x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er slaapzakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ace Camp slaapzak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in slaapzak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Ace Camp Glow-in-the-Dark Kids Mummy slaapzak - Purple
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159852195.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144490553.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156380240.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156380237.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144490560.jpg
      Ace Camp Ace Camp Glow-in-the-Dark Kids Mummy slaapzak - Purple Glow-in-the-Dark Kids Mummy slaapzak - Purple Glow-in-the-Dark Kids Mummy slaapzak - Purple AceCamp glow-in-the-dark slaapzak Wat zal je kind goed slapen in deze glow-in-the-dark slaapzak. De slaapzak heeft een elastische opening die je goed kan afsluiten, een ingebouwde capuchon voor extra warmte en een hele makkelijke en veilige ritssluiting. De slaapzak is water- en vochtbestendig en heeft een binnenzak. Daarnaast staan er natuurlijk allerlei glow-in-the-dark sterren en sterrenbeelden op de slaapzak! Specificaties: Geslacht: junior Materiaal: polyester Kleur: paars Afmeting: 162 ... (1)
      Ace Camp Glow-in-the-Dark Kids Mummy slaapzak - Purple
      • 06932057839798
      • ch-cheapoutdoor-1342
      1
      deal
      113.95 EUR
    • Ace Camp slaapzak glow in the dark junior 166 cm blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144490307.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156380386.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156380388.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207706189.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156380387.jpg
      Ace Camp Ace Camp slaapzak glow in the dark junior 166 cm blauw slaapzak glow in the dark junior 166 cm blauw slaapzak glow in the dark junior 166 cm blauw AceCamp glow-in-the-dark slaapzak Wat zal je kind goed slapen in deze glow-in-the-dark slaapzak. De slaapzak heeft een elastische opening die je goed kan afsluiten, een ingebouwde capuchon voor extra warmte en een hele makkelijke en veilige ritssluiting. De slaapzak is water- en vochtbestendig en heeft een binnenzak. Daarnaast staan er natuurlijk allerlei glow-in-the-dark sterren en sterrenbeelden op de slaapzak! Specificaties: Geslacht: junior Materiaal: polyester Kleur: blauw Afmeting: 162 ... (1)
      Ace Camp slaapzak glow in the dark junior 166 cm blauw
      • 06932057839781
      • ch-cheapoutdoor-1343
      1
      deal
      113.95 EUR
    • Ace Camp slaapzak glow in the dark unisex 180 cm blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162101988.jpg
      Ace Camp Ace Camp slaapzak glow in the dark unisex 180 cm blauw slaapzak glow in the dark unisex 180 cm blauw slaapzak glow in the dark unisex 180 cm blauw AceCamp glow-in-the-dark slaapzak Wat zal je goed slapen in deze glow-in-the-dark slaapzak. De slaapzak heeft een elastische opening die je goed kan afsluiten, een ingebouwde capuchon voor extra warmte en een hele makkelijke en veilige ritssluiting. De slaapzak is water- en vochtbestendig en heeft een binnenzak. Daarnaast staan er natuurlijk allerlei glow-in-the-dark sterren en sterrenbeelden op de slaapzak! Algemene specificaties: Type slaapzak: Mummy model Lichaamslengte: 170 - 180 cm Kleur... (1)
      Ace Camp slaapzak glow in the dark unisex 180 cm blauw
      • 06932057839828
      1
      deal
      147.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Puckababy DEFAULT
        • puckababy
      • Nomad DEFAULT
        • nomad
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Lodger DEFAULT
        • lodger
      • Love to Dream DEFAULT
        • love_to_dream
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 tot €100 (low)
      • €100 tot €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Merken (brand):
      • Nomad (nomad)
      • Vaude (vaude)
      • Puckababy (puckababy)
      • Meyco (meyco)
      • Marmot (marmot)
      • Outwell (outwell)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Carinthia (carinthia)
      • Highlander (highlander)
      • Coleman (coleman)
      • Kelty (kelty)
      • Jollein (jollein)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Yeti (yeti)
      • High Peak (high_peak)
      • 101 Inc (101_inc)
      • Abbey (abbey)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Alpine (alpine)
      • Alvi (alvi)
      • Alvivo (alvivo)
      • Arva (arva)
      • Atipick (atipick)
      • Babys Only (babys_only)
      • Basic Nature (basic_nature)
      • Beeren (beeren)
      • Bergans (bergans)
      • Bestway (bestway)
      • Big Agnes (big_agnes)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blackroll (blackroll)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bo Jungle (bo_jungle)
      • Briljant (briljant)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • Brunner (brunner)
      • Camp (camp)
      • Camp Active (camp_active)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campz (campz)
      • Candide (candide)
      • Carrefour (carrefour)
      • Childhome (childhome)
      • Chimb (chimb)
      • Cocoon (cocoon)
      • David Fussenegger (david_fussenegger)
      • DD Hammocks (dd_hammocks)
      • Deryan (deryan)
      • Deuba (deuba)
      • Deuter (deuter)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Dooky (dooky)
      • Dunlop (dunlop)
      • Dutch Mountains (dutch_mountains)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fosco (fosco)
      • Fostex (fostex)
      • Fox Outdoor (fox_outdoor)
      • Fresk (fresk)
      • Froyak (froyak)
      • Fun & Feest (fun_feest)
      • Gabbag (gabbag)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Gruezi-bag (gruezi_bag)
      • Grüezi Bag (gru_ezi_bag)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hannah (hannah)
      • Hannah Outdoor (hannah_outdoor)
      • Happy People (happy_people)
      • Helinox (helinox)
      • Helsport (helsport)
      • HEMA (hema)
      • Husky (husky)
      • Intex (intex)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kaikkialla (kaikkialla)
      • Klymit (klymit)
      • Koeka (koeka)
      • Lacd (lacd)
      • Lief! (lief_)
      • LifeSystems (lifesystems)
      • Lifeventure (lifeventure)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Little Indians (little_indians)
      • Little Lemonade (little_lemonade)
      • Lodger (lodger)
      • Love to Dream (love_to_dream)
      • Lowland (lowland)
      • Lowland Outdoor (lowland_outdoor)
      • MamaLoes (mamaloes)
      • Mammut (mammut)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Meru (meru)
      • Millet (millet)
      • Montura (montura)
      • Monzana (monzana)
      • Motherhood (motherhood)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • MSR (msr)
      • Mundo (mundo)
      • Naturehike (naturehike)
      • Nemo (nemo)
      • Nijntje (nijntje)
      • Noppies (noppies)
      • Nordisk (nordisk)
      • Oase (oase)
      • Odenwälder (odenwa_lder)
      • Origin Outdoors (origin_outdoors)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oventure (oventure)
      • Pajak (pajak)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Petit villain (petit_villain)
      • Pieps (pieps)
      • PlumPlum (plumplum)
      • Polydaun (polydaun)
      • Rab (rab)
      • Red castle (red_castle)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Redwood (redwood)
      • Regatta (regatta)
      • Robens (robens)
      • Royalbeach (royalbeach)
      • Salewa (salewa)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sevibaby (sevibaby)
      • Sir Joseph (sir_joseph)
      • Skylotec (skylotec)
      • Sleepee (sleepee)
      • Snugpak (snugpak)
      • Snuz (snuz)
      • Soul (soul)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stoic (stoic)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summit (summit)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Travelsafe (travelsafe)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trespass (trespass)
      • Trigano (trigano)
      • Trixie (trixie)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Valandre (valandre)
      • Vango (vango)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Warmpeace (warmpeace)
      • Watertech (watertech)
      • Wechsel (wechsel)
      • Wenzel (wenzel)
      • Western Mountaineering (western_mountaineering)
      • Witlof for kids (witlof_for_kids)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Woombie (woombie)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yellowstone (yellowstone)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Unisex (unisex)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Baby (baby)
    • Seizoensindicatie (seizoen):
      • Zomer (zomer)
      • Winter (winter)
      • Alle Seizoenen (alle_seizoenen)
      • 3 Seizoenen (3_seizoens)
      • Herfst (herfst)
      • Lente (lente)
    • Minimale Temperatuur (temperatuur_min_):
      • < -24 °C (temperatuur_min__1)
      • -24 °C - -15 °C (temperatuur_min__2)
      • -15 °C - -7 °C (temperatuur_min__3)
      • ≥ -7 °C (temperatuur_min__4)
    • Lengte (slaapzak_gebruikersllengte):
      • < 185 cm (slaapzak_gebruikersllengte_1)
      • 185 cm - 200 cm (slaapzak_gebruikersllengte_2)
      • 200 cm - 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_3)
      • ≥ 215 cm (slaapzak_gebruikersllengte_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal binnenvoering (binnenvoering_materiaal):
      • Cotton mix (cotton_mix)
      • Katoen (katoen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (PA) (polyamide_pa_)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetische (synthetische)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl