x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapzakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Beeren slaapzak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapzak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Beeren Streep/Ster Roze Maat 74-92 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27030
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184025615.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167997456.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167997457.jpg
      Beeren Beeren Streep/Ster Roze Maat 74-92 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27030 Streep/Ster Roze Maat 74-92 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27030 Streep/Ster Roze Maat 74-92 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27030 Beeren Bodywear Unisex Slaapzak - Roze - Maat 74/80 (1)
      Beeren Streep/Ster Roze Maat 74-92 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27030
      • 08717944118631
      2
      18.45 EUR
    • Beeren Bodywear Unisex Slaapzak - Roze - Maat 62/68
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167925711.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168001532.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168001530.jpg
      Beeren Beeren Bodywear Unisex Slaapzak - Roze - Maat 62/68 Bodywear Unisex Slaapzak - Roze - Maat 62/68 Bodywear Unisex Slaapzak - Roze - Maat 62/68 Wat zal je kindje heerlijk dromen in dit leuke slaapzakje van Beeren Bodywear! Het slaapzakje is gemaakt van zacht materiaal waardoor je kleintje heerlijk tot rust zal komen. Het slaapzakje zijn open en dicht te maken door een rits die je kleintje zelf niet open kan maken. Ook heeft het slaapzakje omkeerbare manchetten, die als ze omgedraaid zijn functioneren als krabwandjes. Natuurlijk is er bij het maken van deze slaapzak ook erg goed rekening gehouden met de veiligheid van je kindje. De ar... (1)
      Beeren Bodywear Unisex Slaapzak - Roze - Maat 62/68
      • 08717944118624
      2
      18.45 EUR
    • Beeren Bodywear Unisex Slaapzak - Roze - Maat 74/80
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160454451.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168001525.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168001523.jpg
      Beeren Beeren Bodywear Unisex Slaapzak - Roze - Maat 74/80 Bodywear Unisex Slaapzak - Roze - Maat 74/80 Bodywear Unisex Slaapzak - Roze - Maat 74/80 Wat zal je kindje heerlijk dromen in dit leuke slaapzakje van Beeren Bodywear! Het slaapzakje is gemaakt van zacht materiaal waardoor je kleintje heerlijk tot rust zal komen. Het slaapzakje zijn open en dicht te maken door een rits die je kleintje zelf niet open kan maken. Ook heeft het slaapzakje omkeerbare manchetten, die als ze omgedraaid zijn functioneren als krabwandjes. Natuurlijk is er bij het maken van deze slaapzak ook erg goed rekening gehouden met de veiligheid van je kindje. De ar... (1)
      Beeren Bodywear Unisex Slaapzak - Roze - Maat 74/80
      • 08717944025236
      2
      21.90 EUR
    • Beeren Streep Grijs Maat 74-92 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27017
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184025611.jpg
      Beeren Beeren Streep Grijs Maat 74-92 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27017 Streep Grijs Maat 74-92 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27017 Streep Grijs Maat 74-92 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27017 Wat zal je kindje heerlijk dromen in dit leuke slaapzakje van Beeren Bodywear! Het slaapzakje is gemaakt van zacht materiaal waardoor je kleintje heerlijk tot rust zal komen. Het slaapzakje zijn open en dicht te maken door een rits die je kleintje zelf niet open kan maken. Ook heeft het slaapzakje omkeerbare manchetten, die als ze omgedraaid zijn functioneren als krabwandjes. Natuurlijk is er bij het maken van deze slaapzak ook erg goed rekening gehouden met de veiligheid van je kindje. De ar... (1)
      Beeren Streep Grijs Maat 74-92 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27017
      • 08717944143800
      1
      21.90 EUR
    • Beeren Streep/Ster Blauw Maat 50-68 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27031
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161398999.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167925758.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168004631.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168004632.jpg
      Beeren Beeren Streep/Ster Blauw Maat 50-68 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27031 Streep/Ster Blauw Maat 50-68 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27031 Streep/Ster Blauw Maat 50-68 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27031 Wat zal je kindje heerlijk dromen in dit leuke slaapzakje van Beeren Bodywear! Het slaapzakje is gemaakt van zacht materiaal waardoor je kleintje heerlijk tot rust zal komen. Het slaapzakje zijn open en dicht te maken door een rits die je kleintje zelf niet open kan maken. Ook heeft het slaapzakje omkeerbare manchetten, die als ze omgedraaid zijn functioneren als krabwandjes. Natuurlijk is er bij het maken van deze slaapzak ook erg goed rekening gehouden met de veiligheid van je kindje. De ar... (1)
      Beeren Streep/Ster Blauw Maat 50-68 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27031
      • 08717944118648
      1
      21.45 EUR
    • Beeren Streep Grijs Maat 50-68 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27017
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184027643.jpg
      Beeren Beeren Streep Grijs Maat 50-68 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27017 Streep Grijs Maat 50-68 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27017 Streep Grijs Maat 50-68 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27017 Wat zal je kindje heerlijk dromen in dit leuke slaapzakje van Beeren Bodywear! Het slaapzakje is gemaakt van zacht materiaal waardoor je kleintje heerlijk tot rust zal komen. Het slaapzakje zijn open en dicht te maken door een rits die je kleintje zelf niet open kan maken. Ook heeft het slaapzakje omkeerbare manchetten, die als ze omgedraaid zijn functioneren als krabwandjes. Natuurlijk is er bij het maken van deze slaapzak ook erg goed rekening gehouden met de veiligheid van je kindje. De ar... (1)
      Beeren Streep Grijs Maat 50-68 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27017
      • 08717944143794
      1
      21.90 EUR
    • Beeren Bodywear Unisex Slaapzak - Grijs - Maat 62/68
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184027643.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161651820.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167999714.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167999716.jpg
      Beeren Beeren Bodywear Unisex Slaapzak - Grijs - Maat 62/68 Bodywear Unisex Slaapzak - Grijs - Maat 62/68 Bodywear Unisex Slaapzak - Grijs - Maat 62/68 Beeren Bodywear Unisex Slaapzak - Grijs - Maat 62/68 (1)
      Beeren Bodywear Unisex Slaapzak - Grijs - Maat 62/68
      • 08717944041960
      1
      17.45 EUR
    • Beeren Streep Blauw Maat 74-92 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27017
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185586902.jpg
      Beeren Beeren Streep Blauw Maat 74-92 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27017 Streep Blauw Maat 74-92 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27017 Streep Blauw Maat 74-92 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27017 Wat zal je kindje heerlijk dromen in dit leuke slaapzakje van Beeren Bodywear! Het slaapzakje is gemaakt van zacht materiaal waardoor je kleintje heerlijk tot rust zal komen. Het slaapzakje zijn open en dicht te maken door een rits die je kleintje zelf niet open kan maken. Ook heeft het slaapzakje omkeerbare manchetten, die als ze omgedraaid zijn functioneren als krabwandjes. Natuurlijk is er bij het maken van deze slaapzak ook erg goed rekening gehouden met de veiligheid van je kindje. De ar... (1)
      Beeren Streep Blauw Maat 74-92 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27017
      • 08717944143763
      1
      21.90 EUR
    • Beeren Streep Blauw Maat 50-68 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27017
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184025614.jpg
      Beeren Beeren Streep Blauw Maat 50-68 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27017 Streep Blauw Maat 50-68 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27017 Streep Blauw Maat 50-68 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27017 Wat zal je kindje heerlijk dromen in dit leuke slaapzakje van Beeren Bodywear! Het slaapzakje is gemaakt van zacht materiaal waardoor je kleintje heerlijk tot rust zal komen. Het slaapzakje zijn open en dicht te maken door een rits die je kleintje zelf niet open kan maken. Ook heeft het slaapzakje omkeerbare manchetten, die als ze omgedraaid zijn functioneren als krabwandjes. Natuurlijk is er bij het maken van deze slaapzak ook erg goed rekening gehouden met de veiligheid van je kindje. De ar... (1)
      Beeren Streep Blauw Maat 50-68 Slaapzak met Anti Krabwantjes 27017
      • 08717944143756
      1
      21.90 EUR
    • Beeren Bodywear Unisex Slaapzak - Blauw - Maat 74/80
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161389851.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185586902.jpg
      Beeren Beeren Bodywear Unisex Slaapzak - Blauw - Maat 74/80 Bodywear Unisex Slaapzak - Blauw - Maat 74/80 Bodywear Unisex Slaapzak - Blauw - Maat 74/80 Beeren Bodywear Unisex Slaapzak - Blauw - Maat 74/80 (1)
      Beeren Bodywear Unisex Slaapzak - Blauw - Maat 74/80
      • 08717944025250
      1
      17.45 EUR
    • Beeren Bodywear Unisex Slaapzak - Blauw - Maat 62/68
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161150462.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184025614.jpg
      Beeren Beeren Bodywear Unisex Slaapzak - Blauw - Maat 62/68 Bodywear Unisex Slaapzak - Blauw - Maat 62/68 Bodywear Unisex Slaapzak - Blauw - Maat 62/68 Beeren Bodywear Unisex Slaapzak - Blauw - Maat 62/68 (1)
      Beeren Bodywear Unisex Slaapzak - Blauw - Maat 62/68
      • 08717944025243
      1
      17.45 EUR
    • Beeren Bodywear Unisex Slaapzak - Grijs - Maat 74/80
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184025611.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161648906.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168002668.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168002672.jpg
      Beeren Beeren Bodywear Unisex Slaapzak - Grijs - Maat 74/80 Bodywear Unisex Slaapzak - Grijs - Maat 74/80 Bodywear Unisex Slaapzak - Grijs - Maat 74/80 Beeren Bodywear Unisex Slaapzak - Grijs - Maat 74/80 (1)
      Beeren Bodywear Unisex Slaapzak - Grijs - Maat 74/80
      • 08717944041977
      1
      17.45 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Puckababy DEFAULT
        • puckababy
      • Nomad DEFAULT
        • nomad
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Lodger DEFAULT
        • lodger
      • Love to Dream DEFAULT
        • love_to_dream
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 tot €100 (low)
      • €100 tot €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Merken (brand):
      • Nomad (nomad)
      • Vaude (vaude)
      • Puckababy (puckababy)
      • Meyco (meyco)
      • Marmot (marmot)
      • Outwell (outwell)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Carinthia (carinthia)
      • Highlander (highlander)
      • Coleman (coleman)
      • Kelty (kelty)
      • Jollein (jollein)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Yeti (yeti)
      • High Peak (high_peak)
      • 101 Inc (101_inc)
      • Abbey (abbey)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Alpine (alpine)
      • Alvi (alvi)
      • Alvivo (alvivo)
      • Arva (arva)
      • Atipick (atipick)
      • Babys Only (babys_only)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Beeren (beeren)
      • Bergans (bergans)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blackroll (blackroll)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Briljant (briljant)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • Brunner (brunner)
      • Camp (camp)
      • Camp Active (camp_active)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Carrefour (carrefour)
      • Childhome (childhome)
      • Chimb (chimb)
      • Cocoon (cocoon)
      • David Fussenegger (david_fussenegger)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Deryan (deryan)
      • Deuba (deuba)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Dooky (dooky)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fosco (fosco)
      • Fostex (fostex)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Fresk (fresk)
      • Froyak (froyak)
      • Fun & Feest (fun_feest)
      • Gabbag (gabbag)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Grüezi Bag (gru_ezi_bag)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Hannah Outdoor (hannah_outdoor)
      • Happy People (happy_people)
      • Helinox (helinox)
      • Helsport (helsport)
      • HEMA (hema)
      • Husky (husky)
      • Intex (intex)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Klymit (klymit)
      • Koeka (koeka)
      • Lacd (lacd)
      • Lief! (lief_)
      • LifeSystems (lifesystems)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little Lemonade (little_lemonade)
      • Lodger (lodger)
      • Love to Dream (love_to_dream)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • MamaLoes (mamaloes)
      • Mammut (mammut)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Meru (meru)
      • Millet (millet)
      • Montura (montura)
      • Monzana (monzana)
      • Motherhood (motherhood)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • MSR (msr)
      • Mundo (mundo)
      • Naturehike (naturehike)
      • Nemo (nemo)
      • Nijntje (nijntje)
      • Noppies (noppies)
      • Nordisk (nordisk)
      • Oase (oase)
      • Odenwälder (odenwa_lder)
      • Origin Outdoors (origin_outdoors)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oventure (oventure)
      • Pajak (pajak)
      • Pavillo (pavillo)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit villain (petit_villain)
      • Pieps (pieps)
      • PlumPlum (plumplum)
      • Polydaun (polydaun)
      • Rab (rab)
      • Red castle (red_castle)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Robens (robens)
      • Royalbeach (royalbeach)
      • Salewa (salewa)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sevibaby (sevibaby)
      • Sir Joseph (sir_joseph)
      • Sleepee (sleepee)
      • Snugpak (snugpak)
      • Snuz (snuz)
      • Soul (soul)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stoic (stoic)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summit (summit)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trespass (trespass)
      • Trigano (trigano)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Valandre (valandre)
      • Vango (vango)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Warmpeace (warmpeace)
      • Watertech (watertech)
      • Wechsel (wechsel)
      • Wenzel (wenzel)
      • Western Mountaineering (western_mountaineering)
      • Witlof for kids (witlof_for_kids)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Woombie (woombie)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yellowstone (yellowstone)
      • Yukatana (yukatana)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Unisex (unisex)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Baby (baby)
    • Seizoensindicatie (seizoen):
      • Zomer (zomer)
      • Winter (winter)
      • Alle Seizoenen (alle_seizoenen)
      • 3 Seizoenen (3_seizoens)
      • Herfst (herfst)
      • Lente (lente)
    • Minimale Temperatuur (temperatuur_min_):
      • < -24 °C (temperatuur_min__1)
      • -24 °C - -15 °C (temperatuur_min__2)
      • -15 °C - -7 °C (temperatuur_min__3)
      • ≥ -7 °C (temperatuur_min__4)
    • Lengte (slaapzak_gebruikersllengte):
      • < 185 cm (slaapzak_gebruikersllengte_1)
      • 185 cm - 200 cm (slaapzak_gebruikersllengte_2)
      • 200 cm - 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_3)
      • ≥ 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal binnenvoering (binnenvoering_materiaal):
      • Cotton mix (cotton_mix)
      • Katoen (katoen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (PA) (polyamide_pa_)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetische (synthetische)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl