x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapzakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bergans slaapzak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapzak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Bergans Slaapzak Bergans Trollhetta Synt 1000 Fire Red Red
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149366780.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157785842.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185985068.jpg
      Bergans Bergans Slaapzak Bergans Trollhetta Synt 1000 Fire Red Red Slaapzak Bergans Trollhetta Synt 1000 Fire Red Red Slaapzak Bergans Trollhetta Synt 1000 Fire Red Red Bestel Slaapzak Bergans Trollhetta Synt 1000 Fire Red Red online. Bekijk alle Slaapzakken van het merk Bergans bij Etrias. (1)
      Bergans Slaapzak Bergans Trollhetta Synt 1000 Fire Red Red
      • 07031582014379
      3
      deal
      240.00 EUR
    • Bergans Trollhetta 800 slaapzak (rood)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149366756.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185994637.jpg
      Bergans Bergans Trollhetta 800 slaapzak (rood) Trollhetta 800 slaapzak (rood) Trollhetta 800 slaapzak (rood) Bestel Slaapzak Bergans Trollhetta Synt 800 Short Fire Red Red online. Bekijk alle Slaapzakken van het merk Bergans bij Etrias. (1)
      Bergans Trollhetta 800 slaapzak (rood)
      • 07031582014416
      3
      deal
      230.00 EUR
    • Bergans Slaapzak Bergans Trollhetta Synt 800 Fire Red Red
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149366757.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185994637.jpg
      Bergans Bergans Slaapzak Bergans Trollhetta Synt 800 Fire Red Red Slaapzak Bergans Trollhetta Synt 800 Fire Red Red Slaapzak Bergans Trollhetta Synt 800 Fire Red Red De Trollhetta Synt 800 slaapzak is van het outdoormerk Bergans. De slaapzak is geschikt voor mannen en vrouwen met een lengte tot 200 centimeter. Dankzij de... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Bergans Slaapzak Bergans Trollhetta Synt 800 Fire Red Red
      • 07031582014393
      3
      deal
      230.00 EUR
    • Bergans Rondane 400 slaapzak (blauw)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199358741.jpg
      Bergans Bergans Rondane 400 slaapzak (blauw) Rondane 400 slaapzak (blauw) Rondane 400 slaapzak (blauw) Comfortabele, lichte zomerslaapzak voor een breed scala aan toepassingen (1)
      Bergans Rondane 400 slaapzak (blauw)
      • 07031582274339
      2
      129.95 EUR
    • Bergans Rabot Down 200 slaapzak (blauw)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181762782.jpg
      Bergans Bergans Rabot Down 200 slaapzak (blauw) Rabot Down 200 slaapzak (blauw) Rabot Down 200 slaapzak (blauw) Lichte, behaaglijk warme en veelzijdige donzen slaapzak voor gebruik in de zomer (1)
      Bergans Rabot Down 200 slaapzak (blauw)
      • 07031582100096
      1
      199.95 EUR
    • Bergans Rondane Kids
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149380588.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157785843.jpg
      Bergans Bergans Rondane Kids Rondane Kids Rondane Kids Bergans Rondane Kids (1)
      Bergans Rondane Kids
      • 07031582014515
      1
      deal
      115.90 EUR
    • Bergans Rabot Down 750 slaapzak (rood)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187359833.jpg
      Bergans Bergans Rabot Down 750 slaapzak (rood) Rabot Down 750 slaapzak (rood) Rabot Down 750 slaapzak (rood) Lichte, behaaglijk warme en veelzijdige donzen slaapzak voor koudere omstandigheden (1)
      Bergans Rabot Down 750 slaapzak (rood)
      • 07031582100034
      1
      449.95 EUR
    • Bergans Rabot Down 900 slaapzak (rood)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187359757.jpg
      Bergans Bergans Rabot Down 900 slaapzak (rood) Rabot Down 900 slaapzak (rood) Rabot Down 900 slaapzak (rood) Behaaglijk warme en veelzijdige donzen slaapzak voor de meest koude en winterse omstandigheden (1)
      Bergans Rabot Down 900 slaapzak (rood)
      • 07031582100010
      1
      549.95 EUR
    • Bergans Rondane 170 Slaapzak (blauw)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208294673.jpg
      Bergans Bergans Rondane 170 Slaapzak (blauw) Rondane 170 Slaapzak (blauw) Rondane 170 Slaapzak (blauw) Ultralichte trekkingslaapzak voor milde zomernachten in de bergen (1)
      Bergans Rondane 170 Slaapzak (blauw)
      • 07031582274322
      1
      109.95 EUR
    • Bergans Rab Down 300 deken (blauw)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198440471.jpg
      Bergans Bergans Rab Down 300 deken (blauw) Rab Down 300 deken (blauw) Rab Down 300 deken (blauw) Behaaglijk warme donzen deken voor koude nachten op de camping (1)
      Bergans Rab Down 300 deken (blauw)
      • 07031582100072
      1
      249.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Puckababy DEFAULT
        • puckababy
      • Nomad DEFAULT
        • nomad
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Lodger DEFAULT
        • lodger
      • Love to Dream DEFAULT
        • love_to_dream
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 tot €100 (low)
      • €100 tot €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Merken (brand):
      • Nomad (nomad)
      • Vaude (vaude)
      • Puckababy (puckababy)
      • Meyco (meyco)
      • Marmot (marmot)
      • Outwell (outwell)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Carinthia (carinthia)
      • Highlander (highlander)
      • Coleman (coleman)
      • Kelty (kelty)
      • Jollein (jollein)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Yeti (yeti)
      • High Peak (high_peak)
      • 101 Inc (101_inc)
      • Abbey (abbey)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Alpine (alpine)
      • Alvi (alvi)
      • Alvivo (alvivo)
      • Arva (arva)
      • Atipick (atipick)
      • Babys Only (babys_only)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Beeren (beeren)
      • Bergans (bergans)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blackroll (blackroll)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Briljant (briljant)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • Brunner (brunner)
      • Camp (camp)
      • Camp Active (camp_active)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Carrefour (carrefour)
      • Childhome (childhome)
      • Chimb (chimb)
      • Cocoon (cocoon)
      • David Fussenegger (david_fussenegger)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Deryan (deryan)
      • Deuba (deuba)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Dooky (dooky)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fosco (fosco)
      • Fostex (fostex)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Fresk (fresk)
      • Froyak (froyak)
      • Fun & Feest (fun_feest)
      • Gabbag (gabbag)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Grüezi Bag (gru_ezi_bag)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Hannah Outdoor (hannah_outdoor)
      • Happy People (happy_people)
      • Helinox (helinox)
      • Helsport (helsport)
      • HEMA (hema)
      • Husky (husky)
      • Intex (intex)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Klymit (klymit)
      • Koeka (koeka)
      • Lacd (lacd)
      • Lief! (lief_)
      • LifeSystems (lifesystems)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little Lemonade (little_lemonade)
      • Lodger (lodger)
      • Love to Dream (love_to_dream)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • MamaLoes (mamaloes)
      • Mammut (mammut)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Meru (meru)
      • Millet (millet)
      • Montura (montura)
      • Monzana (monzana)
      • Motherhood (motherhood)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • MSR (msr)
      • Mundo (mundo)
      • Naturehike (naturehike)
      • Nemo (nemo)
      • Nijntje (nijntje)
      • Noppies (noppies)
      • Nordisk (nordisk)
      • Oase (oase)
      • Odenwälder (odenwa_lder)
      • Origin Outdoors (origin_outdoors)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oventure (oventure)
      • Pajak (pajak)
      • Pavillo (pavillo)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit villain (petit_villain)
      • Pieps (pieps)
      • PlumPlum (plumplum)
      • Polydaun (polydaun)
      • Rab (rab)
      • Red castle (red_castle)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Robens (robens)
      • Royalbeach (royalbeach)
      • Salewa (salewa)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sevibaby (sevibaby)
      • Sir Joseph (sir_joseph)
      • Skylotec (skylotec)
      • Sleepee (sleepee)
      • Snugpak (snugpak)
      • Snuz (snuz)
      • Soul (soul)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stoic (stoic)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summit (summit)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trespass (trespass)
      • Trigano (trigano)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Valandre (valandre)
      • Vango (vango)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Warmpeace (warmpeace)
      • Watertech (watertech)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
      • Wechsel (wechsel)
      • Wenzel (wenzel)
      • Western Mountaineering (western_mountaineering)
      • Witlof for kids (witlof_for_kids)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Woombie (woombie)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yellowstone (yellowstone)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Unisex (unisex)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Baby (baby)
    • Seizoensindicatie (seizoen):
      • Zomer (zomer)
      • Winter (winter)
      • Alle Seizoenen (alle_seizoenen)
      • 3 Seizoenen (3_seizoens)
      • Herfst (herfst)
      • Lente (lente)
    • Minimale Temperatuur (temperatuur_min_):
      • < -26 °C (temperatuur_min__1)
      • -26 °C - -15 °C (temperatuur_min__2)
      • -15 °C - -7 °C (temperatuur_min__3)
      • ≥ -7 °C (temperatuur_min__4)
    • Lengte (slaapzak_gebruikersllengte):
      • < 185 cm (slaapzak_gebruikersllengte_1)
      • 185 cm - 200 cm (slaapzak_gebruikersllengte_2)
      • 200 cm - 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_3)
      • ≥ 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal binnenvoering (binnenvoering_materiaal):
      • Cotton mix (cotton_mix)
      • Katoen (katoen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (PA) (polyamide_pa_)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetische (synthetische)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl