x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapzakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Childhome slaapzak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapzak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Childhome Deken 80X100 Jersey Leopard
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157252970.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169698518.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169698520.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169698519.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207344035.jpg
      Childhome Childhome Deken 80X100 Jersey Leopard Deken 80X100 Jersey Leopard Deken 80X100 Jersey Leopard Ultra zacht babydeken met fraaie luipaard print. (1)
      Childhome Deken 80X100 Jersey Leopard
      • 05420007156930
      5
      37.00 EUR
    • Childhome Babydeken hartjesprint 80x100 cm jersey en mousseline
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166493557.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180595089.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180595105.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180595100.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180595102.jpg
      Childhome Childhome Babydeken hartjesprint 80x100 cm jersey en mousseline Babydeken hartjesprint 80x100 cm jersey en mousseline Babydeken hartjesprint 80x100 cm jersey en mousseline De ultrazachte babydeken met mooie hartjesprint van CHILDHOME is het perfecte dekentje om mee te nemen op reis of om een babybedje extra charme te geven. Je kindje heeft het lekker warm en slaapt comfortabel onder dit dekentje. Deze CHILDHOME deken is aan beide kanten te gebruiken: hij heeft één witte kant en één kant met schattige hartjes. (2)
      Childhome Babydeken hartjesprint 80x100 cm jersey en mousseline
      • 05420007160081
      3
      43.90 EUR
    • Childhome Deken Jersey 80x100 cm stippen goud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114510854.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169644114.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198631293.jpg
      Childhome Childhome Deken Jersey 80x100 cm stippen goud Deken Jersey 80x100 cm stippen goud Deken Jersey 80x100 cm stippen goud Deken 'Gold Dots' in jersey. Het dekentje heeft twee kanten, één witte kant met gouden bolletjes en één licht grijze kant. (1)
      Childhome Deken Jersey 80x100 cm stippen goud
      • 05420007147228
      4
      38.90 EUR
    • Childhome Gewatteerd Deken - 140x100 Cm - Jersey Polystar - Roest
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183650770.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202307754.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202307750.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202307751.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202307105.jpg
      Childhome Childhome Gewatteerd Deken - 140x100 Cm - Jersey Polystar - Roest Gewatteerd Deken - 140x100 Cm - Jersey Polystar - Roest Gewatteerd Deken - 140x100 Cm - Jersey Polystar - Roest Bestel Babydeken Childhome Gewatteerd Roest-100 x 140 cm online. Bekijk alle Slaapzakken van het merk Childhome bij Etrias. (1)
      Childhome Gewatteerd Deken - 140x100 Cm - Jersey Polystar - Roest
      • 05420007159870
      3
      53.90 EUR
    • Childhome Gewatteerd Deken - 140x100 Cm - Jersey Polystar - Ecru
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183650812.jpg
      Childhome Childhome Gewatteerd Deken - 140x100 Cm - Jersey Polystar - Ecru Gewatteerd Deken - 140x100 Cm - Jersey Polystar - Ecru Gewatteerd Deken - 140x100 Cm - Jersey Polystar - Ecru Onder dit ultra zachte dekentje van Childhome zal uw kindje heerlijk gaan slapen. Het dekentje is ideaal voor onderweg maar geeft ook perfect voor in het ki... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Childhome Gewatteerd Deken - 140x100 Cm - Jersey Polystar - Ecru
      • 05420007159894
      2
      53.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Puckababy DEFAULT
        • puckababy
      • Nomad DEFAULT
        • nomad
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Lodger DEFAULT
        • lodger
      • Love to Dream DEFAULT
        • love_to_dream
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 tot €100 (low)
      • €100 tot €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Merken (brand):
      • Nomad (nomad)
      • Vaude (vaude)
      • Puckababy (puckababy)
      • Meyco (meyco)
      • Marmot (marmot)
      • Outwell (outwell)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Carinthia (carinthia)
      • Highlander (highlander)
      • Coleman (coleman)
      • Kelty (kelty)
      • Jollein (jollein)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Yeti (yeti)
      • High Peak (high_peak)
      • 101 Inc (101_inc)
      • Abbey (abbey)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Alpine (alpine)
      • Alvi (alvi)
      • Alvivo (alvivo)
      • Arva (arva)
      • Atipick (atipick)
      • Babys Only (babys_only)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Beeren (beeren)
      • Bergans (bergans)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blackroll (blackroll)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Briljant (briljant)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • Brunner (brunner)
      • Camp (camp)
      • Camp Active (camp_active)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Carrefour (carrefour)
      • Childhome (childhome)
      • Chimb (chimb)
      • Cocoon (cocoon)
      • David Fussenegger (david_fussenegger)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Deryan (deryan)
      • Deuba (deuba)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Dooky (dooky)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fosco (fosco)
      • Fostex (fostex)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Fresk (fresk)
      • Froyak (froyak)
      • Fun & Feest (fun_feest)
      • Gabbag (gabbag)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Grüezi Bag (gru_ezi_bag)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Hannah Outdoor (hannah_outdoor)
      • Happy People (happy_people)
      • Helinox (helinox)
      • Helsport (helsport)
      • HEMA (hema)
      • Husky (husky)
      • Intex (intex)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Klymit (klymit)
      • Koeka (koeka)
      • Lacd (lacd)
      • Lief! (lief_)
      • LifeSystems (lifesystems)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little Lemonade (little_lemonade)
      • Lodger (lodger)
      • Love to Dream (love_to_dream)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • MamaLoes (mamaloes)
      • Mammut (mammut)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Meru (meru)
      • Millet (millet)
      • Montura (montura)
      • Monzana (monzana)
      • Motherhood (motherhood)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • MSR (msr)
      • Mundo (mundo)
      • Naturehike (naturehike)
      • Nemo (nemo)
      • Nijntje (nijntje)
      • Noppies (noppies)
      • Nordisk (nordisk)
      • Oase (oase)
      • Odenwälder (odenwa_lder)
      • Origin Outdoors (origin_outdoors)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oventure (oventure)
      • Pajak (pajak)
      • Pavillo (pavillo)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit villain (petit_villain)
      • Pieps (pieps)
      • PlumPlum (plumplum)
      • Polydaun (polydaun)
      • Rab (rab)
      • Red castle (red_castle)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Robens (robens)
      • Royalbeach (royalbeach)
      • Salewa (salewa)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sevibaby (sevibaby)
      • Sir Joseph (sir_joseph)
      • Sleepee (sleepee)
      • Snugpak (snugpak)
      • Snuz (snuz)
      • Soul (soul)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stoic (stoic)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summit (summit)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trespass (trespass)
      • Trigano (trigano)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Valandre (valandre)
      • Vango (vango)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Warmpeace (warmpeace)
      • Watertech (watertech)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
      • Wechsel (wechsel)
      • Wenzel (wenzel)
      • Western Mountaineering (western_mountaineering)
      • Witlof for kids (witlof_for_kids)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Woombie (woombie)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yellowstone (yellowstone)
      • Yukatana (yukatana)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Unisex (unisex)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Baby (baby)
    • Seizoensindicatie (seizoen):
      • Zomer (zomer)
      • Winter (winter)
      • Alle Seizoenen (alle_seizoenen)
      • 3 Seizoenen (3_seizoens)
      • Herfst (herfst)
      • Lente (lente)
    • Minimale Temperatuur (temperatuur_min_):
      • < -24 °C (temperatuur_min__1)
      • -24 °C - -15 °C (temperatuur_min__2)
      • -15 °C - -7 °C (temperatuur_min__3)
      • ≥ -7 °C (temperatuur_min__4)
    • Lengte (slaapzak_gebruikersllengte):
      • < 185 cm (slaapzak_gebruikersllengte_1)
      • 185 cm - 200 cm (slaapzak_gebruikersllengte_2)
      • 200 cm - 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_3)
      • ≥ 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal binnenvoering (binnenvoering_materiaal):
      • Cotton mix (cotton_mix)
      • Katoen (katoen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (PA) (polyamide_pa_)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetische (synthetische)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl