurotrail Beluga Slaapzak - Deken - Junior - Charcoal/ Fuchsia Beluga Slaapzak - Deken - Junior - Charcoal/ Fuchsia Beluga Slaapzak - Deken - Junior - Charcoal/ Fuchsia Eurotrail Beluga Slaapzak - Deken - Junior - Charcoal/ Fuchsia (1)
      Eurotrail Beluga Slaapzak - Deken - Junior - Charcoal/ Fuchsia
      • 08712318006743
      2
      64.90 EUR
    • Eurotrail Slaapzak extreme lavendel blue/charcoal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158535755.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199657501.jpg
      Eurotrail Eurotrail Slaapzak extreme lavendel blue/charcoal Slaapzak extreme lavendel blue/charcoal Slaapzak extreme lavendel blue/charcoal De Extreme slaapzak van Eurotrail is een comfortabele mummy slaapzak, geschikt voor het voor- en najaar. De slaapzak is gemaakt van lichtgewicht microfiber en heeft een donsachtige vulling. De capuchon kan je met een koordje aantrekken, zodat deze goed rondom je hoofd sluit en daarmee de warmte in de slaapzak blijft. Met handige ritsbedekker, dokumentenvakje om belangrijke papieren dichtbij je te houden en compressiehoes om de slaapzak compact en ventilerend op te bergen. Temperatuur bereik: ... (1)
      Eurotrail Slaapzak extreme lavendel blue/charcoal
      • 08712318038126
      1
      59.95 EUR
    • Eurotrail Slaapzak dolphin charcoal/azure
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177708941.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163401515.jpg
      Eurotrail Eurotrail Slaapzak dolphin charcoal/azure Slaapzak dolphin charcoal/azure Slaapzak dolphin charcoal/azure De Dolphin junior slaapzak van Eurotrail is een heerlijke comfortabele slaapzak. Het zachte katoen en de donsachtige vulling zorgen voor een optimaal slaapcomfort. Met handige ritsbedekker, dokumentenvakje voor bijvoorbeeld je paspoort en compressie hoes om de slaapzak lekker compact en ventilerend op te bergen. Temperatuurbereik: 20 / 4 / 0?C (1)
      Eurotrail Slaapzak dolphin charcoal/azure
      • 08712318977296
      1
      59.95 EUR
    • Eurotrail slaapzak Comfort 1/2 persoons katoen/polyester navy
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207698395.jpg
      Eurotrail Eurotrail slaapzak Comfort 1/2 persoons katoen/polyester navy slaapzak Comfort 1/2 persoons katoen/polyester navy slaapzak Comfort 1/2 persoons katoen/polyester navy Eurotrail Slaapzak Comfort - Navy/Beige (1)
      Eurotrail slaapzak Comfort 1/2 persoons katoen/polyester navy
      • 08712318046183
      1
      94.45 EUR
    • Eurotrail Pillow Stretch XL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190845084.jpg
      Eurotrail Eurotrail Pillow Stretch XL Pillow Stretch XL Pillow Stretch XL Eurotrail Pillow Stretch XL (1)
      Eurotrail Pillow Stretch XL
      • 08712318000727
      1
      43.58 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Puckababy DEFAULT
        • puckababy
      • Nomad DEFAULT
        • nomad
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Lodger DEFAULT
        • lodger
      • Love to Dream DEFAULT
        • love_to_dream
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 tot €100 (low)
      • €100 tot €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Merken (brand):
      • Nomad (nomad)
      • Vaude (vaude)
      • Puckababy (puckababy)
      • Meyco (meyco)
      • Marmot (marmot)
      • Outwell (outwell)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Carinthia (carinthia)
      • Highlander (highlander)
      • Coleman (coleman)
      • Kelty (kelty)
      • Jollein (jollein)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Yeti (yeti)
      • High Peak (high_peak)
      • 101 Inc (101_inc)
      • Abbey (abbey)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Alpine (alpine)
      • Alvi (alvi)
      • Alvivo (alvivo)
      • Arva (arva)
      • Atipick (atipick)
      • Babys Only (babys_only)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Beeren (beeren)
      • Bergans (bergans)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blackroll (blackroll)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Briljant (briljant)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • Brunner (brunner)
      • Camp (camp)
      • Camp Active (camp_active)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Carrefour (carrefour)
      • Childhome (childhome)
      • Chimb (chimb)
      • Cocoon (cocoon)
      • David Fussenegger (david_fussenegger)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Deryan (deryan)
      • Deuba (deuba)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Dooky (dooky)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fosco (fosco)
      • Fostex (fostex)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Fresk (fresk)
      • Froyak (froyak)
      • Fun & Feest (fun_feest)
      • Gabbag (gabbag)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Grüezi Bag (gru_ezi_bag)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Hannah Outdoor (hannah_outdoor)
      • Happy People (happy_people)
      • Helinox (helinox)
      • Helsport (helsport)
      • HEMA (hema)
      • Husky (husky)
      • Intex (intex)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Klymit (klymit)
      • Koeka (koeka)
      • Lacd (lacd)
      • Lief! (lief_)
      • LifeSystems (lifesystems)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little Lemonade (little_lemonade)
      • Lodger (lodger)
      • Love to Dream (love_to_dream)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • MamaLoes (mamaloes)
      • Mammut (mammut)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Meru (meru)
      • Millet (millet)
      • Montura (montura)
      • Monzana (monzana)
      • Motherhood (motherhood)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • MSR (msr)
      • Mundo (mundo)
      • Naturehike (naturehike)
      • Nemo (nemo)
      • Nijntje (nijntje)
      • Noppies (noppies)
      • Nordisk (nordisk)
      • Oase (oase)
      • Odenwälder (odenwa_lder)
      • Origin Outdoors (origin_outdoors)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oventure (oventure)
      • Pajak (pajak)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit villain (petit_villain)
      • Pieps (pieps)
      • PlumPlum (plumplum)
      • Polydaun (polydaun)
      • Rab (rab)
      • Red castle (red_castle)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Robens (robens)
      • Royalbeach (royalbeach)
      • Salewa (salewa)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sevibaby (sevibaby)
      • Sir Joseph (sir_joseph)
      • Skylotec (skylotec)
      • Sleepee (sleepee)
      • Snugpak (snugpak)
      • Snuz (snuz)
      • Soul (soul)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stoic (stoic)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summit (summit)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trespass (trespass)
      • Trigano (trigano)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Valandre (valandre)
      • Vango (vango)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Warmpeace (warmpeace)
      • Watertech (watertech)
      • Wechsel (wechsel)
      • Wenzel (wenzel)
      • Western Mountaineering (western_mountaineering)
      • Witlof for kids (witlof_for_kids)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Woombie (woombie)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yellowstone (yellowstone)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Unisex (unisex)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Baby (baby)
    • Seizoensindicatie (seizoen):
      • Zomer (zomer)
      • Winter (winter)
      • Alle Seizoenen (alle_seizoenen)
      • 3 Seizoenen (3_seizoens)
      • Herfst (herfst)
      • Lente (lente)
    • Minimale Temperatuur (temperatuur_min_):
      • < -24 °C (temperatuur_min__1)
      • -24 °C - -15 °C (temperatuur_min__2)
      • -15 °C - -7 °C (temperatuur_min__3)
      • ≥ -7 °C (temperatuur_min__4)
    • Lengte (slaapzak_gebruikersllengte):
      • < 185 cm (slaapzak_gebruikersllengte_1)
      • 185 cm - 200 cm (slaapzak_gebruikersllengte_2)
      • 200 cm - 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_3)
      • ≥ 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal binnenvoering (binnenvoering_materiaal):
      • Cotton mix (cotton_mix)
      • Katoen (katoen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (PA) (polyamide_pa_)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetische (synthetische)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl